Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΜΕΣΣΗΝΙΑ
  • Παρ 19 Απρ 2024, 16:08
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΜΕΣΣΗΝΙΑ  (Αναγνώστηκε 35498 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος panos456

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2011
  • Τόπος: Πύργος Ηλείας
  • Μηνύματα: 3477
    • FMLIST - Παγκόσμια βάση δεδομένων για FM, TV, DAB+
Από τις αρχές Μαρτίου έχει επαναφέρει το RDS ο Best 97.3, μετά από περίπου 2 χρόνια που το είχε βγάλει!! Το μόνο θετικό του είναι ο πολύ δυνατός πιλότος με αποτέλεσμα να βγαίνει πανεύκολα ακόμα και στον Πύργο! Να δούμε και τα στοιχεία του...

PI: 5460  :hammer
PTY: Social Affairs
PS: BEST_FM_ 97.3____ MESSHNIA DISCOVER GREAT___ MUSIC___
RT: δεν έχει
Εξοπλισμός DX: SDRPlay RSP1A με λογισμικό HDSDR, Sangean ATS-909X, Sangean DPR-69+
Κεραία: Scanmaster D1300 Discone

Διαδικτυακός δέκτης για τον Πύργο Ηλείας μέσω του GlobalTuners (ενεργός για ορισμένες ώρες της ημέρας): Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Μετονομασία του ράδιο νίκη 96.4 (Φιλιατρά) σε ΣΚΑΙ Μεσσηνίας εδώ κ λίγες μέρες.

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Valuable Inform

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2018
  • Τόπος: Ελλάδα
  • Μηνύματα: 1186
Μετά τον Έβρο προέκυψε και άλλο τραγικό γεγονός στη Μεσσηνία, καθώς πέθανε εν ώρα καθήκοντος ο ιδιοκτήτης του Καλαματιανού ραδιοσταθμού Παλμός 90,5 και οπερατέρ Κώστας Θεοδωρακάκης από μια σαΐτα που του ήρθε στο κεφάλι κατά τη διάρκεια του γνωστού παραδοσιακού σαϊτοπολέμου.

Άρθρο από το e-tetradio:
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Κρίμα και συλληπητήρια...

Αποσυνδεδεμένος PanosRadio

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2013
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 1461
Μην ξεχνάμε και τον ιδιοκτήτη του Max 100.2 των Χανίων που έφυγε επίσης πρόσφατα. Τι γίνεται φέτος...

Sent with PatataTalk!

Αποσυνδεδεμένος freegr.gr radio

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2019
  • Μηνύματα: 13
    • Freegr network
Ναι έχεις δίκιο. Γνώριζα προσωπικά από την Αθήνα ως πρωτοπόρος στα media τον άτυχο φίλο Κώστα που ήταν πρωτοπόρος σε πολλά. Σε ότι αφορά τα fm περιληπτικά να πω ότι στη δυτική Μεσσηνία από ΕΛΑΙΑ σύνορα δηλαδή Ηλείας και Μεσσηνίας μέχρι τον μάραθο έρχονται σταθμοί της Ηλείας και φυσικά του νομού. Όχι όλοι βέβαια καθώς δεν καλύπτουν Μεσσήνιοι σταθμοί όλο το νομό. Ο πιο ποιοτικός με RDS είναι ο ΠΑΛΜΟΣ 90,5. Φυσικά έχουμε αλλαγές σε ραδιόφωνα. Ο πρώην ΗΧΩ νυν focus που ανήκε στον όμιλο best έχει νέους ιδιοκτήτες, στο ιστορικό κανάλι 1 μετά την θάνατο του ιδιοκτήτη του που επίσης γνώριζα άλλαξε ιδιοκτησία. Από δυτική Μεσσηνία παίζουν μολονότι δυο ραδιόφωνα και τα υπόλοιπα από Καλαμάτα. Έχουν κλείσει πάντως γνωστά ραδιόφωνα λόγω εξόδων.

