Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΡΑΚΗ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΣΕΡΡΕΣ [ΠΖ 01]
  • Παρ 26 Απρ 2024, 14:54
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΡΑΚΗ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΣΕΡΡΕΣ [ΠΖ 01]  (Αναγνώστηκε 340437 φορές)

0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Για την Θράκη ορίστηκαν οι παρακάτω ψηφιακές συχνότητες (SFN1, SFN2 & SFN3) σε δίκτυο με την Ανατολική Μακεδονία.



SFN1: 24UHF, 30UHF, 31UHF, 32UHF, 33UHF, 35UHF, 36UHF, 43UHF, 47UHF, 58UHF, 59UHF, 66UHF.

Κέντρα Εκπομπής SFN1: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ, ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ, ΣΟΥΦΛΙ, ΚΗΠΟΙ, ΠΛΑΚΑ



SFN2: 23UHF, 26UHF, 34UHF, 37UHF, 38UHF, 40UHF, 48UHF, 49UHF, 52UHF, 53UHF, 60UHF, 65UHF.
 
Κέντρα Εκπομπής SFN2: ΔΕΞΑΜΕΝΗ, ΞΑΝΘΗ, ΒΑΣΙΛΑΚΙ, ΚΟΡΥΛΟΒΟΣ, ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ, ΣΕΡΡΕΣ, ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ



SFN3: 22UHF, 25UHF, 27UHF, 39UHF, 41UHF, 51UHF, 54UHF, 56UHF, 61UHF, 62UHF, 63UHF, 64UHF.

Κέντρα Εκπομπής SFN3: ΠΥΘΙΟ, ΘΑΣΟΣ






Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Παράθεση από: "dikefalos21"
Ξεκίνησε σήμερα στις 17.00 η εκπομπή της ΕΡΤ ψηφιακής. Η λήψη είναι άψογη. Προς το παρόν δεν λαμβάνω πληροφορίες EPG. ’ντε, καλή αρχή...


Εδώ είσαι dikefalos21.  :wink:   Και καλή αρχή.  8)


Αποσυνδεδεμένος gtsia

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2008
  • Μηνύματα: 2
Καλησπερα παιδια!!Στην Κομοτηνη εχω το εξης προβλημα!
Με το pinnacle usb stick που εχω στο laptop βλεπω κανονικα τα 4 ψηφιακα καναλια αλλα στην tv μου LG3000 οταν βαζω να ψαξω στο DTV μου βρισκει σημα μονο στο UHF 47 αλλα δεν δειχνει ουτε ακουγεται τιποτα!!
Γιατι συμβαινει αυτο??Χρειαζεται καποια ιδιαιτερη ρυθμιση στην TV για να πιασω και εκει τα καναλια??

Αποσυνδεδεμένος kinigos30

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2008
  • Τόπος: Αλεξανδρούπολη
  • Μηνύματα: 48
γειά σας παιδιά,

άκουσα οτι η Αλεξανδρούπολη από προχθές βλέπει μέσω θάσου την ψηφιακή.
σήμερα που σκανάρισα δεν επιασα τίποτα.

υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάτι παραπάνω??

ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος Olorin

  • M.T
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2006
  • Μηνύματα: 2911
Παράθεση από: "gtsia"
Καλησπερα παιδια!!Στην Κομοτηνη εχω το εξης προβλημα!
Με το pinnacle usb stick που εχω στο laptop βλεπω κανονικα τα 4 ψηφιακα καναλια αλλα στην tv μου LG3000 οταν βαζω να ψαξω στο DTV μου βρισκει σημα μονο στο UHF 47 αλλα δεν δειχνει ουτε ακουγεται τιποτα!!
Γιατι συμβαινει αυτο??Χρειαζεται καποια ιδιαιτερη ρυθμιση στην TV για να πιασω και εκει τα καναλια??

καλωσόρισες στο φορουμ!!!

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
.
"Arguing with an engineer is like wrestling with a pig in the mud;
after a while you realize you are muddy and the pig is enjoying it."

Αποσυνδεδεμένος gtsia

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2008
  • Μηνύματα: 2
Καλως σας βρηκα!!
Ευχαριστω για την απαντηση γιατι λιγο ανησυχησα καθως ενας γνωστος μου με sony bravia λεει τα βλεπει κανονικα οποτε υπεθεσα οτι εχω προβλημα με την LG μου!!
Οποτε πρεπει να περιμενουμε λιγο ακομα!

