Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ (Λέσβος, Λήμνος κλπ)
  • Παρ 18 Οκτ 2024, 11:53
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ (Λέσβος, Λήμνος κλπ)  (Αναγνώστηκε 31823 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Σημερινό bandscan στο κέντρο του λιμανιού της Μυτιλήνης. Έβαλα κυρίως αυτόματη αναζήτηση για να φανούν οι τούρκικοι που πιάνουν πιο εύκολα μέσα στην πόλη!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος a66fm

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2005
  • Τόπος: Eλευσίνα, Κηφισιά
  • Μηνύματα: 887
    • http://www.out.gr
 :offtopic να σαι καλά Ηλία (και χρόνια πολλά) δεν βλέπω να καταφέρνω φέτος να πηγαίνω στο χωριό μου αλλά κατάφερες και "με πήγες" εσύ
...φιλικά, Σταύρος.

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Σ' ευχαριστώ σήμερα θα πάω στο χωριό σου και στην Πέτρα!

Στάλθηκε από το Xperia Z μου μέσω tapatalk.

Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Βρίσκομαι στην παραλία της Πέτρας αυτή τη στιγμή! Πήλιο, Χαλκιδική, Χορτιάτης, Βουλγαρία, Σκόπια όλα στο πιάτο!

Στάλθηκε από το Xperia Z μου μέσω tapatalk.

Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5797
Χορτιατης πως και;
Απο Παγγαιο και Θρακη τιποτα;

Συνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4636
Βaσιλη το Παγγαιο απο προχτες τουλαχιστον ειναι off

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2012
  • Τόπος: Αθήνα (Αιγάλεω)
  • Μηνύματα: 3278
Λογικά, όμως, τα Σκόπια, ο Χορτιάτης και η Βουλγαρία λαμβάνονται λόγω τροποσφαιρικής, γιατί η απόσταση είναι πολύ μεγάλη για κανονική λήψη... Περιμένουμε περισσότερα :wtg

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Χορτιάτης και Σκόπια πολύ πιθανό, Βουλγαρία όχι, μέχρι τη Βόρεια Λέσβο θεριζαν πάνω στο καράβι!

Στάλθηκε από το Xperia Z μου μέσω tapatalk.
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος TRONIX

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαρ 2007
  • Τόπος: ΞΑΝΘΗ
  • Μηνύματα: 1884
για να πιασεις και χαλκιδικη εκει πρεπει να ανεβεις στο χωριο πετρι ψηλα
προφανως εχει διαδωση.

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Να ξεκινήσουμε, θα ανεβάζω σιγά-σιγά!
Να πω πρώτα ότι οι λήψεις δεν είναι ό,τι ακριβώς ήθελα καθώς εν αντιθέσει με άλλους δεν είχα δικό μου μεταφορικό μέσο για να σταματάω όπου θέλω και όση ώρα θέλω και κάποια βίντεο δεν θα είναι ολοκληρωμένα καθώς διακόπτονται αναγκαστικά από την παρέα που φυσικά δεν μπορούσε να ακολουθεί το δικό μου χαβά...  :lol :-| :sad:
Παρόλα αυτά είμαι πολύ ευχαριστημένος από όσα έλαβα παρότι ξέρω ότι δεν είναι ούτε το 1% από όσα θα μπορούσα να βγάλω υπό άλλες συνθήκες...

Πάρτε bandscan πάνω στο πλοίο τα ξημερώματα πλησιάζοντας τη Μύρινα! Βοηθήστε στη λίστα, εννοείται...

Και μερικά PI που δεν φαίνονται στο βίντεο!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4636
Σωραιος ...
Περιμένω με αγωνία άμα έχεις βίντεο από Πέτρα μα δω ποιοι περνούσαν από Χορτιατη.. Για να μου κόψεις την αγωνία πες μου από τώρα, περνούσε ο αγαπημένος μου η όχι ?

Στάλθηκε από το E2105 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5797
Καμπανα η παρνηθα οπως αναμενωταν. Τα 92,2 κ 102,8 να ηταν ο συνορα κ ο επιλογες;η ερχοταν απο θεσσαλια μερια;
Το 94,2 λογικα η ραδιοφωνια αγιας. Εκανες μηπως κ σκαν σε ολες τις συχνοτητες;

