Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΝΟΜΟ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • Τρι 23 Απρ 2024, 22:12
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΝΟΜΟ ΗΜΑΘΙΑΣ  (Αναγνώστηκε 32992 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Φέρον εδώ και 6  μέρες ο Αστέρας 90.6 μετά από την κακοκαιρία της περασμένης Τρίτης
Επίσης εδώ και 1.5 χρόνο , ίσως και μετά απο το τελευταίο μου ποστ εδώ που έγραψα ότι είναι κολλημένο το rds του όταν επανήλθε ,ο ENERGY έχει ένα θέμα που πρέπει να καθίσεις λίγη ώρα για να το δεις. Θα βγει κανονικά ας πούμε το ΕNERGY θα βγει και το 88,3 αλλά μετά θα πάει κατευθείαν δύο μηνύματα μπροστά...Δηλαδή αν όλα τα μηνύματα είναι ENERGY 88,3 ΜΟΝΟ EPITYXIES , θα πάει κάπως έτσι : ΕNERGY 88,3 EPITYXIES ENERGY MONO ...Δεν ξέρω πως τα κατάφεραν και έγινε αυτό αλλά έχει πολυυυ καιρό που γίνεται αλλά ποτέ δεν το ανέφερα...
Τέλος ο Αβενα 97.7 έχει απαίσιο ήχο τους τελευταίους μήνες, υπερδιαμόρφωση και ψευτοστερεο..

Στάλθηκε από το GT-I9195 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Επανήλθε ο Αστέρας μια μέρα μετά το ποστ μου και με rds μαλιστα που το είχε βγάλει εδώ και χρόνο μετά από έντονη καταιγίδα ! Μαζί με αυτό το καλό ήρθαν όμως και δύο κακά , πρώτον απέκτησε τρελή υπερδιαμόρφωση με το που επανήλθε και παράλληλα λάθος pi...

Στάλθηκε από το GT-I9195 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5699

Προχθές στο νεοκαστρο Ημαθίας
Τα ραδιόφωνα από Χορτιάτη έρχονται οριακά. Τα Τοπικά από Ημαθία -Πέλλα ακουγωταν παρα πολυ Καλά. Αλλά  Καλά ακούγονται και τα ραδιόφωνα από Σκόπια και Βουλγαρία. Έχουν καλό πέρασμα οι γείτονες εκεί.  Στο 99,4 μαζί με τον flash ακουγωταν Εκκλησία με ψαλμωδία με το Χριστός ανέστη .

Στάλθηκε από το SM-A300F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17305
Θαύμα! Μετά από αιώνες επέστρεψε το rds στον Αστέρα 90.6! Άντε να δούμε πόσο θα κρατήσει! Μαζί έφτιαξε και ο ήχος του!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Ανέκαθεν το είχε, απλώς με χάλια πιλότο που άνοιγε μόνο με καμία 50db στο Spirit

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17305
Όχι, κάνεις λάθος, το είχε κόψει τελείως για πολύ καιρό, το είχα τσεκάρει διεξοδικά.
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5699
Το Πάσχα που είχα περάσει από τη Μελίκη ο αστέρας  είχε rds (σύμφωνα με το βίντεο που είχα τραβήξει στο Νεόκαστρο)

Στάλθηκε από το SM-A300F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Αποκλείεται να κάνω λάθος. Και πριν περίπου 2 βδομάδες που πήγαινα Κοζάνη περνώντας έξω από Βέροια έβγαινε.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Εδώ και αρκετές μέρες και ειδικά τώρα που γράφω το ποστ, ο Αιχμη 102.8 εχει σχεδόν εξαφανίσει τον Επιλογές του Κιλκίς στο σπίτι μου, εκεί που έκανες τάμα για να τον ακούσεις έστω λίγο κάτω από τον δεύτερο!
Δεν ξέρω αν οφείλεται σε αύξηση ισχύος του Αιχμη ή μείωση του Επιλογές, πάντως τα αποτελέσματα είναι φανερά. Επίσης υπαρχει και αρκετη βελτίωση στον ήχο του Αιχμη σε σχέση με πιο παλιά που ήταν σκέτο σκουπίδι, με φουλ υπερδιαμορφωση.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29843
Αναβαθμηση στα παντα λογικα

μια κεραια καλη μπορει να σε παει μακρια καλυτερα απο το ανα ανεβασεις μονο ιαχυ
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Χωρίς rds και πάλι ο Αστέρας 90.6 από τα Χριστούγεννα τουλάχιστον

