Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΗΠΕΙΡΟ, ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΑ & ΕΠΤΑΝΗΣΑ [ΠΖ 05]
  • Παρ 29 Μάρ 2024, 13:32
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΗΠΕΙΡΟ, ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΑ & ΕΠΤΑΝΗΣΑ [ΠΖ 05]  (Αναγνώστηκε 254230 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος babis3g

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: Κερκυρα
  • Μηνύματα: 5123
το start τωρα που εχει τα νεα (για να ακουσω για το καινουριο κρουσμα) καποτε κανει ξυσιματα ο ηχος και απο Ακαρνανικα και απο Παντοκρατορα ... edit και χαθηκε το 30 (αντ,οπεν, αλφα) λογο διαδοσης ιταλων

Συνδεδεμένος geoavlonitis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2014
  • Τόπος: Κέρκυρα/Ξάνθη
  • Μηνύματα: 1585
Ξυσιματα κανει ο ηχος στο σταρτ λογω του λινκ που στελνει το σημα προς Αθηνα στα κεντρικα Digea, δεν εχει να κανει με την κεραια σου.. 9-12 Απριλιου τουλαχιστον το προγνωστικο δειχνει καλη εως ισχυρη διαδοση σε ολο το Ιονιο.. καιρος για ληψεις!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος DINOS7

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Τόπος: XEIMARA
  • Μηνύματα: 278
Μπάμπη καλησπέρα !!Με το δευτερο ψηφιακό μέρισμα βλέπεις να γλυτωνουμε από την 30 με τους Ιταλούς ?

Αποσυνδεδεμένος babis3g

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: Κερκυρα
  • Μηνύματα: 5123
Δεν ξερω σιγουρα ... πιστευω οτι αν βαλουν δυνατο πομπο θα ειναι οκ με το οποιο μερισμα ... καποτε παω για ληψεις και δεν εχω δει καποιο αλλο (πχ ιταλος) επανω στο 30 ... αυτο που νομιζω εγω οτι συμβαινει, ειναι οταν υπαρχει διαδοση (συνηθως ιταλοι) γεμιζει ολη η μπαντα των fm (και οχι μονο αυτη η μπαντα) θορυβο ... οποτε στα fm ακομα και μετριοι σταθμοι καποτε ακουγονται με φυσημα απο τον θορυβο ... το ιδιο πιστευω συμβαινει και στην tv , ταυτοχρονα υπαρχει μεγαλος θορυβος και εκει, οποτε το 30 που βγαινει σε περιοχες με οριο σηματος,  χανεται (ενω εγω εδω δεν εχω βρει να ειναι αλλο καναλι επανω του) ... αρα λογικα οτι μερισμα και να ειναι αν δεν εχει καλο σημα, δεν ξερω σιγουρα, αλλά μπορει να ειναι καλυτερα σε αλλη συχνοτητα

Συνδεδεμένος geoavlonitis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2014
  • Τόπος: Κέρκυρα/Ξάνθη
  • Μηνύματα: 1585
Γενικα ισχυει οτι οσο χαμηλοτερη η συχνοτητα τοσο καλυτερα περναει σε περιοχες στις οποιες οι υψηλοτερες συχνοτητες θελουν μεγαλυτερη ισχυ... επισης εχω παρατηρησει οτι τα περιφερειακα μας παιζουν με πολυ μεγαλο GI (1/2) κατι που καθιστα πολυ ευκολη τη ληψη... ειδικα τις μερες με διαδοση οι 46 51 απο Ακαρνανικα ερχονται σε μενα κανονικα που εχω κεραια Παντοκρατορα και παιζουν πολυ καλα, τη στιγμη που δεν εχω ιχνος απο τα αλλα (μονο η ΕΡΤ παλευει με το rtsh στο 23 και δεν βλεπεις τιποτα)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος babis3g

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: Κερκυρα
  • Μηνύματα: 5123
και εδω 46 & 51 περνανε καλα (ενω τα αλλα οχι παντα) απο Ακαρνανικα, επισης με την κεραια στον Παντοκρατορα

Αποσυνδεδεμένος PanosRadio

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2013
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 1445
Το ITV των Ιωαννίνων με μαύρη εικόνα, αλλά ενεργοποιημενη την ένδειξη Stereo ήχου.

