Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]
  • Πεμ 28 Μάρ 2024, 11:04
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  (Αναγνώστηκε 672297 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mezesflokos

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: amarousion
  • Μηνύματα: 210
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Όλες οι συχνότητες παίζουν κομπλέ... οπότε η 47απο Πήλιο οριστικά τέλος.αφου θα παρεμβαίνουν τα κυκλαδίτικα...

Αποσυνδεδεμένος vasilisp

  • Αναλυτής Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2013
  • Τόπος: Xαλκίδα
  • Μηνύματα: 3901
Σαν βγεις στον πηγαιμό για τα κυκλαδίτικα και τα θεσσαλικά να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος και τις συχνότητες μη φοβηθείς...   :D Η 47 από Πήλιο με τα θεσσαλικά, θα γινει 40 σύντομα στις 5/2, αφού θα κάνει και κείνη μετάβαση σε νέα συχνότητα.  Και τα Λαμιώτικα όταν έρθει η ώρα τους, θα πάνε από την 53 στην 42. Τα Πελοποννησιακά να έχεις υποψη σου ότι θα πάνε στην 37 και 38 όσα εκπέμπουν από την περιοχή Ναυπλίου (Δαρδίτσα-Δίδυμο).

Αποσυνδεδεμένος samantas

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2015
  • Τόπος: Αττικό Άλσος, Αθήνα
  • Μηνύματα: 493
Υπάρχει κάπου ο επερχόμενος χάρτης συχνοτήτων

Αποσυνδεδεμένος emmsarris

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2014
  • Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης
  • Μηνύματα: 277
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Δεν ισχύει οι μπλέ να είναι της ΕΡΤ, οι Κόκκινες της Digea και οι πράσινες τα περιφερειακά. Στο Ηράκλειο πχ της ΕΡΤ είναι 38 και 39 και της Digea 21,34,37.

Αποσυνδεδεμένος vasilisp

  • Αναλυτής Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2013
  • Τόπος: Xαλκίδα
  • Μηνύματα: 3901
Τους πίνακες με τις νέες συχνοτητες τους έχουμε αρκετές φορές δημοσιεύσει.
Για τα περιφερειακά ειναι αυτός (σε δύο σελίδες) και οι ιδιωτικοι πανελλαδικοι σε άλλες δύο

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17292
Είμαι περίεργος να δω σε πρώτη φάση πόσο θα παρεμβάλλει η 36 της Πλάκας την 36 του Πυθίου στις περιοχές αλληλοκάλυψης...
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος mezesflokos

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: amarousion
  • Μηνύματα: 210
Πάντως αν δω από τα κυκλαδίτικα πού Με το που τούς κατέβασαν την συχνότητα πλέον θέλω δεκαπλάσια σέ μήκος κεραία για να τα βγάλω την στιγμή που με την 48τα επιανα πολύ εύκολα καταλαβαίνει κανείς τι κλάμα θά πέσει όταν θά μειώσουν συχνότητα στα πελλοπονησιακα και λαμιωτικα :crazy: :wtf:

Αποσυνδεδεμένος cocu

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Κατερίνη
  • Μηνύματα: 470
Υπάρχει περίπτωση να ξανά ανοίξει το Παγγαίο, που έχει αναρτηθεί στην λίστα;επί αναλογικής εποχής έφτανε και Κατερίνη με χαμηλό σήμα σταθερά!
Καθώς να δούμε και στην Πιερία παρεμβολές Τσουκαλά με Χορτιάτη που έβαλαν ίδιες συχνότητες..