Αποσυνδεδεμένος channelos

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 718
Η Αλεξανδρούπολη βλέπει ΕΡΤ ΨΗΦΙΑΚΗ μέσω της Πλάκας στο 36!
Ο πομπός ενεργοποιήθηκε πριν λίγες μέρες και καλύπτει την πόλη! :wink:

Αποσυνδεδεμένος yiannisxp

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Οκτ 2008
  • Τόπος: Αλεξανδρούπολη
  • Μηνύματα: 15
Καθε μερα ψαχνω αλλα στο 36 δεν βρισκω τιποτα,μονο στο 47 με σταθμη σηματος 10 και ber 2-3 που βγαινει κωδικοποιημενο στη samsung. :(

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17308
Καλωσόρισες φίλε μου στο φόρουμ, πέρνα και από Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε να μας πεις ένα γεια!!!!!
Είσαι μέσα στην πόλη (κοντά κέντρο) και έχεις κεραία αποκλειστικά στην Πλάκα?
Ο πομπός έχει πολύ χαμηλή ισχύ! Αν δεν βλέπει η κεραία σου καρφί Πλάκα αλλά πιο ΝΑ προς Θάσο ίσως να έχεις μικρό πρόβλημα! Δοκίμασε να τη γυρίσεις λίγο πιο βόρεια ώστε να δυναμώσει η Πλάκα και να εξασθενήσει η Θάσος!
Μία καλή ένδειξη για το πόσο καλά λαμβάνεις Πλάκα είναι να έχεις όσο το δυνατόν λιγότερη παρεμβολή (ως καθόλου) στη ΝΕΤ στο 30 από το Center της Θάσου και να λαμβάνεις όσο γίνεται καλύτερα τα λιγοστά δορυφορικά!
Απ' ότι έμαθα σταμάτησε ο 902 στο 47 εξού και έχεις σήμα εκεί!
Είναι κρίμα οι Samsung με ενσωματωμένο DVB-T να αντιμετωπίζουν τόσα πολλά προβλήματα με τα flagged FTA, σήμερα πήγαμε και είδαμε με ένα φίλο τη LED και βάλαμε τον πωλητή να συντονίσει το 56 να δούμε τα ψηφιακά από εκεί (επίτηδες το ζήτησα, εννοείται  :wink:  ) και έγινε ρεζίλι αν και δεν έφταιγε (η εικόνα έπαιζε για ένα δευτερόλεπτο και μετά μαύριζε)! Η Samsung είναι για μένα κορυφαία από ποιότητα εικόνας!
Δεν ξέρω βέβαια αν ακόμα και αν πιάσεις τα ψηφιακά στο 36 δεν θα έχεις πάλι το ίδιο πρόβλημα, αν το 36 αναμεταδίδει αυτούσιο το TS του 47 τότε θα μεταδίδει και την πληροφορία κλειδώματος!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος okopan

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2007
  • Τόπος: Κομοτηνη
  • Μηνύματα: 4
Στην Κομοτηνη εχει καλο σημα κι ελπιζω να λυθει το προβλημα της κωδικοποιησης γρηγορα ( κατοχος samsung κι εγω ) .

Παντως σε σπιτι φιλου μου που εχει Sony κανενα προβλημα  :lol:  :lol:

ΥΓ
Το παραξενο ειναι οτι εβαλα κι εναν  αποκωδικοποιητη daewoo 1160 που ειχα και δεν πιανει καθολου σημα . Ενω η samsung βρισκει τα καναλια αλλα δεν μπορει να κρατησει το σημα λογω της κωδικοποιησης .

Αποσυνδεδεμένος yiannisxp

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Οκτ 2008
  • Τόπος: Αλεξανδρούπολη
  • Μηνύματα: 15
Εχω δυο κεραιες μια μεγαλη με ενυσχητη για Θασο επιανα το ΕΝΑ το καναλι 6 το ΤΙΜΕ και μια μικροτερη για Πλακα σχετικα καινουργια χωρις ενυσχητη.Τις εχω με ξεχωριστο καλωδιο και ταυ στην ακρη.Τα ψηφιακα της Θασου τα πιανω με ενυσχητη,μενω μεσα στην Αλεξανδρουπολη τα δορυφορικα τα πιανω.Δεν θα επρεπε να πιανω καθολου σημα;Ουτε καθηστερει στο ψαξιμο καθολου οπως εκανε παλιοτερα στο 47 απο Θασο.Αν εκπεμπει τι τον βαλαν με τοσο χαμηλη ισχυ;;
Στην Κομοτηνη σε ποιο καναλι τα πιανεις εσυ;
Αφου πιανω απο Θασο...παλι καλα..
Ισως αναγκαστω να αλλαξω ξανα την κεραια προς πλακα και να αγορααω μια μεγαλυτερη οπως εχω για Θασο.