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29719
μαλλον η ροη εχει πεσει, το καναλι δεν εχει κατεβει απο digea
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος babis3g

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: Κερκυρα
  • Μηνύματα: 5123
τωρα που κοιταζω εδω κερκυρα φαινεται ενταξει, και απο ακαρνανικα τωρα περνανε, μαλλον ηταν κατι προσωρινο (με εκανες να ανοιξω την tv μετα απο βδομαδα  :lol )

Αποσυνδεδεμένος pan

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2018
  • Μηνύματα: 1
Στην κοιλάδα του Αχελώου στην συχνότητα 38 βγαίνει το μπουκέτο της ΕΡΤ. Στις 46,51,58,59 τα τοπικά της Ηπείρου. Όλες οι συχνότητες έρχονται με χαμηλό σήμα. Γνωρίζεται από πιο κέντρο εκπομπής γίνεται η λήψη? Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος medx

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2009
  • Τόπος: Αγρίνιο
  • Μηνύματα: 545
Λίγο νοτιότερα από την κοιλάδα του Αχελώου αλλά πάλι δίπλα στον Αχελώο, μόλις ενεργοποιήθηκαν στη Σπολάιτα τα κανάλια της Digea (είχε προηγηθεί η ΕΡΤ) ως εξής: Πανελλαδικά 36-39, ΕΡΤ 41, Περιφερειακά 46-51. Μέχρι τώρα, όσοι δεν έβλεπαν Ακαρνανικά, εξυπηρετούνταν από Cosmote/Nova.

Αποσυνδεδεμένος panos_panopoulos

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2006
  • Τόπος: Αγρίnew (Αγρίνιου)
  • Μηνύματα: 865
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, είναι γενικά εύκολη η λήψη του καναλιού 53 των περιφερειακων της Πελοποννήσου από Αίνο στο
Αγρίνιο με κεραία προς Περγαντι.

Επίσης να πω ότι βγάζω όλες της σπολαιτας με σπάσιμο μόνο το μπουκέτο Αντ1 οπεν από εκεί και με ενισχυτή στο πολύ χαμηλό
Γαζωτής Ιταλών:

/-/-/-/-/≤⟨
        ||

Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29719
μεχρι εδω Αρτα το εχω δει σε φιλο μου να το βγαζει το 53
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος panos_panopoulos

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2006
  • Τόπος: Αγρίnew (Αγρίνιου)
  • Μηνύματα: 865
Η 56 είναι ακόμη δύσκολη  best TV κλπα με κατεύθυνση εκπομπής προς Πελοποννήσο.? Θέλω να γυρίσω κεραία γι'αυτό.
Επίσης άσχετο επί του παρόντος θέματος ισχυρός για φέτος capital 89.5 πρωτη φορά εφέτος τώρα στο Αγρίνιο. Και Συρακούσες Μάλτα θα βγάζει αυτή την ώρα
Γαζωτής Ιταλών:

/-/-/-/-/≤⟨
        ||

Αποσυνδεδεμένος medx

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2009
  • Τόπος: Αγρίνιο
  • Μηνύματα: 545
Μάλλον αυτό που έρχεται στην 53 είναι της Ανάληψης. Στον Αίνο είναι στο 52-56.

Αποσυνδεδεμένος speed-jim

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2006
  • Τόπος: Αγρίνιο-Αθήνα
  • Μηνύματα: 497
Ναι από ανάληψη είναι 44 και 53 .από Αίνο δεν πιάνουν αυτές οι συχνοτητες
cosmote tv-eon-netflix-primevideo-Disney+

Συνδεδεμένος maarinos

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2010
  • Τόπος: Κεφαλονιά
  • Μηνύματα: 1915
Με την κακοκαιρία άφαντη η ΕΡΤ 1 2 mux,
Τα ιδιωτικά όλα οκ, εχθές αργά το βράδι που ήρθε το ρευμα.

