Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΦΩΚΙΔΑ
  • Πεμ 25 Απρ 2024, 15:10
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΦΩΚΙΔΑ  (Αναγνώστηκε 63321 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ch10

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2011
  • Τόπος: Ιτέα Φωκίδας
  • Μηνύματα: 1298
Γιώργο το ξέρω το έχεις αναφέρει παλιότερα ότι είσαι από τη Μαριολάτα και μένα η μητέρα μου από Παρνασσίδα είναι από τον Ελαιώνα (Τοπόλια).
Αν ανέβεις προς Βουνιχώρα 5-10 χιλιόμετρα μετά το χωριό θα κοιτάς το ραδιόφωνό σου και δεν θα πιστεύεις αυτά που θα λαμβάνεις. Με DX Scan πιάνεις όλους τους σταθμούς της Αθήνας τζάμι με το RDS τους (ούτε στην Κηφισίας να ήσουν τέτοιες λήψεις)!!!
Καλή χρονιά σε όλα τα παιδιά του forum.

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5051
Ναι το θυμήθηκα. Εγώ έχω πρόβλημα με το ραδιόφωνο του αυτοκινήτου μου. Στο scan κάνει λήψη μόνο των σταθμών που έχουν RDS. Κάνει scan στο RDS δηλαδή και μετά από 4 περίπου επαναλαμβανόμενα σκαναρίσματα ψάχνει σε συχνότητες. Αν σταματήσεις για λίγο ξανασκανάρει RDS πάλι κι όχι συχνότητες. Είναι μαμά το ραδιόφωνο του αυτοκινήτου και δεν μπορώ να το αλλάξω γιατί συνδέεται με τη βοηθητική οθόνη στα όργανα του αυτοκινήτου καθώς και με τα χειριστήρια στο τιμόνι. Ένας από τους λόγους που φωνάζω για το σωστό RDS είναι κι αυτός! Δεν ξέρω όταν σκανάρω τι σταθμό έπιασα γιατί τη μία βλέπω την ώρα, την άλλη τηλέφωνο σταθμού, την άλλη τίτλο τραγουδιού, την άλλη από που εκπέμπει και άλλες φορές τελίτσες, αστεράκια, διέσεις κλπ. Είναι πάρα πολλοί που έχουν τέτοια ραδιόφωνα στα αυτοκίνητά τους. Δυστυχώς όμως αυτά τα ραδιόφωνα απευθύνονται σε ευρωπαϊκές αγορές κι όχι στο Ελλαδιστάν! Αλλά δεν μπορούμε να τα ξηλώσουμε... Τέλος πάντων ναι παρόλο που δεν μπορώ να dxάρω το ξέρω ότι λόγω υψομέτρου έρχεται πολύ καλά ο Υμηττός.
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29848
δεν εχει καποια ρυθμιση να κανει γενικο σκαν χωρις να σταματαει στα RDS?
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος expresser

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2005
  • Μηνύματα: 1167
λογικά τέτοια ραδια της μαμας εχουν ρυθμιση να μην εχουν κ rds ωστε να κανει κ πρωτα σκαν.

Αποσυνδεδεμένος neo11

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2006
  • Μηνύματα: 1006
Όπως έχω αναφέρει και άλλες φορές, το να δείχνουν οι σταθμοί τηλέφωνο, όνομα τραγουδιού, όνομα καλλιτέχνη, κλπ. στο κείμενο του RDS δεν είναι καθαρά ελληνικό φαινόμενο.  Οι σταθμοί που το κάνουν αυτό είναι πολύ περισσότεροι από αυτούς που μεταδίδουν απλά ένα στατικό RDS!  Στις ΗΠΑ εφαρμόζεται αυτό από ένα πολύ μεγάλο αριθμό σταθμών, παρόλο που "έμαθαν" το RDS εκεί αρκετά αργά σε σχέση με πολλές Ευρωπαϊκές χώρες, μόνο στα τελευταία 10 χρόνια περίπου!  Συγνώμη για το off-topic αλλά σχετίζεται με το προηγούμενο σχόλιο για το RDS.

