Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]
  • Τρι 24 Σεπ 2024, 01:33
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  (Αναγνώστηκε 694466 φορές)

angelalex και 44 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος silver

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2009
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 330
A ok.. Απλά κάπου είχα διαβάσει ότι λόγω του ότι η Πάρνηθα είναι εθνικό δρυμός, μετά το 2012 που υποτίθεται ότι θα ολοκληρωθεί η ψηφιακή μετάβαση, δεν υπάρχουν κεραίες πια εκεί...

Πάντως πιστεύω ότι θα ξεκινησουν ταυτόχρονα καθώς σε γειτονικό φόρουμ (avclub) κάποιος αναφέρει πως ήδη υπάρχει στον Υμηττό container της Digea...

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Κοίταξε στην πρώτη σελίδα στην "ψηφιακή τηλεόραση στην Αθήνα" τα κέντρα εκπομπής.


Αποσυνδεδεμένος silver

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2009
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 330
A ok το είδα.. Δες και τι προσθεσα στο προηγούμενο post μου..

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Το είδα το container που γράφεις.

Το αν θα ξεκινήσει ταυτόχρονα ο Υμηττός έχει σχέση με την ταυτόχρονη εκπομπή των αναλογικών συχνοτήτων 46UHF CNN (ERT) και 47UHF ATTICA TV από Υμηττό, και ενδεχόμενη μετακίνηση τους σε άλλη συχνότητα (ΕΕΤΤ, ΕΣΡ).


Αποσυνδεδεμένος silver

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2009
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 330
Είναι όντως αυτό ένα πρόβλημα αλλά δεν νομίζω (τουλάχιστον απο μεριάς ΕΡΤ) να υπάρχει πρόβλημα.. Τώρα δεν πιστεύω να κάνει ο δήμος Aσπρόπυργου (Attica TV) "τσαλιμάκια" στην Digea...

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Δεν είναι θέμα Ασπροπύργου.

Είναι θέμα ΕΕΤΤ και ΕΣΡ.


Αποσυνδεδεμένος silver

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2009
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 330
Όντως έχεις δίκιο.. Ελπίζω να μην υπάρξουν προβλήματα και αργήσει ο Υμηττός γιατί από Αίγινα δεν βλέπω να πιάνω την Digea...

Αποσυνδεδεμένος frankid

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2006
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 7
Λογικά, θα πρέπει να εκπέμψουν σε μονοσυχνικό σύστημα και από τα 3 σημεία εκπομπής, ή όχι?

Η Πάρνηθα νομίζω ότι παραμένει σημείο εκπομπής, όχι μόνο για το λεκανοπέδια αλλά και για περιοχές γύρω από αυτή.

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Παράθεση από: "frankid"
Λογικά, θα πρέπει να εκπέμψουν σε μονοσυχνικό σύστημα και από τα 3 σημεία εκπομπής, ή όχι?

Είναι SFN από Αίγινα και Υμηττό αρχικά, οπότε λογικά και Πάρνηθα.


Αποσυνδεδεμένος frankid

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2006
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 7
Παράθεση από: "ntwrk24"
Παράθεση από: "frankid"
Λογικά, θα πρέπει να εκπέμψουν σε μονοσυχνικό σύστημα και από τα 3 σημεία εκπομπής, ή όχι?

Είναι SFN από Αίγινα και Υμηττό αρχικά, οπότε λογικά και Πάρνηθα.
οκ!!! :D

Αποσυνδεδεμένος dedalos73

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Οκτ 2009
  • Μηνύματα: 65

Δε νομιζω να είναι SFN. Μήπως σε έχουν πληροφορήσει λάθος?
Και θα είναι μόνο από Αίγινα και Υμηττό. Όχι Πάρνηθα προς το παρόν.

Παράθεση από: "ntwrk24"
Παράθεση από: "frankid"
Λογικά, θα πρέπει να εκπέμψουν σε μονοσυχνικό σύστημα και από τα 3 σημεία εκπομπής, ή όχι?

Είναι SFN από Αίγινα και Υμηττό αρχικά, οπότε λογικά και Πάρνηθα.
[/color]

Αποσυνδεδεμένος themaxx

  • Banned
  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2005
  • Μηνύματα: 637
ωραια ολα αυτα αλλα αθηνα ποτε θα εχει digea ??

Αποσυνδεδεμένος DIGITAL1

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2010
  • Μηνύματα: 3
Παράθεση από: "themaxx"
ωραια ολα αυτα αλλα αθηνα ποτε θα εχει digea ??