Αποσυνδεδεμένος dikefalos21

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2006
  • Μηνύματα: 28
Σήμερα η Αλεξανδρούπολη δεν έχει επίγεια ψηφιακή.
4.8°, 7°, 9°, 13°, 16°, 19.2°, 23.5°, 26°, 28.2°, 33°, 39°.
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος yiannisxp

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Οκτ 2008
  • Τόπος: Αλεξανδρούπολη
  • Μηνύματα: 15
Παιδια εγω πιανω και 902 και ψηφιακη.
Στο 36 δεν πιανω τιποτα...
Προσπαθω να ανεβασω μια φωτογραφια αλλα δεν μπορω...

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17308
Η συζήτηση περί της 36 UHF μεταφέρθηκε Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Opontios

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2009
  • Τόπος: Καστανιές, Ορεστιάδα
  • Μηνύματα: 4
Αυτή τη στιγμή υπάρχει κάποιος που να λαμβάνει ψηφιακή στην Κομοτηνή?

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17308
Όσο δεν υπάρχει τροφοδοσία του πομπού της Θάσου από το δορυφόρο, όλοι στη Θράκη και στην Ανατολική Μακεδονία που λαμβάνουν από Θάσο θα πιάνουν μαύρο ή τίποτα με τον ψηφιακό τους δέκτη!
Δυστυχώς!
 :?
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Opontios

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2009
  • Τόπος: Καστανιές, Ορεστιάδα
  • Μηνύματα: 4
Υπάρχει καμιά πληροφορία για το αν θα αλλάξει αυτή η κατάσταση και πότε?

Αποσυνδεδεμένος satboy

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Οκτ 2006
  • Μηνύματα: 170
Κανάλι 50. Χαμηλή ισχύ . Θα διαρκέσουν λίγες ώρες ...
Μετάδοση Eurosport.de


Με εκτίμηση

Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29850
τι εννοείς ότι αυτήν την συχνότητα κάνει δοκιμές το δέλτα και αναμεταδίδει το γιούροσπόρτ???
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος satboy

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Οκτ 2006
  • Μηνύματα: 170
Ναι γιατί περιμένουμε multiplexer .....το μόνο εύκολο ήταν να πάρουμε ASI απο δορυφορικό ......Πάντως το κόψαμε μέχρι έρθει ο multiplexer ...

Με εκτίμηση

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17308
Γιώργο με τι ισχύ βγήκατε και από που?
Από Πλάκα?
Είχες κάποια αναφορά για την εμβέλεια της εκπομπής?
Ένα μεγάλο μπράβο για την προσπάθεια!!!
Και ένα off topic,
μήπως είχες κάποια πληροφόρηση για το ποιος τελικά έστησε το μικρό Κ.Ε. στο χωριό Λευκίμη που κάνει παρεμβολές στον Πέπλο?
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος anastazio

  • Διαγραμμένο Μέλος
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: Ιωάννινα
  • Μηνύματα: 3060
Το περίμενα οτι η Δέλτα ΤV Αλεξανδρούπολης θα ήταν απο τους πρώτους επαρχιακούς σταθμούς που θα έκανε δοκιμές Ψηφιακής Εκπομπής !
Εχει ιδιαίτερα "ανήσυχο" (απο Θετικής πλευράς)  τεχνικό τμήμα... :wink:

Αποσυνδεδεμένος Thanassis

  • SatLeo V. I. P.
  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2006
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 784
    • http://www.ikusi.gr
Πες μας λεπτομέρειες και αποτελέσματα ...
Θανάσης Κυριακόπουλος
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος satboy

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Οκτ 2006
  • Μηνύματα: 170
Θανάση
Δοκιμάσαμε ένα σλοβένικο encoder IMP 10 watt . Δεν είχαμε multiplexer όμως και βάλαμε από ASI ένα δορυφορικό. Γενικά το 64 QAM είναι σχετικά δύσκολο να περάσει  από ενισχυτές των σπιτιών αν δεν είναι ποιότητας αλλά δεν όχι και ακατόρθωτο ....Σκοπός μας τώρα είναι να δούμε πως θα το περάσουμε απο παλαιούς ενισχυτές για αναλογική τηλεόραση...να το φτάσουμε στα 400 - 500 watts και βλέπουμε.
Πάντως απο τις δοκιμές που έκανα γενικά έχω να πω ότι με το DVB-T2 θα έχουμε πολύ κλάμα.....

