Το Nickelodeon+ στη Θεσσαλονίκη
  • Παρ 26 Απρ 2024, 06:27
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Το Nickelodeon+ στη Θεσσαλονίκη  (Αναγνώστηκε 11209 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος panostvtv

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2008
  • Μηνύματα: 532
εγω έχω εκφράσει την άποψη μου για την αθλιότητα του nick
όντως τα παιδιά το βλέπουν
τώρα το κατά πόσο αυτό μπορεί να φέρει τόσες διαφημίσεις , όσες να μπορεί το κανάλι να επιβιώσει θα φανεί στο άμεσο μέλλον.
κατά την προσωπική μου άποψη ο ρέστης γρήγορα θα παρατήσει το χώρο των media

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5051
Σου είπα ότι μου αρέσει το περιεχόμενο του nick; Έγραψα ότι δυστυχώς το παρακολουθούν όλη μέρα τα παιδιά μου (όπως κι αυτή τη στιγμή που σου γράφω). Εγώ δεν βλέπω να παρατάει ο Ρέστης το χώρο των media. Το αντίθετο μάλιστα, προσπαθεί να τα κάνει εθνικής εμβέλειας αφού του είναι κερδοφόρα. Κι αφού δεν μπορεί, προσπαθεί να τα επεκτείνει περιφερειακά (Θεσσαλονίκη, Πάτρα). Δεν θα το έκανε αν δεν έβρισκε κέρδη. Δεν ξέρω για το Nickelodeon+ στη Θεσσαλονίκη αλλά εδώ στην Αθήνα είναι τίγκα στις διαφημίσεις.

Κοίταξε στο κάτω κάτω της γραφής εδώ καλό είναι να γράφουμε τα τεχνικής φύσεως ή αν γνωρίζουμε καμία επενδυτική αλλαγή. Τη κρίση μας για το περιεχόμενο του κάθε καναλιού πρέπει να το αφήνουμε έξω από τις συζητήσεις γιατί φεύγουμε off topic.
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5699
η αληθεια ειναι οτι το παρακολουθω κι εγω παρεα με τον ανηψιο μου... το + εχει πολυ λιγοτερες διαφημησεις ειναι η αληθεια...  
αλλα με ενοχλει τρομερα που το βλεπω σε τοσο κακη ποιοτητα, καλομαθημενος βλεπετε απτην Αθηνα..

Αποσυνδεδεμένος panostvtv

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2008
  • Μηνύματα: 532
Αγαπητέ arva συγγνώμη αλλα δε θα μου υποδείξεις εσυ τι θα γράφω μέσα σε ένα φόρουμ
εξάλλου αν δεν απαττώμαι και σένα οι επισημάνσεις σου δεν ειναί καθόλου τεχνικες~!
οσον αφορά το ρέστη, θέλω να σου πω οτι ο όμιλος των media που έχει είναι καταχρεωμένος
και δεν το λέω εγώ , αλλά τα επίσημα στοιχεία του απολογισμού του οικονομικού έτους που δημοσιεύτηκε πρόσφατα!
Και είναι καταχρεωμένος γιατί αποδίδει πολλά λεφτά στα δικαιώματα των καναλιών που έχει και δεν εισπράττει τα ανάλογα απο διαφημισείς .
Το μεγαλύτερο πρόβλημα του ομίλου ασφαλώς το έχει to mtv !

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5051
Οι επισημάνσεις μου δεν έχουν σχέση με τη ποιότητα του περιεχομένου του καναλιού όπως κάνεις κι εσύ βγαίνοντας off topic αλλά για το επιχειρηματικό κομμάτι. Αναγκάστηκα να γράψω "δυστυχώς" για να πάω και λίγο με τα νερά σου γνωρίζοντας ότι σιχαίνεσαι το συγκεκριμένο τηλεοπτικό σταθμό!

Αν δεν δέχεσαι υποδείξεις από ένα συντονιστή ή διαχειριστή ενός forum από ποιον τότε δέχεσαι;

Σε αυτό το forum αποφεύγουμε να κρίνουμε τη ποιότητα του περιεχομένου των τηλεοπτικών σταθμών για να μην ανοίγουμε αντιπαραθέσεις και να κρατήσουμε έτσι το forum όσο γίνεται ποιο καθαρό! Αν αρχίζουν αντιπαραθέσεις για ένα κανάλι με παιδικό περιεχόμενο, φαντάσου τι θα γίνει με τους άλλους σταθμούς που έχουν κομματικά συμφέροντα! Βλέπεις πως ξεχειλώνει η κουβέντα φεύγοντας από το κομμάτι των εκπομπών και της ποιότητας εικόνας; Γι' αυτό λοιπόν σε παρακαλώ να περιοριστούμε στα τεχνικής φύσεως ή τυχόν νέων με τη λειτουργία του σταθμού.
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος panostvtv