Αποσυνδεδεμένος hercoulis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Βόλος
  • Μηνύματα: 1404
Θέλω πολύ να δω τί θα κάνουν στις 5/2 στο πήλιο
vu solo2 - 1.25cm - 85E-45W

Αποσυνδεδεμένος vasilisp

  • Αναλυτής Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2013
  • Τόπος: Xαλκίδα
  • Μηνύματα: 3901
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Υπάρχει περίπτωση να ξανά ανοίξει το Παγγαίο, που έχει αναρτηθεί στην λίστα;επί αναλογικής εποχής έφτανε και Κατερίνη με χαμηλό σήμα σταθερά!
Ειναι allotoment -περιοχή το Παγγαίο που έχει αναρτηθεί στη λίστα, όχι το Κ.Ε. που εκανε κάποτε εκπομπή. Αφορά την περιοχή Σερρών-Δράμας και λίγο Καβάλας. Το ίδιο όμως το κέντρο δεν το περιμένουμε.
Παίδες όλα καλά αυτα που συζητάμε όμως βρισκομαστε σε λάθος νήμα.  :offtopic

Αποσυνδεδεμένος Xristos Peplos

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2008
  • Τόπος: Έβρος
  • Μηνύματα: 962
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Είμαι περίεργος να δω σε πρώτη φάση πόσο θα παρεμβάλλει η 36 της Πλάκας την 36 του Πυθίου στις περιοχές αλληλοκάλυψης...
Αν όντως υπάρχουν παρεμβολές μεταξύ Πλάκας-Πυθίου η και Πλάκας-Κήπων ενδεχομένως να πάμε σε εφεδρικές συχνότητες στην Πλάκα?

Αποσυνδεδεμένος samantas

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2015
  • Τόπος: Αττικό Άλσος, Αθήνα
  • Μηνύματα: 493
Δοκίμασα σήμερα την 53 από Πάρνηθα με τη BLU 10. Στην κεραία έφταναν 35 dbμv τα οποία παρότι δεν είναι πολλά εν συγκρίσει με τα πανελλαδικά που κατέβαζαν 75, λόγω qpsk η λήψη είναι πιο εύκολη. Μετά απο ~16 μέτρα παλιό καλώδιο, ένα διακλαδωτήρα συνδεδεμένο ανάποδα ως μίκτη και μία πρίζα η τηλεόραση τα κατέβασε, με πολλά σπασίματα βέβαια. Εδώ χρειάζεται ενίσχυση κανονικά.

Αποσυνδεδεμένος mezesflokos

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: amarousion
  • Μηνύματα: 210
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Το κεραιοσυστημα όπως είναι πλέον διαμορφωθεί.για Κυκλάδες γύρισα την κεραία τής πολυκατοικίας από Τζιά και τιγκαρα φουλ τόν ενισχυτή βάσης τής πολυκατοικίας και με την πρίζα τού σαλονιού μου βγάζει τις 44&47και με πολλά σπασίματα την 38και 53τα λαμιωτικα!!!με αντίθετα στραμενη κεραιιια έχουν μάλλον στρέψει κάποια πάνελ προς λεκανοπέδιο Αττικής.δεν εξηγητε αλλιώς

Αποσυνδεδεμένος Sakis007

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2014
  • Μηνύματα: 13
Γειά σας ψάχνοντας σήμερα βρήκα την εξής ανάρτηση  Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε Έχει συμβεί όντως αυτό που λέει η ιστοσελίδα και αν το είχατε δει και εσείς.

Αποσυνδεδεμένος mezesflokos

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: amarousion
  • Μηνύματα: 210
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Μόλις τώρα... έχει τσιμπήσει στον εντισιον 5οναδες το σήμα δείχνει περίπου όπως άλλες εποχές...

Αποσυνδεδεμένος cocu

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Κατερίνη
  • Μηνύματα: 470
Βάλε ενα αλλο κεντρικο με περισσοτερες εισοδους να ανέβει και πιο πολυ το σημα και να πιανεις απο ολες τις πλευρες ταυτοχρονα

Αποσυνδεδεμένος samantas

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2015
  • Τόπος: Αττικό Άλσος, Αθήνα
  • Μηνύματα: 493
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Το κεραιοσυστημα όπως είναι πλέον διαμορφωθεί.για Κυκλάδες γύρισα την κεραία τής πολυκατοικίας από Τζιά και τιγκαρα φουλ τόν ενισχυτή βάσης τής πολυκατοικίας και με την πρίζα τού σαλονιού μου βγάζει τις 44&47και με πολλά σπασίματα την 38και 53τα λαμιωτικα!!!με αντίθετα στραμενη κεραιιια έχουν μάλλον στρέψει κάποια πάνελ προς λεκανοπέδιο Αττικής.δεν εξηγητε αλλιώς
Πολύ κακή πρακτική να βάλεις τον ενισχυτή στο τέρμα, λογικά θα έχεις ενδοδιαμόρφωση. Όταν λες βάσεις εννοείς κεντρικό ενισχυτή; Στην 38 τι πιάνεις;