Αποσυνδεδεμένος panos456

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2011
  • Τόπος: Πύργος Ηλείας
  • Μηνύματα: 3477
    • FMLIST - Παγκόσμια βάση δεδομένων για FM, TV, DAB+
Από σήμερα ο ΣΚΑΪ Μεσσηνίας 96.4 εκπέμπει με στέρεο και RDS και από τον πομπό των Φιλιατρών που βγαίνει με πολύ καλό σήμα και στον Πύργο, τα στοιχεία του έχουν ως εξής:

PI: 10FA
PS: __SKAI__ MESSHNIA 96.4_FM_ FYLIATRA TILEFONO _6984-__ _514508_ _DD/M-_ _/YYYY__ HH:MM:SS
PTY: δεν έχει
RT: δεν έχει

Λίγες παρατηρήσεις για τα τεχνικά, το θετικό είναι ότι ο ήχος μαζεύτηκε κατά πολύ σε σχέση με το προηγούμενο μονοφωνικό χάλι και την υπερδιαμόρφωση, ωστόσο η τωρινή επεξεργασία του ήχου είναι αρκετά επιθετική με αποτέλεσμα να "θάβεται" ο πιλότος του RDS, ο οποίος είναι σε ικανοποιητική ένταση, κρίμα είναι να μην μπορεί να παίξει σε όλη του την ευαισθησία..
Εξοπλισμός DX: SDRPlay RSP1A με λογισμικό HDSDR, Sangean ATS-909X, Sangean DPR-69+
Κεραία: Scanmaster D1300 Discone

Διαδικτυακός δέκτης για τον Πύργο Ηλείας μέσω του GlobalTuners (ενεργός για ορισμένες ώρες της ημέρας): Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4562
Καλημέρα λοιπόν και από την Καλαμάτα. Η αλλιώς το Λονδίνο της Ελλάδας, καθώς τόσους πειρατές δεν έχω ξαναδεί πουθενά! Από το Σάββατο το μεσημέρι που βρίσκομαι εδώ εχω ακούσει μέχρι τώρα:
90.0 χθες απόγευμα σκυλάδικα
91.2 φέρον
96.1 χθες βράδυ λαϊκά
96.9 μέχρι χθες βράδυ λαϊκά
97.7 φέρον
98.8 Music FM με rds PI 0908, σποτάκια και όλα τα συναφή λογικά μόνιμος με λαϊκά
100.7 και 92.7 Μουσικός ερασιτέχνης, χρόνια υπάρχει αυτός
101.7 ελληνικά ποπ τώρα
102.5 Ράδιο Έλληνας συνήθως τα βράδια με παλιά λαϊκά με rds και PI 12FF
103 λαικοσκυλαδικα με υπερδιαμορφωση
103.3 λαικοσκυλαδικα
104.1 λαϊκά και δημοτικά
104.8 ξένα ποπ, rnb και ελληνικά trap!
105.2 ξένη chill μουσική μόνο το Σάββατο μεσημέρι
105.5 λαϊκά περιστασιακά
105.8 φέρον
106.1 λαϊκά έντεχνα και τώρα ελληνικά ποπ (όλα ο ίδιος σταθμός)
107.9 live δημοτικά και νησιωτικα κυρίως τα βράδια

Σε όσους δεν ανέφερα ώρα εκπομπής σημαίνει ότι μέχρι στιγμής είναι μόνιμοι!
Θα ακολουθήσει και βίντεο σύντομα



Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Life fm 88 για την ώρα χωρίς RDS. Στους 90 λαμβάνω καμπάνα στερεοφωνικά έναν με ελληνικό ποπ σποτακι δεν έχει τύχει να ακούσω προς το παρόν

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4562
Δεν πιάνεις από Λυκοδημο τον 88 αλλά απ Φιλιατρά που ούτως ή άλλως δεν είχε ποτέ rds

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Για πρώτη φορά στη δυτική Μεσσηνία κάνω λήψη το Ξηρόμερο 88.3 από Αιτωλοακαρνανία. Αύξησαν ισχύ άραγε; Επίσης στους 97.1 λαμβάνω ελληνική μουσική κ σκέφτομαι μήπως είναι ο Ακαρνανία αλλά δεν παίρνω κ όρκο

