Η ψηφιακή τηλεόραση στο ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ (Λήμνο, Λέσβο, Χίο) [ΠΖ 13]
  • Πεμ 25 Απρ 2024, 07:36
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Η ψηφιακή τηλεόραση στο ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ (Λήμνο, Λέσβο, Χίο) [ΠΖ 13]  (Αναγνώστηκε 81434 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος ANDREASSAT

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2016
  • Τόπος: Καλλιθέα , Αθήνα , ΕΛΛΑΔΑ
  • Μηνύματα: 1844
  • TECHNISAT RDR FMDAB,FELIX FXV1046"10,INNOVATOR D12
Και οι οδηγίες συντονισμού καναλιών από το ΠΑΤΡΙΔΑ TV .

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
HIRSCHMANNCSR1500B,UNIDENSQ400E,NOKIA9800S/9600S/9200S,ECHOSTAR-AD3600IP,SKYSTAR2PCI/USB,MANHATTANPLAZAST300,QUALITV1080IR,VANTAGEX221TSCI/HD8000S,TECHNOMATE5400SUPER,AZBOXPREMIUMHD,GOLDENINTERSTARHYPRO,CLARKETECHHD265/4100+,OCTAGONSX88/+/SX8HD/SF8008COMBO/SF2028HDOPTIMA3D 85,100,120CM.KU85.2E-45.0W

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
Πρέπει να έχουν αλλάξει τα pid sid στα περιφερειακά γιατί ο enigma2 μου τα κατέβασε σαν νέο μπουκέτο ενώ σε άλλες περιπτώσεις διπλότυπων μπουκετων δεν το κάνει αυτό.


Αποσυνδεδεμένος robi1994

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2012
  • Τόπος: Θεσσαλονικη
  • Μηνύματα: 1584
Τελικά θα εκπέμπουν τα ιδιωτικά HD στο βόρειο Αιγαίο ή όχι;

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17307
Ναι μιας και δορυφορικά έχουμε ανακατάταξη το ίδιο φυσικά γίνεται και επίγεια.
Τα ιδιωτικά σε HD ούτε συζήτηση...
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
Ούτε HD φυσικά, ούτε ΕΡΤ mux 2, μου αρέσει που έβγαλε και η ΕΡΤ σποτάκι για επανασυντονισμο για να κρατήσει τελικά την ίδια συχνότητα, η για να αβανταρει δωρεάν τη Digea..

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος nikin22000

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2014
  • Μηνύματα: 72
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Ούτε HD φυσικά, ούτε ΕΡΤ mux 2, μου αρέσει που έβγαλε και η ΕΡΤ σποτάκι για επανασυντονισμο για να κρατήσει τελικά την ίδια συχνότητα, η για να αβανταρει δωρεάν τη Digea..

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στο 25 από Χάλικα ( Μυτιλήνη) τι παίζει?
Τα ηλεκτρονικά δεν είναι μαγικά και τα dB δεν είναι στραγάλια....ΑΕ

Αποσυνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3036
Αυτο ηθελα να το ρωτησω κι εγω βρε παιδιά στις δύο πρωτες συχνοτητες της digea στα κέντρα που δεν εχουν τα hd τωρα με την αλλαγή τι παίζει?αφου ολα τα sd ειναι σε μια συχνότητα

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
Τι να παίζει φίλε μου, ο,τι έπαιζε και πριν την αλλαγή συχνοτήτων στην 3η και 4η συχνότητα της digea, κατράμι μαύρο!

Η αλλαγή συχνοτήτων έγινε και στο κέντρο του Μούδρου ("Λήμνος") (42, 46 και ΕΡΤ σταθερά στο 39) αλλά στο gap filler Θάνος στις 31 και 49 υπάρχει ωραιότατο μαύρο μιας και η τροφοδοσία γινόταν από επίγεια λήψη μέσω Μύρινας και όχι μέσω 3 μοιρών και πρέπει κάποιος να πάει να τα ρυθμίσει. Για να δούμε εκεί τι θα κάνουν, θα τους βάλουν άραγε και τα περιφερειακά τώρα που με τη συγχώνευση των πανελλαδικών έχουν έναν πομπό ελεύθερο;

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος robi1994

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2012
  • Τόπος: Θεσσαλονικη
  • Μηνύματα: 1584
Πώς είναι η εικόνα στα SD ιδιωτικά τώρα που μπήκαν όλα σε μια συχνότητα?