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Της Πέτρας θα το ανεβάσω σήμερα αλλά μην περιμένετε θαύματα, στο κινητό δεν σταματούσαν στο αυτόματο οι συχνότητες και στο blaupunkt δεν έβγαλα όλη τη μπάντα και εκτός της πολλής φασαρίας με έκοψαν γιατί θέλανε να πάμε για φαγητό. Σας είπα και πριν, μη ζητάτε θαύματα γιατί δυστυχώς τα μακρόσυρτα bandscan ανά Mhz ήταν για μένα πολυτέλεια!
92.2 πιο πολύ για Βελίκα αλλά 102.8 πολύ πιθανό να ήταν ο Επιλογές, βέβαια έχει ευαίσθητο rds, θα έβγαινε λογικά με το σήμα εκείνης της στιγμής. Η Ταμυνιακή στους 103.9 με PI FFFF μου άρεσε πολύ!
Ζοο ήταν αδύνατο να περάσει στην Πέτρα, στη θέση του ήταν ο Πολυγύρου. Από Χορτιάτη μόνο 88, 92 (χάλια) και 93.9!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Το βιντεάκι από Πέτρα στο αυτόματο! Το άλλο δυστυχώς δεν θα το ανεβάσω περιέχει πολλά προσωπικά δεδομένα τελικά...  :razz:

Πάρτε μόνο φωτό από το rds του Βέρα
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Ξέχασα να αναφέρω ότι ο σκοπιανικός που έλαβα ήταν στους 92.3 από Pelister!!!  :eek:
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Ένα ακόμα γρήγορο βίντεο στον ορεινό δρόμο μεταξύ Μανταμάδου και Μόλυβου! Ξάνθη, Αλεξανδρούπολη, Βουλγαρία, Χαλκιδική!


Και εδώ ένα επίσης έξω από την εκκλησία του Αγίου Ραφαήλ Θερμής (ψηλά στο βουνό)

Εδώ αλλάζει το τοπίο στους τούρκικους μιας και δεν περνάει τόσο καλά η Σμύρνη, θερίζει όμως το Τσανάκκαλε και το Αϊβαλί! Από ελληνικούς βλέπετε τι γίνεται... :roll:

Και μερικά screenshots από γνωστά και μη εξαιρετέα PI...
 
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2012
  • Τόπος: Αθήνα (Αιγάλεω)
  • Μηνύματα: 3278
Οι σταθμοί από Αλεξανδρούπολη είναι μόνο οι 93.6 και 102.6 που βλέπουμε στις εικόνες. Γιατί έτσι όπως το έγραψες, περίμενα να ακούσω κάποιους σταθμούς απo Πλάκα στο βίντεο που τράβηξες μεταξύ Μανταμάδου και Μολύβου :cheesy:

Συνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5797
Οσων αφορα τη Λημνο, το 2011 υπηρχαν ραδιοφωνα στο 94 με ποπ ελληνικα κ στο 97,9 το ραδιο λημνος. Να ειναι αυτα στα 94,9 κ 95,7 αντιστοιχα;
Το 88,6 θα μπορουσε να ερχοταν απο καβαλα;

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Οι σταθμοί από Αλεξανδρούπολη είναι μόνο οι 93.6 και 102.6 που βλέπουμε στις εικόνες. Γιατί έτσι όπως το έγραψες, περίμενα να ακούσω κάποιους σταθμούς απo Πλάκα στο βίντεο που τράβηξες μεταξύ Μανταμάδου και Μολύβου :cheesy:
Γιατί Νίκο, αυτοί οι δύο βγαίνουν από αλλού ή με άλλο κινητό τους έπιασα για να βγάλω τα screenshots? Δεν σταμάτησαν στο βίντεο γιατί έβαλα αυτόματη και ήμουν συνεχώς εν κινήσει. Στην ίδια περιοχή τους έλαβα και αυτούς! Έχω εξηγήσει σαφώς ότι δεν είχα πολυτέλειες για αναλυτικά bandscans αλλά εσείς (ειδικά όσοι οδηγείτε) που να το καταλάβετε...  :yernuts :yernuts :yernuts
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2012
  • Τόπος: Αθήνα (Αιγάλεω)
  • Μηνύματα: 3278
Καλά Ηλία ολόκληρο χαμόγελο έβαλα στο τέλος μόνο και μόνο για να μη νομίσεις πως το είπα επιθετικά! Ξέρω τι τραβάς, γιατί από όλη την οικογένεια μόνο εγώ έχω τρέλα με τις λήψεις :alright
Υ.γ. Οι 93.6 και 102.6 δεν εκπέμπουν από άλλο σημείο για τον νότιο Έβρο, απλώς έγραψα Αλεξανδρούπολη, για να μη γράφω όλο Πλάκα :razz:

Αποσυνδεδεμένος komo_

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2011
  • Τόπος: Κομοτηνή
  • Μηνύματα: 332
Bill το 94.9 holiday radio Λήμνος 88.6 alpha radio καβάλα. 95.7 ?

Στάλθηκε από το HM2013023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4636
95.7 νομίζω έχει σταθμό Θάσο

Στάλθηκε από το E2105 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος nick

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2012
  • Τόπος: Αθήνα (Αιγάλεω)
  • Μηνύματα: 3278

Αποσυνδεδεμένος komo_

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2011
  • Τόπος: Κομοτηνή
  • Μηνύματα: 332
Έχει το ράδιο Θάσος.Αλλά στο video δεν είδα να λαμβάνεται ο στόχος 99.8 από Θάσο...Όποτε έχω επιφυλάξεις.