Μόλις μίλησα με την digea!15/2 είναι η πιθανή ημερομηνία εκπομπής...Ακόμα και αν συμβούν καθυστερήσεις η έναρξη θα είναι 100% μέχρι τέλος φεβρουαρίου!Αντε να δούμε

Αποσυνδεδεμένος dedalos73

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Οκτ 2009
  • Μηνύματα: 65
Απο απορία, σε ποιο τηλέφωνο πήρες και σου είπαν κάτι τέτοιο ???

Παράθεση από: "DIGITAL1"
Παράθεση από: "themaxx"
ωραια ολα αυτα αλλα αθηνα ποτε θα εχει digea ??

Μόλις μίλησα με την digea!15/2 είναι η πιθανή ημερομηνία εκπομπής...Ακόμα και αν συμβούν καθυστερήσεις η έναρξη θα είναι 100% μέχρι τέλος φεβρουαρίου!Αντε να δούμε
[/color]

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5079
Εγώ ξέρω ότι ο Μαθιός είπε από το m. στις 14/1 ότι η Digea θα πάει Αθήνα μετά από 2 με 3 μήνες.
Καλό Πάσχα δηλαδή!!!
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος dedalos73

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Οκτ 2009
  • Μηνύματα: 65
Νομίζω και εγώ, ότι είναι η πιο λογική απάντηση αυτή (γύρω στο Πάσχα).. :wink:

Παράθεση από: "arva"
Εγώ ξέρω ότι ο Μαθιός είπε από το m. στις 14/1 ότι η Digea θα πάει Αθήνα μετά από 2 με 3 μήνες.
Καλό Πάσχα δηλαδή!!!
[/color]

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3231
    • http://www.telenovelas.gr
Εντάξει μη ξεχνάτε ότι φέτος θα σουβλίσουμε με τον κουραμπιέ στο στόμα (4/4) για φανταστείτε να ήταν Μάιο!  :lol:  :lol:

Αποσυνδεδεμένος NSCOVRIA

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2006
  • Τόπος: Πατρα
  • Μηνύματα: 746
Απο οτι καταλαβαινω,τα χρονοδιαγραμματα της digea πανε περιπατο!!!
Αν συνεχισουν να στηνουν ενα κεντρο εκπομπης καθε τρεις μηνες δεν θα γινει switch off ουτε το 2050. :lol:  :lol:  :lol:
DM800HD,edision argus mini 2
Skystar usb 2 hd.
1.00x1.10 κινητο με τοξο 85Ε-30W
1.15X1.25 σε 9E,4.8E,1W,4W,7W(κεντρο),12.5W
1.25X1.35 σε 28Ε(κεντρο),26Ε,23.5Ε

Αποσυνδεδεμένος Olorin

  • M.T
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2006
  • Μηνύματα: 2911
Παράθεση από: "Latinsoapsfever"
Εντάξει μη ξεχνάτε ότι φέτος θα σουβλίσουμε με τον κουραμπιέ στο στόμα (4/4) για φανταστείτε να ήταν Μάιο!  :lol:  :lol:

Ουτε κουραμπιέ φάγαμε ούτε σουβλα θα βάλουμε, εκτός αν κάνει να σουβλιστούμε μεταξύ μας. Οι ξεφτίλες της κυβέρνησης ενθεν και εκατέρωθεν, πρώην και νύν, μοιρασαν σε 20 οικογένειες τον πλούτο της Ελλάδας, και μειναμε οι ρέστοι να πεινάμε.

η ψηφιακή ειναι το λιγότερο που με απασχολεί, πιστέψτε το. Δοξα τον θεό, εγω δεν χρωστώ. Αλλά βλεπω τι γίνεται γύρω μου.....
.
"Arguing with an engineer is like wrestling with a pig in the mud;
after a while you realize you are muddy and the pig is enjoying it."

Αποσυνδεδεμένος Petros Electron

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2006
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 1093
    • http://www.stopclimatechange.gr & http://www.stopcartel.gr/gr/en.php
Παράθεση από: "Γιάννης Μακρής"
η ψηφιακή ειναι το λιγότερο που με απασχολεί, πιστέψτε το. Δοξα τον θεό, εγω δεν χρωστώ. Αλλά βλεπω τι γίνεται γύρω μου.....