Με εκτίμηση

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17308
Παράθεση από: "satboy"
Πάντως απο τις δοκιμές που έκανα γενικά έχω να πω ότι με το DVB-T2 θα έχουμε πολύ κλάμα.....
Αν αυτό εφαρμοστεί! Το Τ2 εννοώ!
Το MPEG4 είναι άλλη ιστορία!
Γιώργο να υποθέσω ότι εκπέμπετε σε MPEG2, σωστά?
Δεν μου απάντησες επίσης αν βγαίνετε από Πλάκα και αν έχεις αναφορές της εμβέλειας σας!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος dikefalos21

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2006
  • Μηνύματα: 28
4.8°, 7°, 9°, 13°, 16°, 19.2°, 23.5°, 26°, 28.2°, 33°, 39°.
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος satboy

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Οκτ 2006
  • Μηνύματα: 170
Συγνώμη αλλά είχα αρκετή δουλειά αυτές τις μέρες . Σε MPEG 2 έγινε και τα αποτελέσματα ήταν πολύ καλά από πλευράς κάλυψης. Δοκιμάσαμε ακόμα και 64QAM. Εκεί βέβαια κατεβάσαμε λίγο το FEC.

Ετοιμάζω μία κατάσταση σημείων εκπομπής ψηφιακής τηλεόρασης. Θέλω στίγμα , φωτογραφία αν είναι δυνατόν και στοιχεία εκπομπής. Όποιος έχει δεδομένα από την εκπομπή στην Κρήτη (του Πανεπιστημίου ) ας μου τα προωθήσει.

Με εκτίμηση προ όλους

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Εγκρίθηκε από το ΕΣΡ παράλληλη ψηφιακή εκπομπή στους σταθμούς:

    R channel
47UHF Πλάκα
Θράκη ΝΕΤ 47UHF Πλάκα
HomeShop 47UHF Πλάκα[/list]


Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Ψηφιακή εκπομπή περιφερειακών σταθμών από Σέρρες:

    Alpha
55UHF
Δέλτα TV 55UHF
[/list]


Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17308
Και τα δύο κανάλια είναι του νομού Δράμας!
Εννοείς ότι θα εκπέμψουν από Καγιά στη θέση του MEGA ή από Κορύλοβο στη θέση του ALPHA?
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε


 


* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: palis Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 26/04/2024 (13:51)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: giannis 6 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 26/04/2024 (13:40)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 26/04/2024 (11:24)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 26/04/2024 (11:19)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: NetSurfer_g7 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 26/04/2024 (11:11)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 26/04/2024 (09:30)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 26/04/2024 (08:05)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: Ilias_ Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (22:07)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: komhsgr Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (22:04)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: Ilias_ Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (21:59)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: komhsgr Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (21:49)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: ch10 Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (21:45)
* προτασεις συσκευων για αναπαραγωγη και εγγραφη  Μέλος: deepbluesky Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (21:36)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: komhsgr Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 25/04/2024 (21:26)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΒΟΡΕΙΟ ΙΟΝΙΟ (νομοί Κέρκυρας & Λευκάδας)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (19:24)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (19:21)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: giannis 6 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 25/04/2024 (18:51)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: paksat Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 25/04/2024 (18:49)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 25/04/2024 (18:27)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΝΟΜΟ ΗΜΑΘΙΑΣ  Μέλος: thanost Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (14:53)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 25/04/2024 (11:50)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 25/04/2024 (11:41)
* Απ: Ειδήσεις - Νέα σχετικά με τη Nova  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: NOVA 25/04/2024 (09:45)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (07:38)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο νομό ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (01:22)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (01:09)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (23:42)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΡΑΚΗ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΣΕΡΡΕΣ [ΠΖ 01]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 24/04/2024 (23:22)
* Απ: CB Radio   Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 24/04/2024 (23:12)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:44)