Sent from my MI 9 using Tapatalk


Συνδεδεμένος maarinos

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2010
  • Τόπος: Κεφαλονιά
  • Μηνύματα: 1915
Επανήλθαν τα κρατικά

Sent from my MI 9 using Tapatalk


Συνδεδεμένος geoavlonitis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2014
  • Τόπος: Κέρκυρα/Ξάνθη
  • Μηνύματα: 1585
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος babis3g

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: Κερκυρα
  • Μηνύματα: 5123
ευχαριστουμε  :thumbup: :hail εισαι αστερι γιατι δεν κοιταζω καθε μερα ή παντα τα τοπικα ... χμμμ ενδιαφερον ... εστω και ετσι τελικα εβαλαν το χωριο μεσα (δουκαδες) που εκτος απο το πανωχωρι, εμεις εδω χαμηλα δεν πιανουμε καλα και χανονται ανα διαστηματα ειτε ακαναρνανικα ειτε παντοκρατορα (το εχω αναφερει αρκετες φορες σε διαφορα θεματα) ... 150αρα η δουλεια

Συγχώνευση: Τετ 23 Σεπ 2020, 08:27

κατω το 37 η ερτ αυτη την ωρα απο παντοκρατορα, υπαρχουν κεραυνοι και βροχη ... γιατι ετσι? ειχα ακουσει οτι εδω εχουν ειδος προστασιας αντικεραυνικου εκει στην ερτ ... χωρις ηχο τα δημοσια ραδια 89.8, 91.8, 93.8, 101.1

EDIT 11:29 ... ανοιξε το 37, εφτιαξαν τα ραδια

Αποσυνδεδεμένος DINOS7

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Τόπος: XEIMARA
  • Μηνύματα: 278
Χτες το βράδι μετά από πολύ καιρο ξανά ξεκηνησε η Ert από Ρόδα στην συχνοτητα 29.

Συγχώνευση: Παρ 25 Σεπ 2020, 20:18

Λήψη από κέντρο ροδας .

Αποσυνδεδεμένος babis3g

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: Κερκυρα
  • Μηνύματα: 5123
κατι σοβαρο πρεπει να εχει γινει (ακουω πολυ μακρυα δυνατο αερα) εβλεπα την εθνικη και χαθηκε το 30, επισης 34, 54 56 και το αλβανικο 39 dvb-t2 ... edit πρεπει να εχουν κλεισει και τα dvb-t2 23 & 53

Αποσυνδεδεμένος robi1994

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2012
  • Τόπος: Θεσσαλονικη
  • Μηνύματα: 1580
Βρέχει εκεί?Βλέπω σε live camera απο ηγουμενίτσα αστραπές στην Κέρκυρα!

Αποσυνδεδεμένος babis3g

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: Κερκυρα
  • Μηνύματα: 5123
ναι οτι ηταν απο οτι δειχνει περασε νοτια κυριως, αλλα πρεπει να επεσαν και κεραυνοι παντοκρατωρα, εδω που ειμαι δεν ειναι τοσο ασχημα ... ακομα κατω, τωρα θα δω και τα ραδια ... edit για ορθογραφικα

Συγχώνευση: Πεμ  8 Οκτ 2020, 03:39

Mαλλον ακυρο, ολα ενταξει ... φαινεται κατι επαθε ο ενισχυτης απο κεραυνο (ειναι και televes ο μικρος κιτρινος) σαν να κολλησε (μπουκωσε χωριατικα) γιατι μερικα πχ ερτ 37, 54 ειχαν μισο σημα ... οταν σταμησε η καταιγιδα που ηταν γρηγορη, λεω να παιζουν ακομα με μισο σημα μπορει κατι άλλο (δυσκολη περιοχη και σε πολυ δυνατη βροση συμβαινει να χαμηλσουν σημα κατα την διαρκεια) κοιταω την κεραια οκ, κλεινω και ανοιγω τον ενισχητη ολα οκ κανονικα ... edit τι να πω τωρα ξανα χαμηλωσαν, ισως ο ενισχυτης ή κεραια, αυριο θα δω