+1000
parabol dish 2.40m (Cband - KU) Pauxis & Sharp LNB\'s ,motor superjack 36" heavy [95E-30W]
Emitor Combolook spectrum alalyzer & Horizon Hdsm [Hot!]

Tecatel Alg 1,20cm 9,0E & Telesystem

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3231
    • http://www.telenovelas.gr
Θα με ενδιέφερε πάντως να μάθω, τι σχέση έχει αυτό με την δική μου απάντηση στην οποία έγινε quote, καθώς επίσης και τι σχέση έχει με τη ψηφιακή τηλεόραση στην Αθήνα, και μετά θα βάλω και εγώ +10000. Γιατί εγώ αναφερόμουν στο χρονοδιάγραμμα της digea. Τα οικονομικά που ενδιαφέρουν και εμένα, θα τα σχολίαζα σε θεματική ενότητα οικονομίας, αλλά δεν έχει το satleo forum.

Αποσυνδεδεμένος Olorin

  • M.T
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2006
  • Μηνύματα: 2911
Θα σου πώ αμέσως, φίλε μου.

Η μεγάλη μου διαφωνία με την εν λόγω πλατφόρμα, και με την ΕΡΤ πλέον που την ακολουθει, ειναι οτι το να μεγαλώσουμε το χρέος της Ελλαδίτσας κατα 300 εκατομμύρια ευρώ για να ξαναγοράσουμε τηλεοράσεις "ετσι", δεν ειναι το πλέον φρόνιμο.

Το λοιπόν, θα ελεγα οτι οσο περισσότερο καθυστερεί το κλείσιμο των αναλογικών, τόσο καλύτερα για την τσεπούλα μας. Γιατι αντε να πεις στην γιαγια "30 νεοι φόροι και χωρίς τηλεόραση αν δεν τα σκάσεις". Ουτε την μαγκουρα δεν θα μπορει να σηκώσει απο την πείνα.....
.
"Arguing with an engineer is like wrestling with a pig in the mud;
after a while you realize you are muddy and the pig is enjoying it."

Αποσυνδεδεμένος DIGITAL1

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2010
  • Μηνύματα: 3
Παράθεση από: "dedalos73"
Απο απορία, σε ποιο τηλέφωνο πήρες και σου είπαν κάτι τέτοιο ???

211 3007402...Και ήταν κατηγορηματική η κοπέλα στην απάντηση της...Γιατί μου λέει σε 1 μήνα...Λέω άρα 15/2 θα ξεκινήσετε?και μου απαντα επί λέξει ακριβώς δεν ξέρω αλλά μέχρι τέλος του Φεβρουαρίου σίγουρα...
Και την κασσέτα άλλος της την έχει τοποθετήσει οπότε πιστεύω ότι δεν απέχει από την πραγματικότητα...
Βέβαια σήμερα διάβασα ότι ο Μαθιός λέει άλλα περί Μαρτίου...αν ξέρεις κάτι φίλε δαίδαλε παραπάνω θα σου ήμουν ευγνώμον αν με ενημέρωνες!

Αποσυνδεδεμένος themaxx

  • Banned
  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2005
  • Μηνύματα: 637
Παράθεση από: "Γιάννης Μακρής"
...
Ουτε κουραμπιέ φάγαμε ούτε σουβλα θα βάλουμε, εκτός αν κάνει να σουβλιστούμε μεταξύ μας. Οι ξεφτίλες της κυβέρνησης ενθεν και εκατέρωθεν, πρώην και νύν, μοιρασαν σε 20 οικογένειες τον πλούτο της Ελλάδας, και μειναμε οι ρέστοι να πεινάμε.

Εμπρόόόόόός της ΑΕΚ παλικάάάρια σουτάρετε και σπάάάστε τα δοκάάάρια ...
(κοινός οι άλλοι πάντα φταίνε που δεν α.σωστοί β.έξυπνοι γ.δίκαιοι)

Παράθεση
η ψηφιακή ειναι το λιγότερο που με απασχολεί, πιστέψτε το. Δοξα τον θεό, εγω δεν χρωστώ. Αλλά βλεπω τι γίνεται γύρω μου.....

Ας είναι καλά η nova ε?  :P

Αποσυνδεδεμένος themaxx

  • Banned
  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2005
  • Μηνύματα: 637
α και γενικός παντα εμεις είμαστε και οι άλλοι δεν είναι

Αποσυνδεδεμένος chrisk7

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2007
  • Μηνύματα: 1089
Διαβάζω στην πρώτη σελίδα του satleo οτι η πιλοτική λειτουργία της ψηφιακής στην Αττική θα ξεκινήσει το Μάϊο....