Αποσυνδεδεμένος radiobuzzer

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2006
  • Τόπος: παντού
  • Μηνύματα: 1798
    • http://www.radiofono.gr
Στη Γερμανία και στη Γαλλία πάντως το κείμενο PS είναι αυστηρά στατικό, ή έχει το πολύ 2/3 εναλλαγές για να εμφανιστεί όλο το όνομα του σταθμού. Για τη «φλυαρία» υπάρχει το πεδίο RT αν δεν κάνω λάθος, το οποίο χωράει ολόκληρη παράγραφο, και το ραδιόφωνο του αυτοκινήτου το κοιτάει και το εμφανίζει σε δεύτερο χρόνο όταν μπορεί
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5051
Παράθεση από: "nektarios 1451"
δεν εχει καποια ρυθμιση να κανει γενικο σκαν χωρις να σταματαει στα RDS?


Όχι! Έχει διπλό tuner με 2 κεραίες και στην αναζήτηση σου δείχνει στην οθόνη το όνομα του σταθμό που ήσουν πριν, τον σταθμό που είσαι τώρα και το σταθμό στο επόμενο πάτημα του κουμπιού αναζήτησης. Φυσικά εδώ στην Ελλάδα δεν φαίνονται ονόματα αλλά ότι τυχαίνει να δείχνει το RDS εκείνη τη στιγμή. Επίσης έχει 6 μνήμες ανά μπάντα και όταν αποθηκεύεις τους σταθμούς δίπλα από κάθε κουμπί μνήμης εμφανίζεται το όνομα του κάθε σταθμού. Βέβαια κι εδώ πρέπει να περιμένεις τη κατάλληλη στιγμή να δείξει το RDS το όνομα του σταθμού για να πατήσεις αποθήκευση για να αποθηκευτεί το όνομα του σταθμού κι όχι κάποια άλλη πληροφορία του RDS ως όνομα σταθμού! Θα τραβήξω video να σας δείξω το scan πως γίνεται!
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος a66fm

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Eλευσίνα, Κηφισιά
  • Μηνύματα: 874
    • http://www.out.gr
με τοσα που ακουσα...οκ τον αγοραζω...τον δεκτη με το αξεσουάρ (το ...αυτοκινητο) :pals
...φιλικά, Σταύρος.

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5051
Ναι πάνε πακέτο δυστυχώς!  :wink
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος ch10

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2011
  • Τόπος: Ιτέα Φωκίδας
  • Μηνύματα: 1298
Το ράδιο Έντεχνο 93.4 από που εκπέμπει; Πανίσχυρο σήμα, μονοφωνικό, RDS, εξαφάνισε τον ισχυρό ΜΑΧ FM Πάτρας.
Πολύ καλά ακούγονται πλέον τα πατρινά: Πολιτεία 89.1, Μύθος FM 90.6 (σκέπασε τον ΑΡΤ της Αθήνας), WAVE FM 97.4, EASY FM 105.3, ΝΤΕΡΤΙ 105.7 που δεν τα άκουγα παλιότερα. Τα υπόλοιπα παραμένουν τα ίδια όπως τα έχω δώσει σε προηγούμενες αναφορές μου.
Εντύπωση μου έκανε ένα πρωί που έπεσε το ράδιο Άμφισσα από διακοπή ρεύματος το ράδιο Ερμιονίδα στους 104.3!!! Καμπάνα.
Όλες οι λήψεις από το στερεοφωνικό του σπιτιού στην Ιτέα.

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17308
Έκαναν άραγε καμιά αλλαγή στο Παναχαϊκό? Το ράδιο Έντεχνο είναι από Κορινθία, χωρίς να είμαι σίγουρος αν βγαίνει από τον Όσιο Πατάπιο!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5699
ο 93,4 βγαινει κ στην Αθηνα σε περιοχεσ με υψόμετρο (περιοχη λυκαβηττου) και στα νοτια προαστια. Ίσως απο Νεμέα ή ξυλόκαστρο

Συνδεδεμένος georgeZ

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2011
  • Τόπος: Κόρινθος
  • Μηνύματα: 1842
Κατά πάσα πιθανότητα από Νεμέα. Στους Αγίους Θεοδώρους που ήμουν προχθές, έβγαινε πολύ καλά, μαζί με το εξαιρετικό RDS του. Από Ξυλόκαστρο δεν βγαίνει κανείς, εκτός από τον Life 103.1 και τον Kiss Πάτρας 93.8.

Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Το 93.4 Κορινθίας πιάνει και εδώ σε μένα μερικές φορές στην Αθήνα.
Πρέπει να' ναι δυνατός σταθμός έχει πολύ καλό σήμα

Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
97.3 ακόμα φέρον εκπέμπει από το internet, στα fm δεν ξέρω αν πιάνει καθόλου.


Πάνε 6 μήνες που δε λειτουργεί ο σταθμός. Καμιά φορά που επισκέπτομαι την Ιτέα, και πάω να βάλω 106.1, μου φαίνεται πως τον ταπώνει κάποιος άλλος, πρέπει να είναι ο 106.2 από Αθήνα. Ο 105.2 φαίνεται ότι δεν πρόκειται πια να επαναλειτουργήσει αφού είναι off από τις αρχές του 2012.


Ο blackman καμπανίζει παντού στην Αράχωβα, όπου ήμουν πριν 1 μήνα περίπου, από τους 91.4.


Και τέλος ανανεώθηκε και το site του 92.9, και μάλιστα μου φαίνεται και πολύ καλύτερο και από πριν:P:P.

Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Ακόμα κλειστό το 97.3, άντε να δούμε τι θα γίνει. Με το θέμα του πομπού δεν έχω ακούσει νέα, αλλά κάποια στιγμή όλο και κάτι θα κάνουν, δε μπορεί. 6 μήνες δεν έχει εκπέμψει καθόλου. Εκτός και αν είναι οριστική σιγή τελικά, δεν ξέρω.

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5051
Αφού σου έχω απαντήσει στο νήμα Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε!!!

Τι απορείς;
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Κάποτε θυμάμαι εποχές που έβγαινε ο Φωκίδα fm και στο Δίστομο, μόνο που έκλεισε τη δεύτερη συχνότητα, χωρίς να ξέρω γιατί.

Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Παράθεση από: "arva"
Αφού σου έχω απαντήσει στο νήμα Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε!!!

Τι απορείς;


Απορώ γιατί δεν έχουν λεφτά να φτιάξουν τον πομπό. Τους πείραξε η κρίση; Η επειδή οι εργαζόμενοι δεν παίρνουν πολλά λεφτά, αποφάσισαν να μην τον επισκευάσουν;
Και στο κάτω κάτω, δε μπορούν να τον αντικαταστήσουν με άλλον πομπό;

Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29848
δεν ειναι ο μονος σταθμος που πασχει οικονομικα βλεπεις τι γινεται στην αθηνα με ολους τους μεγαλος

θα σε παρακαλεσω να μην ξαναρωτησεις για αυτον το σταθμο αρκετα το εχεις εξαντλησει το θεμα και καταντας κουραστικος και εκνευριστικος ρωτοντας τα ιδια και τα ιδια ενω ξερεις οτι η απαντηση ειναι η ιδια.
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Παράθεση από: "nektarios 1451"
δεν ειναι ο μονος σταθμος που πασχει οικονομικα βλεπεις τι γινεται στην αθηνα με ολους τους μεγαλος

θα σε παρακαλεσω να μην ξαναρωτησεις για αυτον το σταθμο αρκετα το εχεις εξαντλησει το θεμα και καταντας κουραστικος και εκνευριστικος ρωτοντας τα ιδια και τα ιδια ενω ξερεις οτι η απαντηση ειναι η ιδια.

Φίλε Νεκτάριε, αυτός ο σταθμός είναι ο αγαπημένος μου. Τον ακούω εδώ και χρόνια. Ενδιαφέρομαι να μαθαίνω τι γίνεται με το θέμα αυτό και αν υπάρχει καμιά εξέλιξη. Γενικά εγώ που ασχολούμαι πολύ με το ραδιόφωνο, θέλω να μαθαινω τις εξελίξεις με τα ραδιόφωνα που δεν έχω τη δυνατότητα να ακούσω από την Αθήνα όπου και κατοικώ βασικά.

Συνδεδεμένος georgeZ

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2011
  • Τόπος: Κόρινθος
  • Μηνύματα: 1842
Κι εμένα ο Best ήταν από τους αγαπημένους μου σταθμούς, αλλά δεν κάνω έτσι. Χαλάρωσε λοιπόν, και αν τυχόν μαθαίνουμε κάτι για οποιονδήποτε σταθμό, θα το μαθαίνεις. Δεν είμαστε υποχρεωμένοι κιόλας, νταηλίκι να ενημερώνουμε 24/7 για τον Ένωση και τον οποιονδήποτε Ένωση.