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2008
  • Μηνύματα: 532
Aπο τα γραφόμενα μου εχεις καταλαβει οτι σιχαίνομαι αυτο το σταθμό και καλά το κατάλαβες
και απο τα δικα σου γραφομενα εχω καταλαβει εδώ και χρόνια οτι το λατρεύεις ή τουλάχιστον τα παιδιά σου,
καθώς δε χάνεις ευκαιρία εδώ και χρόνια να μας το υπενθυμίζεις- φτάνει το εμπεδώσαμεΈτσι και εγω κρίση για το περιεχόμενο του κάνω και εσύ το ίδιο κάνεις , λέγοντας το ποσο μανιωδώς το βλέπουν τα παιδιά σου!
Πάντως και οι δικές μου επισημάνσεις ήταν σε σχέση με το επιχειρηματικό κομμάτι , άσχετα αν εσυ δε τις αποδέχτηκες , επειδή το παρακολουθούν τα παιδιά σου,,.,,,,,,,

Αποσυνδεδεμένος anastazio

  • Διαγραμμένο Μέλος
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: Ιωάννινα
  • Μηνύματα: 3060
Πάνο θα μου επιτρέψεις να σου πω οτι δείχνεις μια ελαφριά εμπάθεια στο συγκεκριμένο κανάλι απο την εποχή που ήταν ακόμη ΜΤV+ !
Δεν ξέρω που οφείλεται και για ποιό λόγο γράφεις τόσο "επιθετικά" εναντίον του αλλά η αλήθεια είναι οτι μερικές φορές στα γραφόμενα σου ξεφεύγεις απο
τα τεχνικά πλαίσια που μας ενδιαφέρουν στο satleo forum.

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5051
Καταρχήν δεν λατρεύω κανένα κανάλι! Δεύτερον ναι τα παιδιά μου το λατρεύουν το κανάλι, όπως κι όοοοοοοολα τα παιδάκια. Αυτό έχω πει από την αρχή. Ουδέποτε δήλωσα ότι λατρεύω το συγκεκριμένο κανάλι! Στο λέω για να το εμπεδώσεις γιατί το εμπέδωσες λάθος. Δεν έχω κρίνει για το περιεχόμενό του όπως εσύ, απλά κάποια στιγμή στο παρελθόν επεσήμανα ότι έχει μεγάλη θεαματικότητα γιατί έχει μεγάλη διείσδυση σε σπίτια με παιδιά.

Δεν θέλω να κρίνω το περιεχόμενο τον τηλεοπτικών σταθμών αλλά θα σου πω για το συγκεκριμένο τηλεοπτικό σταθμό επειδή με αναγκάζεις:

ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ NICKELODEON!!!

Το εμπέδωσες τώρα; Μπορούμε να γυρίσουμε on topic τώρα; Ευχαριστώ!
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος panostvtv

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2008
  • Μηνύματα: 532
παιδά χαλαρώστε
δεν έχω καμιά απέχθεια για το κανάλι
απλά το θεωρώ μια χαζοαμερικανιά και τίποτα άλλο!
τώρα αν το βλέπουν όλααααααα τα παιδιά ,όπως μανιωδώς μας υπενθυμίζει ο arva αε κάθε του μήνυμα , πιθανώς να είναι γεγονός , αν και δεν προκύπτει επισήμως απο τα στοιχεία τηλεθέασης , ούτε και στα ειδικά κοινά!
Πάντως και απο εκεί άρχισε η κουβέντα
ασχέτως αν μου αρέσει το κανάλι η όχι
ασχέτως αν το βλέπουν τα παιδία του arva ή όλαααα τα παιδιααααα......
το κανάλι και εν γένει ο όμιλος ρέστη αντιμετωπίζει μεγάλα οικονομικά προβήματα!

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5051
Συνεχίζεις δυστυχώς να παρεκτρέπεσαι από το θέμα και με αναγκάζεις να παρεκτραπώ κι εγώ!!!

Δεν το υπενθυμίζω! Σου το τονίζω για να καταλάβεις ότι πολλές φορές η τηλεθέαση δεν εξαρτάται πάντα από τα μηχανάκια μέτρησης, για να καταλάβεις ότι πάει καλά το κανάλι, άσχετα αν μας αρέσει το περιεχόμενό του ή όχι!

Λες ότι ο Όμιλος Ρέστη αντιμετωπίζει μεγάλα οικονομικά προβλήματα. Δεν αντιλέγω! Όλα τα μιντιακά μέσα έχουν οικονομικά προβλήματα! Ονόμασε ένα που δεν έχει!!!