Αποσυνδεδεμένος mezesflokos

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: amarousion
  • Μηνύματα: 210
Τον κεντρικό ενισχυτή τής πολυκατοικίας για την γραμμή του σαλονιού μου.την 38απο Κυκλάδες βγάζει ΕΡΤ και στις 44&47 Βουλκάνο και Σύρος τβ 1 στον όροφο μου βγάζει με χαμηλό σήμα αλλά σταθερά ποιότητα.και βάλε ότι τα καλοδια είναι 47ετων όσο και τό κτίριο.ηταν ΥΜΜΗΤΟ στραμενη η κεντρική κεραία και την γύρισα προς Τζιά Μακρόνησο.λογικα καί στα άλλα διαμερίσματα δεν θα έχουν θέμα.κρατησα την γίγας τρίαινα από Πελλοπονήσο και την αυτοσχέδια χελιδόνα από βορεια Πάρνηθα.δοκιμασα με λιγότερα db στον ενισχυτή αλλά μόνο τίγκα μου τα βγάζει τα κυκλαδίτικα

Συγχώνευση: Τρι 12 Ιαν 2021, 21:36
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Τά χάλια τούς τα λαμιωτικα απόψε.τρομερη αστάθεια σήματος...

Συνδεδεμένος anfoukas

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2014
  • Μηνύματα: 264
      Πιστεύω το ξέρεις ότι οποιαδήποτε επέμβαση στην κεντρική εγκατάσταση της πολυκατοικίας χωρίς την άδεια του διαχειριστή είναι παράνομη. Φαντάζεσαι να υπάρχει κάποιος περίεργος στην πολυκατοικία και να πάρει χαμπάρι τι έκανες; τι θα γίνει τότε;
      Με τα kilowatts του Υμηττού είναι σίγουρο ότι ανοίγοντας την ενίσχυση τόσο πολύ θα έχεις σίγουρα ενδοδιαμόρφωση, παρεμβολές  και μεγάλη πτώση της ποιότητας λήψης από την κεντρική. Αν όχι όλα τότε τα πάνω - πάνω διαμερίσματα σίγουρα έχουν πρόβλημα λήψης. Εκτός και αν κανείς δεν χρησιμοποιεί την κεντρική εγκατάσταση μια και (όπως λες)  είναι παλιά και όλοι έχουν δικές τους κεραίες και έτσι δεν έχουν πρόβλημα.

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5041
Μα αυτός είναι ο διαχειριστής της πολυκατοικίας!  :whistle :whistle
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος samantas

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2015
  • Τόπος: Αττικό Άλσος, Αθήνα
  • Μηνύματα: 493
Μέτραγα λίγο την εγκατάσταση σήμερα και διαπιστώνω όυι πιάνω στην 26 κάτι 64qam και στην 29 κάτι 16qam, φαντάζομαι αυτά είναι από Σύρο. Πιάνω επίσης στην 51 64qam με πάροχο Digea, αυτό δεν έχω ιδέα από που. Στην 57 βλέπω κάποιο δυνατό σήμα αλλά δεν είναι DVB-T/T2, ελπίζω να μην είναι ενδοδιαμόρφωση

Αποσυνδεδεμένος mezesflokos

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: amarousion
  • Μηνύματα: 210
Καί θά είναι για την επόμενη χρονιά :icon_eek: μία και ουδείς επιθυμεί να συνεχίσει...η 26μου βγάζει με χαμηλό σήμα την ΕΡΤ προφανώς από Κόρινθο..η ,57ειναι Κύθηρα τό πρώτο μπουκέτο από τα περιφερειακά τής Πελοποννήσου μου βγαίνει μόνο με διάδωση η 29??? :roll:

Συγχώνευση: Πεμ 14 Ιαν 2021, 02:51


Συγχώνευση: Πεμ 14 Ιαν 2021, 02:55
Σήμερα πήγα να εισπράξω κοινόχρηστα στο τέταρτο όροφο σέ μία γριά και έριξα μια ματιά όλες οι συχνότητες κομπλέ.αφου στο τελευταίο όροφο δεν έχει θέμα λογικά όλοι οι όροφοι τα βγάζουν καμπάνα.βγαζει και τα λαμιωτικα Με σπασίματα η γιαγιά... μάλιστα απορούσε και τής είπα ότι κάνω έλεγχο μήπως τράβηξε νερά από την κακοκαιρία η καλοδιωση :wave:

Αποσυνδεδεμένος samantas

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2015
  • Τόπος: Αττικό Άλσος, Αθήνα
  • Μηνύματα: 493
Η 57 που πιανω δεν ειναι ψηφιακο σημα γιατι μου κατεβαζει 40 dbμv και δεν κλειδωνει,ουτε στο ααναλογικο φαινεται κατι, πολυ φοβαμαι για ενδοδιαμόρφωση. Εκτος αν υπαρχει καποιο φερον εκει.

Αποσυνδεδεμένος mezesflokos

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: amarousion
  • Μηνύματα: 210
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Ρε παιδιά ξέρει κανείς τί στα κομμάτια παίζει με τα λαμιωτικα?μου βγάζει πολύ καλό σήμα αλλά πέφτει η ποιότητα τόσο χαμηλά σέ σημείο να χάνεται τελείως τό κανάλια.και μου βγάζει όπως βλέπετε και άλλο κανάλι πάνω στην 53παιζει να κάνει κάποιος σκόπιμα παρεμβολή ούτως ώστε να τα κωψει εντελώς από το λεκανοπέδιο??

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5041
Αν έχεις ενισχυτή τότε μπορεί να φταίει η πολύ ισχύς που έχεις δώσει.
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος mctomis

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2014
  • Μηνύματα: 88
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Ρε παιδιά ξέρει κανείς τί στα κομμάτια παίζει με τα λαμιωτικα?μου βγάζει πολύ καλό σήμα αλλά πέφτει η ποιότητα τόσο χαμηλά σέ σημείο να χάνεται τελείως τό κανάλια.και μου βγάζει όπως βλέπετε και άλλο κανάλι πάνω στην 53παιζει να κάνει κάποιος σκόπιμα παρεμβολή ούτως ώστε να τα κωψει εντελώς από το λεκανοπέδιο??
Και το πρωί δεν έπιαναν. Το απόγευμα, κάποια στιγμή, είχα 100% και σε ισχύ και σε ποιότητα. Τώρα πάλι 0% ποιότητα και μαυρίλα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος vasilisp

  • Αναλυτής Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2013
  • Τόπος: Xαλκίδα
  • Μηνύματα: 3901
Και στη Χαλκίδα που είναι η πραγματική κατευθυνση της 53 της Πάρνηθας μη νομίζετε ότι έχει φοβερή ισχύ: με 58% ισχυ, 100% ποιότητα είμαι. Απλα βλέπω χωρίς σπασίματα.

Αποσυνδεδεμένος mezesflokos

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: amarousion
  • Μηνύματα: 210
Όχι ενισχυτή βάσης έχε μόνο η πολυκατοικία από Κυκλάδες... παράδοξος και η 44&47αφαντες από χθές...η Πάρνηθα έχει απλά την μεγάλη χελιδόνα.καποιες στιγμές ενισχύεται τό σήμα σε σημείο να μου τά βγάζει ακόμη και με την τρίαινα από πελλοπονήσο.τωρα μου βγάζει ταυτόχρονα όπεν ένα καί μπαίνει όπως βλέπετε στην φωτογραφία ένα πιξελθασμα με τηλέφωνα τελεμαρκετινγκ κλπ υπέθεσα ότι κάποιος δλδ ο γνωστός τοπικός καναλάρχης τής Αττικής κάνει τα μαγικά του με σκοπό να παρεμβάλει και να τα τυφλώνει.φιλε από ποια περιοχή είσαι τής Αθήνας και με τη κεραία λαμβάνεις?