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος geoavlonitis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2014
  • Τόπος: Κέρκυρα/Ξάνθη
  • Μηνύματα: 1585
Το Ξηρόμερο βγαίνει και από τα Ακαρνανικά τον τελευταίο καιρό. Για το άλλο δεν ξέρω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Στους 103.5 έλαβα ελληνικά άγνωστο από που. Σποτακι δεν έτυχε να ακουσω

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος geoavlonitis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2014
  • Τόπος: Κέρκυρα/Ξάνθη
  • Μηνύματα: 1585
Ασσέα 2ο πρόγραμμα έπιασες


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Μα έπαιζε ελληνική mainstream πως είναι δυνατόν να ήταν αυτό που λες. Δε νομίζω να παίζει πότε το δεύτερο της ΕΡΑ τέτοια μουσική

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4562
Χίλιους πειρατές έχει η Καλαμάτα, θα άνοιξε και 103.5 κάποιος

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Βέβαια το μυαλό μου πάει κ σε έναν από Αγρίνιο που παίζει στην ίδια συχνότητα κ είναι mainstream κ αυτός αν δεν κάνω λάθος!

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Κ ναι καλά το σκέφτηκα στους 103.5 άκουσα διαφήμιση από Αγρίνιο άρα επιβεβαιώνω πως είναι αυτος που ελεγα πιο πάνω

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Αναλυτικά τι λαμβάνω στο λαγκουβαρδο δυτική Μεσσηνία ανάμεσα σε Φιλιατρά κ Μαραθόπολη.

87.5 μπλακμαν χαμηλά μπορεί κ από λυκοδημο
88.0 life fm μάλλον από τον πομπο των Φιλιατρών αφού έχει μόνο στερεό κ όχι RDS
88.3 ερα1 ασσεα μέτρια έως ικανοποιητικά
88.6 καναλι20 χωρίς στερεό κ rds από λυκοδημο
89.0 κισσ Καλαμάτα στερεό αλλά όχι RDS λυκοδημο
89.3 τρίτο από λυκοδημο καμπάνα με RDS
89.6 bravo radio καλό σήμα από Ζάκυνθο
90.0 άγνωστο ελληνικα λαικοποπ καμπάνα σήμα στερεό αλλά χωρίς RDS
90.3 τρίτο από ασσεα καλουτσικο
90.5 παλμός Καλαμάτας καμπάνα στερεό RDS λυκοδημο
90.8 ιονιαν από Αίνο τον ταπωνει o time 90.9
90.9 time δυνατό σήμα από λυκοδημο
91.1 Ήλιδα από φραγκαπηδημα καμπάνα στερεό
91.6 life από φραγκαπηδημα στερεοφωνικά
91.8 εμφασις Καλαμάτας δυνατός αν κ εδώ που είμαι γίνεται μάχη μεταξύ των 2 πομπών λυκοδημο κ Φιλιατρά έχουν καθυστέρηση ενός δευτερολέπτου
92.2 ΕΡΑ 1 από λυκοδημο καμπάνα RDS
92.3 ψιλοπιανει η ορτ αλλά ταπωνεται από το πανίσχυρο κρατικό από λυκοδημο στους 92.2.
93.2 ΕΡΑ Ζακύνθου από αινο καμπάνα στερεό
93.9 ραδιοφωνία Κεφαλλονιάς μέτρια
94.2 ΕΡΑ 2 λυκοδημο καμπάνα στερεό RDS
94.8 κανάλι 1 Καλαμάτα καμπάνα αλλά χωρίς στερεό RDS
95.2 καλουτσικα ηΕΡΑ Ζακύνθου από τον πομπο της Ζακύνθου μόνο στερεοφωνικά.
95.5 ιονιον από Κυλλήνη καμπάνα στερεό RDS
95.7 like Καλαμάτα καμπάνα RDS λυκοδημο
96.4 Σκάι Μεσσηνίας καμπάνα RDS
96.9 ΕΡΑ 1 Αίνος καμπάνα RDS
97.3 best λυκοδημο καμπάνα RDS
97.6 stigma Ζακύνθου καλουτσικα
98.1 Απόλλων Καλαμάτα καμπάνα RDS λυκοδημο
98.3 παλμός Κεφαλλονιάς καμπάνα RDS αινος
98.5 άρωμα Τρίπολη μέτριο σήμα μάλλον από τον πομπο του λυκοδημου
98.9 ερα2 Αίνος καμπάνα RDS
99.2 δίαυλος Καλαμάτας καλουτσικα λυκοδημο
99.4 greca Κρέστενα από φραγκαπηδημα καμπάνα RDS
99.6 focus καλουτσικα λυκοδημο
99.9 εναλλάξ φραγκαπηδημα καμπάνα RDS
100.4 ερασπορ καμπάνα RDS λυκοδημο
100.6 κισσ Κεφαλλονιάς μέτρια Αίνος
100.7 κλαρίνα άγνωστο από που
101.0 παπάδες από Καλαμάτα δυνατο σήμα λυκοδημο
101.3 κέφι φραγκαπηδημα μέτριο σήμα
102.0 102 fm δίχως όνομα προς το παρόν από φραγκαπηδημα καμπάνα RDS
102.5 ΕΡΑ Πύργου από φραγκαπηδημα καλουτσικα
103.0 παπάδες δε θυμάμαι τώρα από που
103.3 vox πύργος φραγκαπηδημα μέτριο σήμα
103.5 χαμηλά περνάει ένας με διαφημίσεις από Αγρίνιο δε θυμάμαι όνομα
103.8 city Καλαμάτα μόνο κ χωρίς RDS λυκοδημο
104.2 ΕΡΑ3 Αίνος δυνατό σήμα αλλά χωρίς stereo RDS
105.1 venus από φραγκαπηδημα καμπάνα RDS
105.5 Aquarius φραγκαπηδημα μέτριο σήμα
105.8 φέρον από λυκοδημο
106.8 ερασπορ από Αίνο στερεό RDS
107.1 λαϊκός φραγκαπηδημα τον ταπωνει η ΕΡΑ Καλαμάτας
107.2 ΕΡΑ Καλαμάτας λυκοδημο στερεοφωνικά δυνατό σήμα
107.4 Άρια Αγρίνιο μέτρια μάλλον από Ακαρνανικά
107.6 παπάδες από Ηλεία καμπάνα RDS