EDIT 8/10/20, 14:45 .... το προβλημα συνεχιστηκε και το πρωι ... τα μισα ειχαν μισο σημα, τα μισα χαθηκαν ... ειχα το ποντεσιομεντρο στον televes τερμα ανοιχτο στην ενισχυση ( αφου ειμαι σε δυσκολη περιοχη) .... τωρα τον εβαλα στη μεση δεν ξανα εκανε κιχ απο το πρωι ... ο συγκεκριμενος εχει καποιο autogain που προσπαθει να κανονισει μονος του το επιπεδο σηματος συμφωνα με την ρυθμιση που ορισαμε, ισως με καποιο κεραυνο κατι να υπολογισε οτι δεν χρειαζεται τοσο ενισχυση και εκοψε σημα το autgain ... ισως οντως να κοπηκαν για δευτερα λογο κεραυνου στο κεντρο εκπομπης (αφου ηταν και ραδια κατω) και παλι να υπολογισε το ιδιο ... τι να πω, παντως με το χαμηλωμα ολα καλα πλεον

Αποσυνδεδεμένος DINOS7

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Τόπος: XEIMARA
  • Μηνύματα: 278
Χτες βράδυ αργά παρατήρησα το εξής πρόβλημα .Λόγω διακοπής ρέματος έπεσαν τα αλβανικά 41-51-53 κε τότε είδα τα περιφερειακά 54-56 να έχουν φουλ σήμα.Μόλις επανήλθαν τα αλβανικά το σήμα στην 56 χάθηκε και στην 54 πολύ λιγο σήμα.Λέτε να έχουν σχέση αυτα?

Συνδεδεμένος geoavlonitis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2014
  • Τόπος: Κέρκυρα/Ξάνθη
  • Μηνύματα: 1585
Μήπως ο ενισχυτής σου, αν έχεις, «μπουκώνει» από τα Αλβανικά και σου πνιγεί τα αδύναμα σήματα από Παντοκράτορα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος babis3g

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: Κερκυρα
  • Μηνύματα: 5123
λες? αλλά πλεον ουτε αλβανικα πιανω ... το 39 ειναι μονο καθαρο, το 23, 53 εχουν σημα χωρις ποιοτητα (βρασε το dvb-t2) 43 εμφανιστηκε σημερα ή χτες και περναει μια στο τοσο ... τωρα που το λες βαλε μεσα και απο ακαρνανικα 23 (ερτ χαμος με το αλβανικο) 27,28, 46,51 καποτε περνανε ... δικα μας 30, 34, 37, 54,56 ... να τυχουν ολα μαζι και να εχει θεμα ο ενισχυτης ? ειμαι και σε δυσκολη περιοχη και πηγαν ολα στο βροντο? ... αστειο αστειο ειναι 13 διαυλοι

παντως για αυτο που λες ειχα δει ενα αρθρο στην ikusi αλλα εχει κατεβει ... ελεγε οτι δεν βοηθαει παντα τερμα η ενισχυση / παντεσιομετρο, αλλα το εχω σαν pdf και βαζω φωτο (το παραδειγμα απο δυσκολη περιοχη)

edit ... παντως εμενα μου φαινεται εχει θεμα ο ενισχτητης (ισως τροφοδοτικο) μαλλον τα εχει φαει τα ψωμια του, απο τους κεραυνους, στο διπλα χωριο εκαψε μετεορολογικο σταθμο, εδω 2 μοντεμ, κλπ

Αποσυνδεδεμένος babis3g

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: Κερκυρα
  • Μηνύματα: 5123
ισως βγαινω off topic, αλλα να ανενεωσω, σημερα ειχα ορεξη και ασχοληθηκα, μετρησα το τροφοδοτικο του televes 13.6v κανονικα (12v output λεει το τροφοδοτικο) & το φωτακι ενταξει αναμενο ... επανω στον ιστο το ledακι επισης αναμενο κανονικα ... μαλλον κατι στη γειωση ή μεσα η δαγκανα (το θετικο) να ανοιξε λιγο εκει στην υποδοχη easy-F (υποδοχη / εξαγωγη coax καλωδιου του τροφοδοτικου) γιατι καποιες φορες να καθαρισω το επιπλο (μια στο τοσο) και κυριως αλλαζα θεση στο τροφοδοτικο .. καπου φαινεται το easy-F δεν ειναι τοσο γερο οσο το βιδωτο F connector, δειχνει οτι τα easy-F θελουν προσοχη