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Κλειστός ο Αστέρας 90.6 από την περασμένη Δευτέρα που χιόνισε

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17305
Και έτσι πιάνω καμπάνα την ΕΡΑ2 από Βίτσι με φουλ RDS, αλλά καθυστέρηση σε σχέση με το Χορτιάτη και ελαφρώς χειρότερο ήχο!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Καλά χρόνια τώρα είναι 3 με 4 δευτερόλεπτα πίσω από τον Χορτιάτη

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Εδώ και μια βδομάδα off ο Αστέρας 90.6
Avena 97.7 με πολύ χαμηλότερη ισχύ από αυτήν που είχε

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Κλειστός πάνω από μια βδομάδα ο Ακρόαμα 92.6

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5699
Έχει τουλάχιστον μια βδομαδα που ο ακρόαμα 92,6 δουλεύει
Στο 90,6 ακούγονται παλιά λαϊκά  με πολύ χαμηλή ισχύ . Στο τρενο το έβγαλα μόνο στην διαδρομή Νησελι -Πλατύ . Δε γνωριζω αν είναι ο Αστέρας γιατί αυτός έπαιζε non stop λαικοδημοτικα τραγούδια
Επίσης παρατήρησα πως οι σταθμοί της Ημαθίας δεν στέλνουν ποια πολύ σημα στη Θεσσαλονίκη : ο ενερτζι 88,3 σαν να μην υπάρχει , ο 90,2 ξύνεται από τους διπλανούς ακόμα και σε καλα ραδιοφωνα , ο 92,6 & 99,6 επισης . Μόνο ο avena 97,7 νομίζω κρατιέται ακόμα σε ισχύ προς Θεσσαλονίκη . Ο αιχμή 102,8 παλι βγαίνει αυστηρά μόνο εντός νομού, και λιγο στα Γιαννιτσά .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος studio76

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2018
  • Τόπος: Σερρες
  • Μηνύματα: 104
ειναι ο αστερας πριν 1 μηνα περιπου τον ακουσα και στο Σαντανσκι και στην Σερρες μαλιστα ακουσα και διαφημιση και σποτ και βγαινει αρκετα καλα σιγουρα πιο χαμηλα απο παλια.. (Παιζει παλια λαικα το εχω αναφερει στο νημα ραδιοφωνικο τοπιο στις Σερρες ακουγετε και στο βιντεο που εχω ανεβασει)

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Δεν ξέρω τι σκ@τα έχει κάνει πλέον, στην Θεσσαλονίκη που περνούσε μέχρι και καμπάνα πλέον δεν περνάει ίχνος πουθενά και πιάνει στις Σέρρες πάνω?

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος studio76

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2018
  • Τόπος: Σερρες
  • Μηνύματα: 104
Στα βορεια του νομου επαιζε παντα, αλλα σιγουρα παλιοτερα επαιζε καλυτερα ισως να εχει προβληματα με τα μηχανηματα και να μην παιζει καθε μερα την ιδια ισχυ σε λιγες μερες θα κατεβω στο χωριο Σερρες και θα το τσεκαρω.

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Μα δεν είναι ανάλογα την μέρα, έχει ένα χρόνο τώρα είναι άφαντος, ότι πρόβλημα και να ήταν τόσο καιρό θα είχε λυθεί

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος studio76

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2018
  • Τόπος: Σερρες
  • Μηνύματα: 104
Α οκ νομιζα οτι ξανα ανοιξε τωρα τελευταιους μηνες.

Συνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5699
Είδα τα βίντεο στο νήμα των Σερρών και τα τραγούδια ταιριάζουν , τέτοιου είδους παλιά λαϊκά έπαιζε το 90,6 . Αλλά μου έκανε εντύπωση πως ίσα που ακουγοταν ο σταθμός στο πλατύ και λιγο ποιο πάνω , Αδενδρο-άγιο Αθανάσιο έπαιζε μόνο δεύτερο προγραμμα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος robi1994

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2012
  • Τόπος: Θεσσαλονικη
  • Μηνύματα: 1583
Ο Ακροαμα ερχεται αρκετα καλα σε συγκριση με τους αλλους ενω και ο 99.6 ειναι ακροασιμος σχετικα ευκολα.Στο live24 γραφει οτι ο Ακροαμα εκπεμπει μονο μεσω ιντερνετ  :yernuts .Ο Αβενα εξαφανισμενος και στη θεση του ο Capital ερχεται καλουτσικα,το πρωι τον ακουσα στο αυτοκινητο Ανατολικη Θεσσαλονικη αλλα ο ηχος του ειναι ετοιμος να μου καταστρεψει τα ηχεια!!!