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29827
103 αινος
103,5 αντεννα σταρ αγρινιο
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4562
88.6 103.8 Δεν τα βγάζεις από λυκοδημο εκεί έχουν κανονικά στέρεο rds

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος tasosgreece

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2010
  • Τόπος: Αμαλιάδα
  • Μηνύματα: 98
    • Venus FM 105,1
Καλησπέρα, παίζει κάτι από Μεσσηνία στο 105,5 σήμερα; Πιάνω στον Πύργο εναν σταθμό με ξένη μουσική μαλλον πειρατης
Venus FM 105,1 | Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος radiobuzzer

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2006
  • Τόπος: παντού
  • Μηνύματα: 1798
    • http://www.radiofono.gr
Βρέθηκα και εγώ στο ραδιοφωνικό Λονδίνο του Νότου (που λέει και ο thanost) και σας στέλνω το ραπόρτο μου κατά σειρά συχνότητας:
    • 87.5: Ο τοπικός ραδιοφωνικός σταθμός που δικτυώνεται με τον Blackman και μεταδίδει λαϊκή μουσική συστήνεται πλέον μέσω του RDS του ως Ράδιο Ωμέγα. Ο «πλανητάρχης των FM» δεν ξεχνάει την αγροτική Μεσσηνία, στην οποία εκπέμπει αδιάλειπτα από τη δεκαετία του '90 έχοντας περάσει μέσα στα χρόνια και από τους 99.1 και τους 106.5. Ο τοπικός σταθμός διαθέτει πλέον εδώ και λίγο καιρό RDS και έχει βελτιώσει την ποιότητα ήχου. Το σήμα είναι πιο ισχυρό στα δυτικά της πόλης, αλλά και στην Εθνική Οδό προς Μεγαλόπολη, μέχρι και τη διασταύρωση για Πύργο. Αντίθετα η λήψη εξασθενεί σημαντικά στον ανατολικό συνοικισμό και στο δρόμο προς Μάνη. Το όνομα «Ράδιο Ωμέγα» το είχαμε συναντήσει τελευταία στην Πελοπόννησο στην Πάτρα στους 90 των FM (και για μια μικρή περίοδο με αναμετάδοση στην Τρίπολη) ως ραδιόφωνο του ομίλου της εφημερίδας "Πελοπόννησος".
      90.0: Ο πρώτος ερασιτέχνης της μπάντας με ένα σποτάκι «σαν Jukebox σαν παλιό ραδιόφωνο», θα έλεγα ότι είναι καινούργιος αν και υπήρχαν στο παρελθόν και άλλοι ερασιτέχνες στην ίδια συχνότητα, μπορεί και ίδιος. Μεταδίδει ελληνική μουσική που κυμαίνεται από νέο κύμα έως παλιά λαϊκά. Στις 26 Δεκέμβρη είχε και ζωντανή εκπομπή στην οποία έδωσε ένα κινητό που τελειώνει σε 766. Τις υπόλοιπες ώρες έπαιζε λίστες. Εξαιρετικά ισχυρό σήμα και εμβέλεια εφάμιλλη των ιδιωτικών ραδιοφωνικών σταθμών, με κάλυψη σε ολόκληρη την πόλη αλλά και στην Εθνική προς Μεγαλόπολη. Η συχνότητα ανήκε μέχρι τις αρχές της δεκαετίας του 2000 σε έναν από τους λίγους  ελληνικούς ροκ σταθμούς της Ελλάδας το «Ράδιο Αντίδραση».
    • 92.7 & 100.7: Ο πιο ισχυρός ίσως ερασιτέχνης, ο οποίος μάλιστα διαθέτει και δεύτερη συχνότητα στους 100,7. Σε προηγούμενες αναφορές είχε αναφερθεί ως «Μουσικός ερασιτέχνης», πλέον μέσω του RDS του συστήνεται ως “Radio GR” και εύχεται και «Χρόνια Πολλά». Για αρκετές ώρες σήμερα και ίσως και χτες μετέδιδε μόνο κενό. Θα συμφωνήσω με παλιότερη αναφορά ότι οι 100,7 έχουν καλύτερη λήψη μέσα στην πόλη και οι 92,7 προς τα Βόρεια, παρόμοια με τον Αετό. Ο συγκεκριμένος ερασιτέχνης περνάει πολύ άνετα κατά καιρούς και στη Σπάρτη και τη Μεγαλόπολη.