Αποσυνδεδεμένος themaxx

  • Banned
  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2005
  • Μηνύματα: 637
Παράθεση από: "chrisk7"
Διαβάζω στην πρώτη σελίδα του satleo οτι η πιλοτική λειτουργία της ψηφιακής στην Αττική θα ξεκινήσει το Μάϊο....
ε ναι γιατί "τα λεφτά είναι πολλά Άρη"  :P  στο άρθρο το λέει ξεκάθαρα υπάρχει πρόβλημα απώλειας πελατείας. Για αυτό και θα πάνε πρώτα σε περιοχές προβληματικές  ;) (αφού δεν βλέπεις τώρα άρα θα μπορεί να βλέπεις μετά :D)

Αποσυνδεδεμένος Olorin

  • M.T
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2006
  • Μηνύματα: 2911
Παράθεση από: "themaxx"
Εμπρόόόόόός της ΑΕΚ παλικάάάρια σουτάρετε και σπάάάστε τα δοκάάάρια ...
(κοινός οι άλλοι πάντα φταίνε που δεν α.σωστοί β.έξυπνοι γ.δίκαιοι)


Ας είναι καλά η Nova ε?  :P

Καλά. Εχουμε και λίγο πλάκα, που και που.

1ον - δεν εχω nova. Ουτε αγορασμένη, ουτε σπασμένη. Εχω ομως δημοσιογραφική ιδιότητα, οπότε αν ηθελα nova θα την ειχα για 25 ευρώ το full η για 12 ευρώ το basic. Δεν την χρειάζομαι, themaxx, γιατί πιά ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ τηλεόραση. Μονο τις ειδήσεις βλέπω.

2ον. Οσο για την ποιότητα που μου ερχεται σαν εικόνα απο την επίγεια, ειναι η ίδια με τις νόβα. Το σήμα στην philips μου ειναι 100% χωρίς ενισχυτή. Χωρις ειδωλα, χωρις θόρυβο, χωρις καμία παρεμβολή.
Οπότε  ΤΙ να την κάνω την Nova? Τα μονα κανάλια που με ενδιεφεραν κάπως ηταν τα history, NG & Discovery αλλά ειχα την συνδρομή του πολωνικου, τα χόρτασα, μπουχτισα στις επαναλήψεις τους, τελειωσε, πάει κι αυτό.

Τα πάντα στην ζωή, ειναι προτεραιότητες. Εγω τώρα ψάχνω 150.000 ευρώ μινιμουμ για να σηκώσω σπιτάκι σε ιδιόκτητο οικόπεδο. Πρίν απο 5 χρόνια θα το κατάφερνα πανευκολα. Με την τωρινή κατάσταση της οικονομίας, φαντάζει αδύνατο.

Το θέμα με την digea, αυτή την στιγμή, ειναι οτι εγω ΔΕΝ την χρειάζομαι, ουτε όσοι σε όσους εχω βάλει κεραία εγώ. Αυτοι, απλά βλέπουν. Οπου και να ναι. Απλά βλέπουν χαρτί. Πάνω απο τους μισους εχουν δυνατότητα mpeg-2 αποκωδικοποίησης στην τηλεόρασή τους. ΟΛΟΙ θα πρέπει να αγοράσουν αποκωδικοποιητή για 1 - 5 τηλεοράσεις (υπάρχουν και οικογένειες με 3 παιδιά, οπότε εκεί θες 1 ανα παιδικό, 1 στο σαλόνι, 1 στο μεγάλο υπνοδωμάτιο, 300 Ευρώ κονδύλι χωρις τα όποια συνοδευτικά. Αυτά τα λεφτά, σε ποιόν τα χρωστάνε?) Υπενθυμίζω οτι ΗΔΗ βλέπουν αψογα, το κάθε κανάλι οπως εκπέμπεται.

Αν αυριο πρωί τους κλείσεις τα αναλογικά, θα θελουν μισό μισθό για να ξαναδουν τηλεόραση οπως βλέπανε.
.
"Arguing with an engineer is like wrestling with a pig in the mud;
after a while you realize you are muddy and the pig is enjoying it."

Αποσυνδεδεμένος themaxx

  • Banned
  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2005
  • Μηνύματα: 637
Παράθεση από: "Γιάννης Μακρής"
Καλά. Εχουμε και λίγο πλάκα, που και που.