Στάλθηκε από το HM2013023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4636
98.9 δεν είναι ο στόχος ? Εντάξει στο αυτόματο το είχε μπορεί να είχε χιονακια στο σημείο και να το προσπέρασε

Στάλθηκε από το E2105 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Δεν έπιανε καλά προς νότο, με το που περάσαμε Θάσο προς Λήμνο με το ζόρι ακουγόταν!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος komo_

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2011
  • Τόπος: Κομοτηνή
  • Μηνύματα: 332
Γι 'αυτό μου κάνει εντύπωση  αν πιάνει το ράδιο Θάσος.Ο στόχος έχει από τα ισχυρότερα σήματα σε Αν. Μακ. - Θράκη.

Στάλθηκε από το HM2013023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3250
    • http://www.telenovelas.gr

Συνδεδεμένος Decks28

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αυγ 2014
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 229
Σε kiss μετονομάστηκε ο pop fm της Μυτιλήνης (δεν ξέρω αν έχει καιρό, απλά σήμερα έτυχε να τον ακουσω μέσω ίντερνετ και διαπίστωσα την αλλαγή). Το ύφος της μουσικης παραμένει το ιδιο.
Επίσης έχει αλλάξει και αυχνοτητα από τους 101.3 που ήταν, μεταφέρθηκε στους 101.5, μάλλον λόγω των παρεμβολων που είχε από τον τουρκικό σταθμό που εξέπεμπε ακριβώς στην ίδια συχνότητα...

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17469
Είχε φοβερό πρόβλημα με το radyo 7 παρόλο που από ισχύ έσκιζε! Εννοείται όλα του τα υπόλοιπα άψογα! Χαιρόμουν να χαζεύω το rds του!

Στάλθηκε από το Xperia Z μου μέσω tapatalk.

Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε


 


* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: a66fm Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/10/2024 (11:51)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/10/2024 (11:40)
* Απ: Αγοράζει το «Ε» ο Μελισσανίδης  Μέλος: mostwebradio Φόρουμ: Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα 18/10/2024 (10:57)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 18/10/2024 (10:55)
* Απ: Αγοράζει το «Ε» ο Μελισσανίδης  Μέλος: giannis 6 Φόρουμ: Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα 18/10/2024 (10:51)
* Αγοράζει το «Ε» ο Μελισσανίδης  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα 18/10/2024 (10:35)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: maarinos Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/10/2024 (06:18)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: paksat Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/10/2024 (23:53)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: bakobako Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/10/2024 (23:21)
* Απ: EETT και ΕΣΡ. (Ανακοινώσεις- Ειδήσεις- Δελτία Τύπου)  Μέλος: mostwebradio Φόρουμ: Ειδήσεις και νέα για την επίγεια τηλεόραση και ραδιόφωνο 17/10/2024 (23:16)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: mostwebradio Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/10/2024 (23:16)
* Απ: Μακρινές ραδιοφωνικές λήψεις, εντός ή εκτός Ελλάδας DX  Μέλος: PanosRadio Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/10/2024 (22:27)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: PanosRadio Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/10/2024 (22:26)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/10/2024 (22:13)
* Απ: Μακρινές ραδιοφωνικές λήψεις, εντός ή εκτός Ελλάδας DX  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/10/2024 (21:59)
* Απ: Μακρινές ραδιοφωνικές λήψεις, εντός ή εκτός Ελλάδας DX  Μέλος: panos_panopoulos Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/10/2024 (21:03)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/10/2024 (18:19)
* Απ: Cosmote TV - συζητήσεις για τις IPTV υπηρεσίες της Cosmote  Μέλος: gewrgios Φόρουμ: Cosmote TV 17/10/2024 (17:42)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ  Μέλος: music_1896 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/10/2024 (16:20)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ [ΠΖ 02-03]  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 17/10/2024 (16:01)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 17/10/2024 (16:01)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ [ΠΖ 02-03]  Μέλος: channelos Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 17/10/2024 (15:50)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: samantas Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 17/10/2024 (13:30)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 17/10/2024 (10:23)
* Απ: Η Ε.ΡΑ. στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/10/2024 (09:45)
* Απ: Η Ε.ΡΑ. στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)  Μέλος: electro Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/10/2024 (07:52)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΔΡΑΜΑΣ  Μέλος: dr_virus Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/10/2024 (07:51)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Palmwoods Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/10/2024 (04:47)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΒΟΡΕΙΟ ΙΟΝΙΟ (νομοί Κέρκυρας & Λευκάδας)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/10/2024 (01:08)
* Απ: Η Ε.ΡΑ. στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/10/2024 (00:47)