    • 93.0: Παραμένει εκτός αέρα για πάνω από ένα χρόνο το Ράδιο Μεσσήνη, παρότι αναφέρεται ακόμη ως ενεργό στη λίστα του ΕΣΡ. Τη σκυτάλη της αναμετάδοσης του αθηναϊκού Σκάι έχει πάρει το Ράδιο Νίκη στους 96,4.
    • 93.6: Εδώ και χρόνια έχει κλείσει ο αναμεταδότης του Ράδιο Κυπαρισσία στην Καλαμάτα, ωστόσο πιθανότατα ακούγεται με τοπικό αναμεταδότη στην Κυπαρισσία και τη Νότια Ηλεία.
    • 97.3: Τον ματιάξαμε τον πιλότο του RDS του Best. Δεν ξέρω πώς βγαίνει στις άλλες πόλεις αλλά στις σημερινές μου μετρήσεις δυσκολεύτηκα πολύ να λάβω κείμενο PS από τον εν λόγω σταθμό μέσα στο κέντρο και μάλιστα σε ταράτσα.
    • 97.7: Φέρον. Νομίζω εδώ είχαμε έναν ερασιτέχνη.
    • 98.5: Φέρον για μεγάλο κομμάτι της μέρας στις 26 και 27/12, σήμερα το απόγευμα κάποια στιγμή επανήλθε. Όπως γράφτηκε και στα άλλα νήματα, πρόκειται για σταθμό της Τρίπολης, ο οποίος ωστόσο αναμεταδίδεται μόνο στην Καλαμάτα και την Κόρινθο μετά από βλάβες που έπαθαν οι πομποί της Αρκαδίας.
    • 98.8: Συνεχίζει κανονικά ο Music FM. τα σποτάκια του μου θυμίζουν το Cosmic Radio
    • 100.0 & 106.5: Και στη σημερινή μέτρηση άφαντος ο συμπαθής μου Up Town 100 με την ηλεκτρονική μουσική, ο οποίος ωστόσο μέσα στις δεκαετίες μια εξαφανίζεται μια εμφανίζεται, ανάλογα την περίπτωση και τη σεζόν. Στη συχνότητα για κάποιο περίεργο λόγο μεταδίδεται το πρόγραμμα του Γαλαξία 101 (Ευαγγελική Εκκλησία “Χριστιανισμός”). Ο τελευταίος έπαιζε και στους 106,5 στα βόρεια της Μεσσηνίας, πιθανότατα από Αετό.
    • 101.7: άφαντος ο Rat FM
    • 102.5: Επιβεβαιώνω τον ερασιτεχνικό «Έλληνας FM» με RDS (πρώτη φορά τον πιάνω εγώ, φρέσκος) και επίσης διευρυμένη εμβέλεια στα πέριξ της πόλης. Όλη μέρα ήταν κλειστός και άνοιξε περί τις 7 το βράδυ με ζωντανή εκπομπή και μουσική από 45άρια.
    • 102.8: άφαντος ο Σκάι Αρκαδίας που είχε εμφανιστεί εδώ ένα φεγγάρι
    • 103.3: άφαντος και ο «Πειρατικός Σταθμός» με τα σποτάκια από ελληνικές ταινίες
    • 104.1: Με λαϊκή μουσική ο ερασιτέχνης που καμπανίζει στην Εθνική ανάμεσα στη Μεσσήνη και την Αφεία, και ασθενές σήμα και μέσα στην Καλαμάτα. Σε κάποιες σελίδες στο FB είχε στο παρελθόν αναφερθεί ως “Ερασιτεχνικό Ραδιόφωνο Μεσσηνίας”
    • 104.8: Συνεχίζει ο ανώνυμος και χωρίς διαφημίσεις στους 104,8, του οποίου το μουσικό προφίλ ομοιάζει με αυτό του Melody, του οποίου του είχε ανακληθεί η άδεια πριν κάποια χρόνια.
    • 105.8: Συνεχίζει να εκπέμπει φέρον, στη συχνότητα του συμπαθούς εναλλακτικού ραδιοφώνου “Σταθμός”, πολλά χρόνια μετά τη διακοπή της λειτουργίας του. Ο σταθμός φέρεται να διαθέτει ακόμη ΒΝΛ στη λίστα του ΕΣΡ, ίσως γι’ αυτό.
    • 106.1: Ερασιτέχνης με λαϊκή μουσική, με δυνατό σήμα μέσα στην πόλη (κέντρο και ανατολικός συνοικισμός).
    • 106.3: Το Radio Fahrenheit δεν παίζει πια μέσα στην Καλαμάτα, αλλά στα Βόρεια, πιο πιθανό από την περιοχή του Αετού. Άλλος ένας ερασιτέχνεις που διαθέτει και RDS
    • 107.5: Ερασιτέχνης με λαϊκά και εμβέλεια μέσα στην πόλη.