Συνδεδεμένος geoavlonitis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2014
  • Τόπος: Κέρκυρα/Ξάνθη
  • Μηνύματα: 1585
Εμένα μου αχρηστεύτηκε, γιατί χάλασαν τα βόλτα της υποδοχής της βίδας και δεν παίρνει άλλη... πρέπει να κάνω πατέντες που άλλη όρεξη δεν έχω...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος babis3g

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2018
  • Τόπος: Κερκυρα
  • Μηνύματα: 5123
EDITED ... ναι ακουγα καλα διαφημιστικα για τον televes και την επαθα, μολις τον πηρα στα χερια μου καταλαβα οτι δεν ηταν αντοχης (solid που λενε οι ξενοι) ...

αν θελετε σβηστε το θεμα ή παρτε το αλλου και συγνωμη ... τωρα βρεχει δυνατα παλι τα ιδια, ισως να εχει θεμα πλεον το mofset του τελεβέ επανω στον ιστο ... εν τω μεταξυ τωρα που βρεχει δυνατα με κεραυνους, χανονται και ερχονται ολα  στην τιβι και ερτ κατω ... ενταξει ειμαι σε οριακη περιοχη και ειναι φυσικο με τετοιο καιρο ... ομως βλεπω το κυμα 90.3 και 98.8 7νησα ανεβο/κατεβαζουν σημα οπως κανουν τα σποραδικα και το ραδιο δεν εχει ενισχυτη και ειναι με μπαταριες ... μηπως εχουν θεμα αυτοι με το ηλεκτρικο χαμηλη ταση

καποιος εδω κερκυρα το σημα τους στην tv ειναι κανονικο? οπως πριν? η ερτ τωρα ειναι κατω στους αλλους? ... edit 2 ηρθε η ερτ


 


* Conceptum X96 Mini Extreme - για δοκιμές  Μέλος: bakobako Φόρουμ: IPTV Γενικά 29/03/2024 (12:56)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: PanosRadio Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 29/03/2024 (11:15)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 29/03/2024 (10:52)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 29/03/2024 (10:47)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 29/03/2024 (07:38)
* Απ: Ψηφιακοί ραδιοφωνικοί δέκτες - παρουσιάσεις, απορίες, προβλήματα, λύσεις  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Ραδιόφωνο (DAB, DAB+, DMB) 29/03/2024 (07:11)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 29/03/2024 (02:14)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: humax8100 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 29/03/2024 (01:50)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 29/03/2024 (00:19)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: xantono Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (22:28)
* Απ: Ψηφιακοί ραδιοφωνικοί δέκτες - παρουσιάσεις, απορίες, προβλήματα, λύσεις  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Ραδιόφωνο (DAB, DAB+, DMB) 28/03/2024 (22:05)
* Απ: Ψηφιακοί ραδιοφωνικοί δέκτες - παρουσιάσεις, απορίες, προβλήματα, λύσεις  Μέλος: tbaruzzo Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Ραδιόφωνο (DAB, DAB+, DMB) 28/03/2024 (21:54)
* Απ: Ψηφιακοί ραδιοφωνικοί δέκτες - παρουσιάσεις, απορίες, προβλήματα, λύσεις  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Ραδιόφωνο (DAB, DAB+, DMB) 28/03/2024 (21:36)
* Απ: Ψηφιακοί ραδιοφωνικοί δέκτες - παρουσιάσεις, απορίες, προβλήματα, λύσεις  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Ραδιόφωνο (DAB, DAB+, DMB) 28/03/2024 (21:29)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 28/03/2024 (20:35)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (20:16)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (19:45)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (19:42)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: paksat Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (19:01)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (18:50)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: humax8100 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (16:31)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (16:17)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (15:48)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: NetSurfer_g7 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (15:34)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: paksat Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (15:30)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: ANDREASSAT Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (15:20)
* Απ: Eutelsat 36D @ 36° E  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Δορυφορικές λήψεις γενικά 28/03/2024 (14:08)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: gewrgios Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (13:06)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: NetSurfer_g7 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (12:25)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 28/03/2024 (10:56)