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
Επειδή βλέπω HD από Θάσο και τα SD έχω να τα παρακολουθήσω χρόνια δεν μπορώ να συγκρίνω την εικόνα με τα ματια (χάλια μου φαινόταν, χάλια μου φαίνονται και τώρα) αλλά το bitrate και από το δορυφόρο εκεί που έφτανε 3,5-4,5 mbps τώρα κυμαίνεται από 2,5-3,5 mbps οπότε καταλαβαίνεις.

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος robi1994

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2012
  • Τόπος: Θεσσαλονικη
  • Μηνύματα: 1584
Ωχ κατάλαβα!
Τουλάχιστον στη Λήμνο είναι πολλοί που έχουν τις κεραίες τους προς Θάσο;

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
Έχουμε και Θάσο και Πήλιο ως εναλλακτική αλλά τα περισσότερα σπίτια βλέπουν από τα τοπικά κέντρα. Όσοι είχαν δεύτερες κεραίες προς τα εκεί από εποχής αναλογικού σήματος που υποφέραμε με τα χιονάκια, τις έχουν διατηρήσει.

Η Digea στο site της πάντως σε κάποια χωριά πχ Πλάκα έχει ως αποκλειστικό κέντρο εκπομπής τη Θάσο η σε άλλα χωριά πχ Πλατύ προτείνει 3 κέντρα, τη Μύρινα, τη Θάσο, και το Πήλιο.

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος vasilisp

  • Αναλυτής Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2013
  • Τόπος: Xαλκίδα
  • Μηνύματα: 3901
Η σελίδα στο σάιτ της ΕΡΤ με την 2η ψηφιακή μετάβαση.Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
[ Τα συνημμένα δεν εμφανίζονται στους επισκέπτες ]

Αποσυνδεδεμένος sat3x1

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Μυτιλήνη
  • Μηνύματα: 104
 
Καλησπέρα,
στην πόλη της Μυτιλήνης από χθες το πρωί μαύρο στις παλιές συχνότητες! Αφού ρύθμισα το ενεργό φίλτρο μου στις νέες συχνότητες έχουμε τα παρακάτω:
ΕΡΤ  25 UHF και 39 UHF.
Στο 25 με διαμόρφωση 16 QAM  βγαίνουν τα RIK, DW, BBC και TV5.
Στο 39 με διαμόρφωση 64 QAM  βγαίνουν τα κρατικά ERT1,ERT2 κλπ.
DIGEA: Στο 42 και τα 7 κανάλια εθνικής εμβέλειας με διαμόρφωση 64 QAM  Και στο 46 τα ΤΟΠΙΚΑ με διαμόρφωση QPSK TVM, PATRIDA TV & ALITHEIA TV. 

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17307
Ώπα, ώπα!!! Για πρώτη φορά τα δορυφορικά, σωστά?
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος sat3x1

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Μυτιλήνη
  • Μηνύματα: 104
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Ώπα, ώπα!!! Για πρώτη φορά τα δορυφορικά, σωστά?
Ναι! Ήταν ευχάριστη έκπληξη!

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
@teletkv Για τα υπόλοιπα κέντρα του Βόρειου Αιγαίου καμία ενημέρωση;

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
Στο Θάνος Λήμνου άνοιξε η 31 με τα 7 κανάλια της Digea. H 49 κλειστή.

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
Το Αλήθεια TV έχει προσθέσει εδώ και λίγες μέρες ένα γαλάζιο κύκλο στο φόντο στο λογότυπό του.
Σχετικά με τη καταχώρηση του Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε στα κέντρα εκπομπής, βλέπω η τοποθεσία του να αναφέρεται ως "λόφος Σπρίνος". Εγώ μια ζωή αυτό το σημείο το ξέρω ως "Σταυρί", Σπρίνο δεν έχω ακούσει να το αποκαλεί ποτέ κανένας. Και ένα Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτεαπό την επομένη της 2ης μετάβασης (έχει λυθεί το ζήτημα όπως έχω ενημερώσει).

Αποσυνδεδεμένος sat3x1

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Μυτιλήνη
  • Μηνύματα: 104
Από Μυτιλήνη
Το ερτ σπορτ μετατράπηκε σε ερτ 1 HD.
Στην άλλη συχνότητα με το ρικ και τα ξένα κανάλια προστέθηκαν ερτ2 ερτ3 σε HD!
Επίσης ένα κανάλι με το όνομα Ζ. το οποίο παίζει το ερτ2 HD με «μπις κίτρινο»!