Μπορεί να μη σου αρέσει το συγκεκριμένο κανάλι για το περιεχόμενό του ή τουλάχιστον για κάποιο άλλο άγνωστο λόγο αλλά πρέπει να παραδεχόμαστε κάποια πράγματα. Κι εμένα μπορεί να μη μου αρέσει η όλη κατάσταση με το Euronews ή το δελτίο ειδήσεων του STAR ή τα τούρκικα σήριαλ αλλά δεν το κάνω θέμα!!! Τουλάχιστον μέσα σε αυτό το forum!
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος panostvtv

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2008
  • Μηνύματα: 532
Kαι εμενα δε μου αρέσει καθόλου η κατάσταση με το euronews
που δείχνει οτι αυτή η χώρα κυβερνάται απο τους καναλάρχες!πάντως ευτυχώς η δημόσια περιουσία διεσώθη , και τώρα στη θέση του euronews βλέπουμε μπαρες!
Τώρα οσον αφορά την επιτυχία ενός καναλιού και τη τηλεθέαση
θέλω να σου πω οτι είναι απολύτως σχετικά , καθώς οι διαφημιστές με βάση την τηλεθέαση επιλέγουν!

Αποσυνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29848
τελειωνετε εδω την αντιπαραθεση σας γιατι απο το επομενο μηνυμα που θα ειναι εκτος θα πεφτει διαγραφη μηνυματος.
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος aggelos2002

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2013
  • Τόπος: Καινούργιο Αιτωλ/νίας
  • Μηνύματα: 208
Τι γίνεται με το nickelodeon στην Θεσσαλονίκη; Είχε αναφερθεί πως το σημαδάκι '+' είχε φύγει και το πρόγραμμά του αναμεταδίδονταν μέσω nova.Άρα εκπέμπεται πλέον η έκδοση της Αττικής;Η εικόνα του πώς είναι;Έχει βελτιωθεί καθόλου;

Αποσυνδεδεμένος fasma

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2009
  • Τόπος: Αθήνα (Νέος Κόσμος)
  • Μηνύματα: 1158
Διαβαζοντας τα προηγουμενα σχολια που ειχαν γραφτει σχετικα με το προγραμμα του Nickelodeon, το μονο που εχω να πω ειναι πως τα παιδικα του δεν τα βλεπω καθολου και δεν τα εχω δει ποτε μου, αλλα εχει φοβερες νεανικες σειρες μετα τις 12 το βραδυ, οι οποιες εχουν πολυ γελιο. Ειδικα 00:00 - 02:30 το βραδυ.
Πραγματικα, εκεινες τις ωρες προτιμω να βλεπω Nickelodeon, παρα τα υπολοιπα καναλια.

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17308
Όχι, το + λειτουργεί κανονικά όπως και η μέτρια (σχετικά θολή μέσω αναλογικού λινκ) εικόνα του! Της Αθήνας συνεχίζει να μεταδίδεται στη Χαλκιδική!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος vasilisp

  • Αναλυτής Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2013
  • Τόπος: Xαλκίδα
  • Μηνύματα: 3901
Το ψηφιακό Nickelodeon της Αθήνας έχει τέλεια εικόνα όπως και το ΜΤV Greece που παίζει κολλητά στην ίδια πολυπλεξία. Xαίρεσαι να τα βλέπεις! Αυτό σημαίνει ότι δεν φταίει μόνο το bitrate αλλά και άλλες παράμετροι στην εκπομπή για να δώσει ικανοποιητικό αποτέλεσμα.


 


* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: Ilias_ Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (22:07)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: komhsgr Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (22:04)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: Ilias_ Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (21:59)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: komhsgr Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (21:49)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: ch10 Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (21:45)
* προτασεις συσκευων για αναπαραγωγη και εγγραφη  Μέλος: deepbluesky Φόρουμ: IPTV Γενικά 25/04/2024 (21:36)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: komhsgr Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 25/04/2024 (21:26)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΒΟΡΕΙΟ ΙΟΝΙΟ (νομοί Κέρκυρας & Λευκάδας)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (19:24)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (19:21)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: giannis 6 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 25/04/2024 (18:51)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: paksat Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 25/04/2024 (18:49)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 25/04/2024 (18:27)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΝΟΜΟ ΗΜΑΘΙΑΣ  Μέλος: thanost Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (14:53)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 25/04/2024 (11:50)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 25/04/2024 (11:41)
* Απ: Ειδήσεις - Νέα σχετικά με τη Nova  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: NOVA 25/04/2024 (09:45)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (07:38)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο νομό ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (01:22)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (01:09)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (23:42)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΡΑΚΗ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΣΕΡΡΕΣ [ΠΖ 01]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 24/04/2024 (23:22)
* Απ: CB Radio   Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 24/04/2024 (23:12)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:44)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:11)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:09)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (21:08)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: cocu Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:58)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: jinn42 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:19)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο νομό ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:13)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:03)