Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση
  • Πεμ 19 Σεπ 2024, 04:06
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  (Αναγνώστηκε 1094434 φορές)

0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3225
Να ρωτήσω στο ERT FLIX γιατί δεν είναι διαθέσιμα τα 3 βασικά κανάλια της ΕΡΤ? παρά μόνο βγαίνει το ERT NEWS,το ERT KIDS,ERT SPORT'S 1,το κανάλι της Βουλής,και τα υπόλοιπα δορυφορικά, γιατί δεν παίζουν και τα 3 κανάλια της ΕΡΤ?

Συγχώνευση: Κυρ 15 Σεπ 2024, 15:42
Στο site που μπαίνω από το κινητό στο ERT FLIX μου τα δείχνει κανονικά ότι είναι μέσα και τα κανάλια ERT1,2,3, ενώ στην τηλεόραση δεν μου τα δείχνει καθόλου αυτά τα κανάλια

Συγχώνευση: Κυρ 15 Σεπ 2024, 15:50
Κατέβασα στην τηλεόραση μέσω play store την εφαρμογή και μου τα δείχνει κανονικά,ενώ από το κόκκινο κουμπί στο επίγειο σήμα με το κόκκινο κουμπί δεν μου τα δείχνει καθόλου η τηλεόραση

Αποσυνδεδεμένος nogyo.exe

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2023
  • Τόπος: Αττική
  • Μηνύματα: 477
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Να ρωτήσω στο ERT FLIX γιατί δεν είναι διαθέσιμα τα 3 βασικά κανάλια της ΕΡΤ? παρά μόνο βγαίνει το ERT NEWS,το ERT KIDS,ERT SPORT'S 1,το κανάλι της Βουλής,και τα υπόλοιπα δορυφορικά, γιατί δεν παίζουν και τα 3 κανάλια της ΕΡΤ?

Εγώ τελευταία φορά που άνοιξα Ertflix στην LG τα είχα βρει. Τι εννοείς;

Συγχώνευση: Κυρ 15 Σεπ 2024, 16:03
Ωπ τώρα δεν τα έχει. Μάλλον καταργήθηκαν, θυμάμαι τελευταία φορά που άνοιξα τα είχε.
👩 she/her
📸 @nogyo.exe
▶️ @nogyo, αρχείο ελληνική τηλεόρασης (inactive)
discord @nogyo_

Συνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3225
Αυτό μου κάνει εντύπωση, παίζουν όλα τα υπόλοιπα,ενώ τα 3 βασικά κανάλια δεν τα έχουν για ποιο λόγο?

Συγχώνευση: Κυρ 15 Σεπ 2024, 16:26
Ενώ στην εφαρμογή που κατεβάζω είναι μέσα κανονικά τα κανάλια

Αποσυνδεδεμένος paksat

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2005
  • Τόπος: Σάμος
  • Μηνύματα: 2936
Πραγματικά, στην εφαρμογή του ERTFLIX για Android TV, όλα τα κανάλια παίζουν κανονικά. Βλέπω, μάλιστα, ότι έχει προστεθεί και promo κανάλι "First global challenge 2024" για διαγωνισμό ρομποτικής νέων (26 - 29 Σεπτεμβρίου). Συνολικά, εμφανίζονται 15 live streaming τηλεοπτικά κανάλια.
Κάτοπτρα: Gibertini OP 150 S (1) – Wave Frontier T-90 (1)
LNB: Inverto 0,2 dB (9)
Πολυδιακόπτες: SPAUN SMS 17089 NF (2) – SPAUN SUR 211 F (8)
Δέκτες: Technomate 6902HD-T2 Super (3) – Edision Progressiv HD Compact (3) - COSMOTE TV Kaon OTT (1)
9E–13E–16E–19,2E-23,5E-26E-28,2E-39E-42E

Συνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3225
Αυτό το καινούργιο κανάλι το βλέπω και εγώ, αλλά σε τηλεόραση Sony που έχω Google TV δεν μου τα βγάζει με το κόκκινο κουμπί τα ERT1,2,3,μου έχει όλα τα υπόλοιπα και δεν μου έχει αυτά, ενώ την εφαρμογή που κατέβασα στην τηλεόραση μου τα εμφανίζει, αλλά δεν μου τα βγάζει επίγεια με το κόκκινο κουμπί