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29827
αυτο το φερον μαλ΄λον απο λυκοδυμο βγαινει στο 105.8 το εχω βγαλει καποιες φορες στο λοφο στην Αρτα παρεα με τα κρατικα 100.4 και 107.2

βλεπω εκει οι πειρατες κρατανε καλα εκει
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος radiobuzzer

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2006
  • Τόπος: παντού
  • Μηνύματα: 1798
    • http://www.radiofono.gr
Ναι Λυκόδημο, πολύ ασθενές σήμα - τα περισσότερα σκαναρίσματα δεν σταματάνε. Πιθανότατα σκέτο PLL. Μου κάνει εντύπωση αν όντως βγαίνει μέχρι εκεί πέρα αλλά η διάδοση μπορεί να κάνει θαύματα
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4562
Και το 97.7 Παιδιά από Λυκοδημο είναι. Επίσης το καλοκαίρι αν δυνάμωνες αρκετά την ένταση άκουγες το Κανάλι 20 88.6 στο βάθος οπότε κάτι λέει αυτό..

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος radiobuzzer

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2006
  • Τόπος: παντού
  • Μηνύματα: 1798
    • http://www.radiofono.gr
A, το 92,7  έχει AF, με πέταξε στο 100,7 που είχε καλύτερη λήψη. Επίσης κάποιος σταθμός δίνει λάθος ώρα στο RDS, πήγε το ρολόι του αυτοκινήτου 50 λεπτά πίσω.
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος radiobuzzer

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2006
  • Τόπος: παντού
  • Μηνύματα: 1798
    • http://www.radiofono.gr
Ακολουθεί συλλογή λήψεων από 27.12 στην Καλαμάτα. Λίγο μπαγιάτικη αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ. Η ένταση σήματος δεν είναι έγκυρη γιατί κάνω συρραφή από διάφορα σκαναρίσματα σε διάφορα σημεία
 
87.6   0  0x104b          POP MUSIC          PS=[15:45:50, OMEGA FM,   87,5  , MESSINIA, 15:45:59] RT=[]
 88.0 * 73 0x181e          POP MUSIC          PS=[LIFE FM , ...88.&*] RT=[]
 88.6 * 67 0x5dbf          OTHER MUSIC        PS=[  88,6  , KANALI20] RT=[]
 89.0 * 57 0x1010          POP MUSIC          PS=[9287S S , K I S S , w.kissfm, .kissfm8, ºkkissm8, .kissfm8, kisfm889, sf899.r , gr 27210, r 270987, 27210928, 72109287, 2109287 , 1092877 , 092877 k, iss fm w, ss fm ww, iss fm w] RT=[]
 89.3 * 60 0x1203          VARIED             PS=[ TRITO  ,  TRITO T,  TRITO  , RIRITO  ,  TRITO  , TORITO  ,  TRITO  ] RT=[]
 90.0 * 53
 90.5 * 59 0x1d05          VARIED             PS=[ palmos ,   90,5  ] RT=[palmos radio kalamata 27210 62267]