Συνδεδεμένος VasilisSat

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Άγιοι Ανάργυροι - Αθήνα
  • Μηνύματα: 2127
Δεν είναι σταθερή η λήψη των καναλιών από Πάρνηθα στην 53. Ειδικά όταν χαλάει λίγο ο καιρός σημειώνεται πτώση στο σήμα που μπορεί να είναι 5-10% και να συνεχίζεις να βλέπεις χωρίς προβλήματα αλλά μπορεί να φτάσει μέχρι και στο μηδέν όπως για παράδειγμα προχθές μετά τις 12 τα μεσάνυχτα που διακόπηκε εντελώς η λήψη, 3 ώρες μετά άρχισε η επιστροφή προοδευτικά μέχρι τα ξημερώματα ώσπου η ισχύς σήματος έφτασε ξανά πολύ πάνω από το 50.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δέκτες: Edision OS Mio 4K,VU+ Zero 4k,Skystar 2 eXpress 
LNB: Inverto Black Ultra 0,2dB
Κάτοπτρο: Triax 120X110
Motor:PowerTech DG380
Τόξο: 30W - 62E

Αποσυνδεδεμένος mezesflokos

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: amarousion
  • Μηνύματα: 210
Συνεχίζεται και σήμερα τό πρόβλημα λήψης... κάνα νέο από εταίρα μέλη του φόρουμ? θέλω να δω αν είναι πρόβλημα δικό μου ή αφορά όλη την Αττική κατά περιόδους ενισχύεται και μου τά βγάζει και με την γραμμή από Πελλοπονήσο καπάκι κρεμάει τό σήμα εντελώς σάν νά παρεμβάλει κάποιος πάνω στην 53.επισης έχε πλέον προβλήματα και η 59απο χθές βράδυ χαμηλό σχέδον μίσο σήμα


 


* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 28/03/2024 (10:56)
* Απ: Ψηφιακοί ραδιοφωνικοί δέκτες - παρουσιάσεις, απορίες, προβλήματα, λύσεις  Μέλος: tbaruzzo Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Ραδιόφωνο (DAB, DAB+, DMB) 28/03/2024 (10:30)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (08:48)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Palmwoods Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (06:25)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: humax8100 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (03:07)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (02:55)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: tbaruzzo Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (00:54)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: humax8100 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (00:03)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (00:00)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: humax8100 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 27/03/2024 (23:53)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 27/03/2024 (23:51)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: humax8100 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 27/03/2024 (23:45)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (23:14)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: gewrgios Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (23:12)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (23:03)
* Απ: Turksat 5A (31.0 East)   Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Λήψη Turksat (42° Εast) 27/03/2024 (22:36)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: giannis 6 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (22:27)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: paksat Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (22:11)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: gewrgios Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (21:53)
* Απ: Τηλεοπτικό τοπίο ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ (Πάτρα κ.τ.λ.)  Μέλος: pythvenn Φόρουμ: Τα αναλογικά τηλεοπτικά τοπία της Ελλάδας ανά νομό 27/03/2024 (19:43)
* Απ: Arabsat 5A/6A @ 30.5 °Ε  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Λήψη Αραβικών Δορυφόρων (26° Εast, 30.5° East, 7° West) 27/03/2024 (19:33)
* Απ: Τηλεοπτικό τοπίο ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ (Πάτρα κ.τ.λ.)  Μέλος: giannis 6 Φόρουμ: Τα αναλογικά τηλεοπτικά τοπία της Ελλάδας ανά νομό 27/03/2024 (19:21)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: komhsgr Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (19:11)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: giannis 6 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (18:44)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: komhsgr Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (18:40)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: giannis 6 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (18:18)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: GreekTVSeries Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (18:07)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 27/03/2024 (18:06)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: speed-jim Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 27/03/2024 (18:03)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: maarinos Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (17:56)