Αποσυνδεδεμένος gianniskt

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2020
  • Μηνύματα: 3
ο αστερας 90.6 εχει παθει ζημια μεγαλη κλεψαν τους μετασχηματιστες εχει πολυ καιρο και αλλαζει καιρεοσυστημα μεγαλη ζημια εχει παθει

Αποσυνδεδεμένος radiobuzzer

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2006
  • Τόπος: παντού
  • Μηνύματα: 1798
    • http://www.radiofono.gr
Εγώ έκανα λήψη του Ακροαμα 92,6 στο πανόραμα Θεσσαλονίκης στον Άγιο Λουκά. Επίσης τον 90,2 και τον 102,8. στους 88,3 έβγαλα το σταθμό της Πιερίας.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος radiobuzzer

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2006
  • Τόπος: παντού
  • Μηνύματα: 1798
    • http://www.radiofono.gr
Όχι έβγαζα και τον energy Ημαθίας

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4565
Ο Ακροαμα στα κάνω στριμ καλά κανει και γράφει ότι εκπέμπει μόνο μέσω ίντερνετ, καθώς στο στριμ παίζει μονο ξένα, ενώ στα FM συνεχίζει με Ελληνικά! Αυτό που παίζει Τώρα στους 92.6 δεν υπάρχει πουθενά στριμ και νομίζω εχουν κοπεί εντελώς τα σποτάκια και οι διαφημίσεις...

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος robi1994

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2012
  • Τόπος: Θεσσαλονικη
  • Μηνύματα: 1583
Τα σποτακια λενε Ακροαμα 92.6!Πριν λιγο ακουσα

Αποσυνδεδεμένος gamiseta

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2020
  • Μηνύματα: 220


 


* Απ: Το ΟΝΕ CHANNEL στην Κύπρο  Μέλος: marios121 Φόρουμ: Ειδήσεις από την Κύπρο 23/04/2024 (21:45)
* Απ: Μακρινές ραδιοφωνικές λήψεις, εντός ή εκτός Ελλάδας DX  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 23/04/2024 (20:10)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (19:46)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: thanost Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (18:42)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (18:38)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: cocu Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (16:35)
* Απ: Το ΟΝΕ CHANNEL στην Κύπρο  Μέλος: savvas70 Φόρουμ: Ειδήσεις από την Κύπρο 23/04/2024 (16:33)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (13:29)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: robi1994 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (13:27)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (13:22)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (13:21)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: thanost Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (13:06)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: giannis 6 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (13:04)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: thanost Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (13:01)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: MitsoulasFm Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (10:54)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 23/04/2024 (10:44)
* Απ: Το ΟΝΕ CHANNEL στην Κύπρο  Μέλος: marios121 Φόρουμ: Ειδήσεις από την Κύπρο 23/04/2024 (10:41)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 23/04/2024 (10:39)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα SW   Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 23/04/2024 (00:37)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα SW   Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 23/04/2024 (00:33)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα SW   Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 23/04/2024 (00:25)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (00:05)
* Απ: COSMΟΤΕ TV Επίσημα στις 9 Ανατολικά!  Μέλος: apostolos05 Φόρουμ: COSMOTE TV 22/04/2024 (23:38)
* Απ: Μακρινές ραδιοφωνικές λήψεις, εντός ή εκτός Ελλάδας DX  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 22/04/2024 (22:13)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 22/04/2024 (21:49)
* Απ: Μακρινές ραδιοφωνικές λήψεις, εντός ή εκτός Ελλάδας DX  Μέλος: panos456 Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 22/04/2024 (19:08)
* Απ: COSMΟΤΕ TV Επίσημα στις 9 Ανατολικά!  Μέλος: paksat Φόρουμ: COSMOTE TV 22/04/2024 (18:44)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 22/04/2024 (18:33)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: maarinos Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 22/04/2024 (17:58)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ, ΑΙΤΩΛΙΑ, ΦΩΚΙΔΑ, ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ, ΚΥΘΗΡΑ [ΠΖ 06]  Μέλος: maarinos Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 22/04/2024 (17:55)