 90.9 * 55 0x5405          POP MUSIC          PS=[WW.TIMEF, TIMEFM.G, IMEFM.GR, MEFM.GR , .G 22710, TITIKO R, OTIK RAD, IKO RADI, IKl#RADI, FONO KAL, ONO KALA, FONO KAL, KALAMAT,  KLAMAAT, ALAMATA] RT=[]
 91.8 * 59 0x5000          no PTY             PS=[emfasis ,  91,8   ,  97210  ,  27210  ,  91704  , emfasis ] RT=[]
 92.2 * 49 0x1201          NEWS               PS=[TEL 210 ,   ERT   ,  PROTO  , 92,2 MHz,   ERT   ] RT=[proto@ert.gr , ERT PROTO, ERPRPROTO, 92,2 MHz PETI, 92,2 MHz PETALIDI, 92,2 MHz]
 94.2 * 49 0x1202          VARIED             PS=[DEYTERO , TEL 210 , 6013168 , 60ER168 ,   ERT   , DEYTERO , PETALIDI,   ERT   ] RT=[PETALIDI  deftero@gr , 94,2 MHz]
 94.2 * 51 0x1202          VARIED             PS=[6013168 , 60ERT   ] RT=[ERT DEYTERO]
 94.8   56
 95.3   27 0x1204          SPORT              PS=[95,3 MHz,   12992 , 6012992 , 601299  ,   ERPO  , 95,3 MHz,   ERT   , 6012992 ] RT=[]
 95.7   51 0x5432          OTHER MUSIC        PS=[ 27210  ,  9I K E , L AD RE ,  #**L.  , L 85##  ,  *TEL.  ,   TEL.  ,  272101¡, L I K E ] RT=[]
 96.4   38 0x10fa          no PTY             PS=[27202   ,   2019  ,   SKAIIA, ME984-  ,  6984-  ,  64-4-8 , 51:319  ,   :33:51, 15:33:51, 96.4 FM ,  STEREO , LYKODIMO,  6984-  , 514-508 , 27-12   ,   2019  , 15:34:29, 96.4 FM ] RT=[]
 97.3 * 48 0xd0d0          SOCIAL AFFAIRS     PS=[] RT=[]
 97.7   33
 98.1 * 55 0xa981          no PTY             PS=[BEL:    , TEL:    , 27210   , 63397   , 63b:    , Mob:    , 6936-   , 884111  , 8841    , FM      , 98.1    , 27210   , 63390   , 63397   ] RT=[]
 98.5 * 56 0x504e          no PTY             PS=[AROMA   , 98.5    ,  KALAMATA   ] RT=[]
 98.8   32
 99.2 * 60 0x6dbf          OTHER MUSIC        PS=[DIAVLOS ,  *****  , 99,2 FM ] RT=[]
 99.6 * 63 0x9600          NEWS               PS=[FOCUS   , 99.6    , KALAMATA, 27210   , 27219   , MORE    , THAN    ] RT=[]
100.0   33
100.4 * 47 0x1204          SPORT              PS=[  12T   , 6012992 ,   ERT   ,   ASPO  , ERASPORT, TEL 210 ] RT=[www.ert.gr , ERT ERASPORT , ERT 4 MHz PETALIDI , 100,TALI , sportsradio@ert.gr ]
100.7 * 43 0xd060          OTHER MUSIC        PS=[RADIO GR, RARONIA ,  XRONIA ,  POLLA  , RADIO GR] RT=[ ]
101.0   27
102.0   59
103.8 * 53 0x1016          no PTY             PS=[ CITYFM ] RT=[]
104.8 * 71
105.8   37
106.1 * 80
106.3   0  0x46c1          EASY               PS=[Stereo  , Fahrenhe, it      , Fm      , Stereo  ] RT=[]
107.2 * 44
107.5 * 45