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17307
Ναι, παντού έγινε αυτό. Τυχεροί είστε που ενεργοποιήθηκε το 2ο mux στον Προφήτη Ηλία.
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
Από το site της Digea:

Την Τρίτη 13.04.2021, μεταξύ 11:00 π.μ - 13:00 μ.μ., θα πραγματοποιηθούν τεχνικές εργασίες στο κέντρο εκπομπής «Μυτιλήνη»

Την Τετάρτη 14.04.2021, μεταξύ 11:00 π.μ - 13:00 μ.μ., θα πραγματοποιηθούν τεχνικές εργασίες στο κέντρο εκπομπής «Θυμιανά», μεταξύ 14:30 - 16:30 στο κέντρο εκπομπής «Μεστά» και μεταξύ 17:00 - 19:00 στο κέντρο εκπομπής «Θολό Ποτάμι».

Την Πέμπτη 15.04.2021, μεταξύ 11:00 π.μ - 13:00 μ.μ., θα πραγματοποιηθούν τεχνικές εργασίες στο κέντρο εκπομπής «Λήμνος» και μεταξύ 14:30 - 16:30 στο κέντρο εκπομπής «Μύρινα».

Αυτό συμπίπτει με την απάντηση του STAR πριν λίγους μήνες όπου μέσω αυτών έμαθα πως η DIGEA τους ενημέρωσε πως θα ενεργοποιήσει τα HD στο Βόρειο Αιγαίο "πριν το Πάσχα".

Την ίδια στιγμή να ενημερώσω πως έχω υποβάλει από τον Ιανουάριο γραπτή καταγγελία στην ΕΕΤΤ για την μη ενεργοποίηση των HD στο Βόρειο Αιγαίο και τους εχω "ενοχλήσει" αρκετές φορές έκτοτε, εκ των οποίων τις 2 μου τηλεφώνησαν πίσω από την ΕΕΤΤ. Την 2η φορά ο υπάλληλος μου είπε πως ο λόγος της καθυστέρησης στην έγγραφη απάντηση της ΕΕΤΤ είναι ότι λόγω εκκρεμούν μία - δυο υπογραφές στην επιστολή και λόγω της τηλεεργασίας παίρνει περισσότερο χρόνο από ό,τι θα έπρεπε,
αλλά μου είπε προφορικά πως έχουν διαπιστώσει πως η καταγγελία μου (για τη μη ενεργοποίηση των διαύλων των HD) ευσταθεί, πως έχουν ζητήσει τον λόγο από τη Digea η οποία μέχρι εκείνη τη στιγμή δεν είχε ακόμα απαντήσει, πως οι δίαυλοι θα έπρεπε να έχουν ήδη ενεργοποιηθεί καθώς είναι υποχρέωση του παρόχου, και πως την υπόθεση την είχε αναλάβει πια το νομικό τμήμα της ΕΕΤΤ γιατί τίθεται θέμα με την αποζημίωση που ζητάει ο πάροχος για την απώλεια του 4ου διαύλου, την στιγμή που δεν εκπέμπει καν τον 2ο και τον 3ο. Όταν θα έχω και γραπτώς την απάντηση θα την ανεβάσω.

Αποσυνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3036
 Σήμερα αρχίζουν οι εργασίες της Digea στα κέντρα εκπομπής του Βορείου Αιγαίου,αρχή έχει σήμερα 11-1 τώρα το μεσημέρι το κέντρο εκπομπής της Μυτιλήνης για να δούμε θα βάλουν τα HD

Αποσυνδεδεμένος vasilisp

  • Αναλυτής Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2013
  • Τόπος: Xαλκίδα
  • Μηνύματα: 3901
Βέβαια η ανακοινωση της Digea μιλάει για τεχνικές εργασίες στα κέντρα αυτά, όπως κάνει συνεχεια για κέντρα σε όλη την Ελλάδα σε καθημερινή βάση για εργασίες που αφορύν συντηρησεις. Δεν ξέρουμε αν συνοδεύεται η τεχνική εργασία από π.χ.  σύνδεση με οπτική ίνα για να βγάλουν τα HD. Θέλω να πω να μην το δέσουμε. Δεν θέλω να είμαι απαισιόδοξος αλλά κατά τη γνώμη μου αν γινοταν θα είχαν βγάλει νωρίτερα σχετική ανακοίνωση για να ετοιμαστει ο κόσμος για επανασυντονισμό.

Αποσυνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3036
Το λέω γιατί έχει αναφερθεί ότι πριν απ το Πάσχα η digea θα βάλει τα HD στα νησιά του βορείου Αιγαίου,οπότε δεν είναι τυχαίο που μέσα σε 3 μέρες θα κάνει τεχνικές εργασίες σε όλα τα κέντρα της συγκεκριμένης περιφερειακης ζώνης πλην του κέντρου εκπομπής του Ολύμπου που εκεί πέρα δεν έχουν βάλει τίποτα

Συγχώνευση: Τρι 13 Απρ 2021, 11:33
Να δούμε σήμερα μετά τις 1 στο κέντρο της Μυτιλήνης αν θα παίξουν τα HD,αν παίξουν σημαίνει ότι θα βγουνε και στα υπόλοιπα αυτήν την βδομάδα

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
Για τον Όλυμπο έχουν κάνει εργασίες στις 11 Μαρτίου. Έχει υπάρξει και αυτό το μήνυμα την ίδια περίοδο που μιλάει για σχεδιασμό ζεύξης ανάμεσα σε Όλυμπο και Θολοποτάμι:
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Το μόνο κέντρο της περιοχής για το οποίο δεν έχει γίνει πρόσφατα κάποια ανακοινωση για εργασίες είναι αυτό του Μόλυβου.

Δεν ξέρω αν θα είναι έτοιμοι να βγουν σε HD αυτή την εβδομάδα (μάλλον στα προεόρτια βρισκόμαστε) αλλά τι ανακοίνωση να βγάλουν; Κάντε επανασυντονισμό; Ξανά; 5 μήνες μετά; Επειδή τώρα τους γούσταρε να εκπληρώσουν τις υποχρεώσεις τους; Στα μουλωχτά θα τους ανάψουν τους πομπούς, όποτε τους ανάψουν. Χεσμένο τον έχουν τον κόσμο και αν δεν φοβόντουσαν τις κυρώσεις ούτε που θα ασχολιόντουσαν.

Αποσυνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3036
Απ το κέντρο της Μυτιλήνης ανοιξαν HD? κάντε έναν έλεγχο στις συχνότητες

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
Με 5 μήνες και 10 ημέρες καθυστέρηση και χωρίς καμία επίσημη ανακοίνωση προς ενημέρωση των τηλεθεατών όπως επιβάλλεται από το νόμο, άνοιξαν οι συχνότητες των HD στη Μύρινα, φαντάζομαι και στα υπόλοιπα κέντρα του Βορείου Αιγαίου.
Μην περιμένουν να τους πούμε και ευχαριστώ...




Άλλαξαν και το πινακάκι στην σελίδα τους, την ημερομηνία όμως δεν την άλλαξαν, αλλά λυπάμαι Digea, η ΕΕΤΤ ξέρει...



Αποσυνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3036
Το θέμα είναι ότι ο κόσμος εκεί πέρα έχει κάνει το συντονισμό απ το Νοέμβριο και θα βλέπουν μόνο τα sd,εκτός αν κάτσει κάποιος και ασχοληθεί και κάνει ένα συντονισμό και πάρει χαμπάρι ότι μπήκανε οι HD εκδόσεις

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3121
    • http://www.telenovelas.gr
Από ότι φαίνεται έστειλαν δελτίο τύπου και στα τοπικά μέσα
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αλλά το κακό έχει γίνει. Όποιος ασχοληθεί και δεν βαριέται τον επανασυντονισμό και την επαναταξινόμηση μόνο.


 


* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο νομό ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (01:22)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (01:09)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (23:42)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΡΑΚΗ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΣΕΡΡΕΣ [ΠΖ 01]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 24/04/2024 (23:22)
* Απ: CB Radio   Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 24/04/2024 (23:12)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:44)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:11)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:09)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (21:08)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: cocu Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:58)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: jinn42 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:19)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο νομό ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:13)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:03)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:01)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 24/04/2024 (16:30)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στον ΕΒΡΟ  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (16:03)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 24/04/2024 (11:31)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 24/04/2024 (11:25)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (11:09)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: deepbluesky Φόρουμ: IPTV Γενικά 24/04/2024 (09:16)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα SW   Μέλος: tbaruzzo Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 24/04/2024 (08:48)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: Kalos Φόρουμ: IPTV Γενικά 24/04/2024 (04:05)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: robi1994 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (02:29)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (01:48)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (23:35)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: channelos Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (22:36)
* Απ: Το ΟΝΕ CHANNEL στην Κύπρο  Μέλος: marios121 Φόρουμ: Ειδήσεις από την Κύπρο 23/04/2024 (21:45)
* Απ: Μακρινές ραδιοφωνικές λήψεις, εντός ή εκτός Ελλάδας DX  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 23/04/2024 (20:10)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (19:46)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: thanost Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (18:42)