Αποσυνδεδεμένος pythvenn

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2010
  • Μηνύματα: 2437
Καλά συγνώμη. Εγώ βασικά ήθελα να πω ότι το site του δεν λειτουργεί εδώ και μέρες. Τίποτε άλλο.

Αποσυνδεδεμένος ch10

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2011
  • Τόπος: Ιτέα Φωκίδας
  • Μηνύματα: 1298
Έκλεισε ο πομπός της ΕΡΑΣΠΟΡ στους 105.0 από Γεράνεια και εμφανίστηκε σε αυτή την συχνότητα ο ΒΗΜΑ FM.
Από που εκπέμπει ο ΒΗΜΑ στους 105.0;
Λήψη από Ιτέα. Αν σβήσουν όλοι οι πομποί της ΕΡΑ που φτάνουν τα σήματά τους εδώ έχει να βγει πολύ πράγμα από κάτω.

Συνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5699
Ωχ!!! Πρόλαβαν'? Η μπερδεύτηκαν κ εδώ τα λινκ?? :hammer

Αποσυνδεδεμένος ch10

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2011
  • Τόπος: Ιτέα Φωκίδας
  • Μηνύματα: 1298
Επανήλθε το φέρον της ΕΡΑΣΠΟΡ από τα Γεράνεια.
Κλειστός ο πομπός της ΕΡΑ2 88.7 από Λιχάδα και ακούγεται μέτρια από Αθήνα ο 88.6

Anonymous

  • Επισκέπτης
ch10, την πιάνεις ακόμα την ΕΡΑ Σπορ από Γεράνεια;
Εδώ πάντως παίζει ακόμη φέρον.

Συνδεδεμένος georgeZ

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2011
  • Τόπος: Κόρινθος
  • Μηνύματα: 1842
Έκλεισε και αυτή και η ΕΡΑ1 στους 97.9

Anonymous

  • Επισκέπτης
Αρχίζει σιγά σιγά το ξεσκαρτάρισμα των κρατικών στα fm......

Αποσυνδεδεμένος ch10

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2011
  • Τόπος: Ιτέα Φωκίδας
  • Μηνύματα: 1298
Το γράφω ότι το 105.0 είναι φέρον όπως και όλων των κρατικών συχνοτήτων που φτάνουν τα σήματά τους εδώ.
Έχει επανέλθει και το φέρον της ΕΡΑ2 Λιχάδας.
H μόνη ΕΡΑ που ακούγεται στην περιοχή είναι η ΕΡΑ Πάτρας από Ερατεινή στους 89.9 και από τα Καλάβρυτα στους 93.9
Το 92.5 από Παναχα'ι'κό είναι κλειστό και στη Πάτρα πιάνει από Δασύλιο.


 


* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΝΟΜΟ ΗΜΑΘΙΑΣ  Μέλος: thanost Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (14:53)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 25/04/2024 (11:50)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 25/04/2024 (11:41)
* Απ: Ειδήσεις - Νέα σχετικά με τη Nova  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: NOVA 25/04/2024 (09:45)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (07:38)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο νομό ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (01:22)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (01:09)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (23:42)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΡΑΚΗ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΣΕΡΡΕΣ [ΠΖ 01]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 24/04/2024 (23:22)
* Απ: CB Radio   Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 24/04/2024 (23:12)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:44)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:11)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:09)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (21:08)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: cocu Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:58)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: jinn42 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:19)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο νομό ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:13)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:03)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:01)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 24/04/2024 (16:30)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στον ΕΒΡΟ  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (16:03)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 24/04/2024 (11:31)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 24/04/2024 (11:25)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (11:09)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: deepbluesky Φόρουμ: IPTV Γενικά 24/04/2024 (09:16)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα SW   Μέλος: tbaruzzo Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 24/04/2024 (08:48)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: Kalos Φόρουμ: IPTV Γενικά 24/04/2024 (04:05)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: robi1994 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (02:29)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (01:48)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (23:35)