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος gamiseta

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2020
  • Μηνύματα: 220

Αποσυνδεδεμένος Valuable Inform

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2018
  • Τόπος: Ελλάδα
  • Μηνύματα: 1186
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Καλαμάτα
88 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
886 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
89 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
905 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
909 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
918
936 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
948 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
957 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
964 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
973 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
981 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
985 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
992 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
996 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
102 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
1033 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
1038 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
1072 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
1077 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Μερικές διορθώσεις:
88
957
985 Ο Άρωμα 98.5 είναι Τριπολιτσιώτικος σταθμός αλλά διαθέτει πομπό στην Καλαμάτα.

Αποσυνδεδεμένος freegr.gr radio

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2019
  • Μηνύματα: 13
    • Freegr network
Κατατοπιστικός ο χάρτης με σταθμούς που εκπέμπουν και στο διαδίκτυο. Να σημειώσω ότι το καλύτερο σήμα που άκουσα παντού εντός κι εκτός νομού είναι του ΠΑΛΜΟΣ 90,5 o οποίος μάλιστα εκπέμπει και σε ελληνόφωνους σταθμούς μέρος του προγράμματος του σε Αυστραλία και Αμερική.


 


* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/04/2024 (14:47)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: gewrgios Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/04/2024 (12:46)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: dennmtr Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 19/04/2024 (12:26)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 19/04/2024 (12:22)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/04/2024 (12:16)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 19/04/2024 (10:49)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 19/04/2024 (10:02)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 19/04/2024 (05:12)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: panos_panopoulos Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/04/2024 (01:34)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: mariosblackman Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (23:08)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (22:22)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: dennmtr Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 18/04/2024 (22:07)
* Απ: Επίγεια Ψηφιακή Πλατφόρμα ΡΙΚ  Μέλος: savvas70 Φόρουμ: Οι Επίγειες Λήψεις Στην Κύπρο 18/04/2024 (21:37)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: GreekTVSeries Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (20:14)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (19:12)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 18/04/2024 (18:48)
* Απ: ενημερωση περι Champions league, Εuropa league   Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/04/2024 (16:19)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: pepis68 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (14:54)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΒΟΡΕΙΟ ΙΟΝΙΟ (νομοί Κέρκυρας & Λευκάδας)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (14:42)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: first Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (14:18)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (14:17)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (13:40)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: thanost Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (12:59)
* Απ: ενημερωση περι Champions league, Εuropa league   Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/04/2024 (10:20)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/04/2024 (10:18)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: kostas_iw Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (10:14)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/04/2024 (10:13)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: andrewp97 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (09:37)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: first Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (05:59)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/04/2024 (23:36)