1ον - δεν εχω Nova. Ουτε αγορασμένη, ουτε σπασμένη. Εχω ομως δημοσιογραφική ιδιότητα, οπότε αν ηθελα Nova θα την ειχα για 25 ευρώ το full η για 12 ευρώ το basic. Δεν την χρειάζομαι, themaxx, γιατί πιά ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ τηλεόραση. Μονο τις ειδήσεις βλέπω.

2ον. Οσο για την ποιότητα που μου ερχεται σαν εικόνα απο την επίγεια, ειναι η ίδια με τις νόβα. Το σήμα στην philips μου ειναι 100% χωρίς ενισχυτή. Χωρις ειδωλα, χωρις θόρυβο, χωρις καμία παρεμβολή

Απο που τροφοδοτούνται οι πομποί που λαμβάνεις ε?

χαχαχαχ

Αποσυνδεδεμένος Olorin

  • M.T
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2006
  • Μηνύματα: 2911
...απο την ΝΟVA. Πάντως, η Digea, ξαναλέω, δεν με νοιαζει καθόλου.

Γιατι τα feeds της nova για τους αναλογικους πομπους, δεν τα πληρώνω εγω. Βλέπω με την υπάρχουσα τεχνολογία.
.
"Arguing with an engineer is like wrestling with a pig in the mud;
after a while you realize you are muddy and the pig is enjoying it."


 


* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/09/2024 (00:51)
* Απ: Οι ψηφιακές DX επίγειες λήψεις μας  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 24/09/2024 (00:33)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: aorguru Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/09/2024 (00:25)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΙΑ   Μέλος: hercoulis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/09/2024 (23:59)
* Απ: Οι ψηφιακές DX επίγειες λήψεις μας  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 23/09/2024 (23:52)
* Απ: Οι ψηφιακές DX επίγειες λήψεις μας  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 23/09/2024 (23:34)
* Απ: Οι ψηφιακές DX επίγειες λήψεις μας  Μέλος: paksat Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 23/09/2024 (23:33)
* Απ: Οι ψηφιακές DX επίγειες λήψεις μας  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 23/09/2024 (23:31)
* Απ: Υποχρεωτικό ραδιόφωνο AM στα αυτοκίνητα που κυκλοφορούν στις ΗΠΑ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Ειδήσεις και νέα για την επίγεια τηλεόραση και ραδιόφωνο 23/09/2024 (23:23)
* Απ: Οι ψηφιακές DX επίγειες λήψεις μας  Μέλος: kyria_kous_tv_archive Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 23/09/2024 (22:37)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Palmwoods Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/09/2024 (22:00)
* Απ: Οι ψηφιακές DX επίγειες λήψεις μας  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 23/09/2024 (20:48)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ, ΑΙΤΩΛΙΑ, ΦΩΚΙΔΑ, ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ, ΚΥΘΗΡΑ [ΠΖ 06]  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 23/09/2024 (20:46)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: kyria_kous_tv_archive Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 23/09/2024 (20:27)
* Απ: Οι ψηφιακές DX επίγειες λήψεις μας  Μέλος: kyria_kous_tv_archive Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 23/09/2024 (20:21)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: PanosRadio Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/09/2024 (19:11)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: first Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/09/2024 (18:33)
* Απ: Υποχρεωτικό ραδιόφωνο AM στα αυτοκίνητα που κυκλοφορούν στις ΗΠΑ  Μέλος: savvas70 Φόρουμ: Ειδήσεις και νέα για την επίγεια τηλεόραση και ραδιόφωνο 23/09/2024 (16:52)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: paksat Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/09/2024 (16:26)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 23/09/2024 (16:07)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: NetSurfer_g7 Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 23/09/2024 (16:03)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/09/2024 (16:01)
* Απ: Οι ψηφιακές DX επίγειες λήψεις μας  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 23/09/2024 (15:56)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: robi1994 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/09/2024 (15:45)
* Απ: Οι ψηφιακές DX επίγειες λήψεις μας  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 23/09/2024 (15:43)
* Απ: Οι ψηφιακές DX επίγειες λήψεις μας  Μέλος: kyria_kous_tv_archive Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 23/09/2024 (15:32)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/09/2024 (15:31)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/09/2024 (15:02)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: kyria_kous_tv_archive Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 23/09/2024 (14:56)
* Απ: Το MEGA στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)   Μέλος: paksat Φόρουμ: Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα 23/09/2024 (14:55)