Αποσυνδεδεμένος nogyo.exe

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2023
  • Τόπος: Αττική
  • Μηνύματα: 477
Ναι, είχα επισκεφθεί το σπίτι μιας πρώην φίλης μου που δεν έχουν κεραία RF κι είχε ΕΡΤ 1/2/3/News η εφαρμογή Samsung. Μόνο επίγεια δεν.
👩 she/her
📸 @nogyo.exe
▶️ @nogyo, αρχείο ελληνική τηλεόρασης (inactive)
discord @nogyo_

Συνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3225
Εμένα μου έχει το NEWS και όλα τα υπόλοιπα, εκτός ERT1,2,3

Αποσυνδεδεμένος gewrgios

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουλ 2014
  • Τόπος: Πρεβεζα
  • Μηνύματα: 1521
Απλό είναι.Τα βλέπουμε επίγεια της ΕΡΤ τα ψηφιακά κανάλια.Και στην επίγεια λήψη των καναλιών αυτών προσθέτουν τη δυνατότητα λήψης των ιντερνετικών καναλιών που δεν "ρκοεμπουν'ψηφιακα μέσω πομπών αναμετάδοσης ψηφιακών προγραμμάτων.Στο ίντερνετ είναι ακόμη πιο λογικά τα πράγματα σου προβάλλει διαδυκτιακα τα βασικά της κανάλια μαζί με τα υποπαραγωγα τους ας τα πούμε έτσι.Αλληλοσυμπληρωνονταιστην επίγεια ψηφιακή με τα ιντερνετικά και στο διαδίκτυο με τα ψηφιακά.Οτι λείπει σε κάθε μορφή μετάδοσης καναλιών της ΕΡΤ.

Αποσυνδεδεμένος nogyo.exe

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2023
  • Τόπος: Αττική
  • Μηνύματα: 477
Γενικά πρέπει να εκπέμπουν όλα τα κανάλια της δημόσιας ραδιοτηλεόρασης και διαδικτυακά (μέσω browser, ertflix επίγεια, ertflix smart app) και επίγεια. Αν για κάποιο λόγο η κεραία σου είναι μερικώς ανεπαρκής και πιάνει την μία από τις δύο συχνότητες, καλό είναι να υπάρχει εφεδρική λήψη των άνω σταθμών μέσω ERTFLIX για όσους θέλουν να δουν 1/News ή 2/3 σε HD ή ειδικά για τις λευκές περιοχές είναι ότι πρέπει η εφαρμογή ERTFLIX.
👩 she/her
📸 @nogyo.exe
▶️ @nogyo, αρχείο ελληνική τηλεόρασης (inactive)
discord @nogyo_

Συνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3225
Μα αυτό σκεφτόμουν και εγώ,εδώ στο Ευπάλιο που έχουμε μόνο το 1mux, γιατί να μην μπορούμε να δούμε τουλάχιστον από εκεί τα ERT2,3HD

Αποσυνδεδεμένος gewrgios

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουλ 2014
  • Τόπος: Πρεβεζα
  • Μηνύματα: 1521
Εξυπακούεται ότι αν έχεις Σμαρτ τηλεόραση η κάτι σε tv box κι έχεις πολύ καλή ταχύτητα ίντερνετ (στα χωριά ακόμη δεν...)τότε σωθηκες με το ερτφλιξ κι όχι μόνο και το ΕΟΝ και τη cosmote.Ειπαμε θέμα υψηλής ταχύτητας Δεν νομίζω τα 24 ταχύτητα  που έχει πχ ο πεθερός μου Λακα Σουλι να αρκούν😁😂χωρια τον ψηφιακο αναλφαβητισμο .Εδώ καταδεικνύουν έντονα την ανάγκη όλα τα κανάλια της ΕΡΤ σε μια συσκευή τηλεόρασης να είναι περασμένα με τη κλασική μορφή στο τηλεκοντρόλ ,ώστε να τα βλέπει όλα όπως τα βασικά της ΕΡΤ.Λιγοι ηλικιωμένοι κατέχουν τώρα γνώσεις για να βλέπουν αυτά τα προγράμματα μέσω εφαρμογών!!!  Δυστυχώς  αυτή είναι μια αλήθεια.Πρεπη με την έλευση πομπών  dvbt2  οι πομποί αυτοί οι νέοι να χρησιμοποιηθούν για την τοποθέτηση των καναλιών ιντερνετικων και επίγειων της ΕΡΤ σε αύξοντα αριθμό στο κλασικό τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης.!! 

Συνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3225
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Απλό είναι.Τα βλέπουμε επίγεια της ΕΡΤ τα ψηφιακά κανάλια.Και στην επίγεια λήψη των καναλιών αυτών προσθέτουν τη δυνατότητα λήψης των ιντερνετικών καναλιών που δεν "ρκοεμπουν'ψηφιακα μέσω πομπών αναμετάδοσης ψηφιακών προγραμμάτων.Στο ίντερνετ είναι ακόμη πιο λογικά τα πράγματα σου προβάλλει διαδυκτιακα τα βασικά της κανάλια μαζί με τα υποπαραγωγα τους ας τα πούμε έτσι.Αλληλοσυμπληρωνονταιστην επίγεια ψηφιακή με τα ιντερνετικά και στο διαδίκτυο με τα ψηφιακά.Οτι λείπει σε κάθε μορφή μετάδοσης καναλιών της ΕΡΤ.
Ναι και τα υπόλοιπα κανάλια που έχει το ERT FLIX παίζουν επίγεια(ERT NEWS, δορυφορικά) αλλιώς άμα ήτανε να μην έπαιζαν ούτε και αυτά

Αποσυνδεδεμένος gewrgios

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουλ 2014
  • Τόπος: Πρεβεζα
  • Μηνύματα: 1521
Από την επίγεια μετάδοση λειπουν καποια  ξένα δορυφορικά που τα δείχνει το ΕΡΤ flix.Ισως με το dvbt2 διορθωθούν όλα.Να μην θυμηθώ και το ΕΡΤ σπορ και πολλά ραδιόφωνα  και της Μακεδονίας και τα ιντερνοθεματικα δεν εκπέμπουν στα ερτζιανά παρά μόνο ιντερνετικά .

Συνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3225
Άμα πέταγαν τις παπ.ριες,τα SD κανάλια,τις λάσπες τότε θα μπορούσαν άνετα να παιζαν, αλλά έχουμε ένα 10% που ανάθεμα ποιοί είναι αυτοί,που διαθέτουν ακόμη μέχρι σήμερα δέκτη που δεν έχει πρόσβαση στις HD εκδόσεις

Αποσυνδεδεμένος nogyo.exe

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2023
  • Τόπος: Αττική
  • Μηνύματα: 477
Καλά ναι ούτε τα κανάλια σε streaming μορφή δεν σώζονται πλήρως όταν στα κατσικοχώρια έχουν ίντερνετ με ταχύτητα Internet Explorer αλλά από το τίποτα καλώς υπάρχει αυτή η συμπλήρωση, τώρα αν μπορεί να θεωρηθεί gap filling ποιος ξέρει. (απάντηση προς gewrgios)

Ωω καλά, ολοκλήρωσαν στο άψε σβήσε τα αναλογικά προς ψηφιακά αλλά μη τυχόν και αγγίξουν λιγάκι τα SD θα βάλουν τα κλάματα!
👩 she/her
📸 @nogyo.exe
▶️ @nogyo, αρχείο ελληνική τηλεόρασης (inactive)
discord @nogyo_

Συνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3225
Ε ναι,μην το ανοίξουμε πάλι εδώ αυτό το μεγάλο θέμα, αλλά ποιοί ρε γαμωτο είναι αυτοί που ακόμη μέχρι και σήμερα διαθέτουν δέκτη που να παίζει μόνο SD,ΕΛΕΟΣΣΣ

Αποσυνδεδεμένος kgial

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2005
  • Τόπος: KOMOTHNH
  • Μηνύματα: 1002
Παρατήρησα σε σκαν που έκανα, τα τρια κανάλια της ΕΡΤ (1-2-3) έχουν κ το λογότυπο τους στην μπαρα πληροφοριων του προγράμματος κ στην επιλογή του καναλιού, ενώ τα υπόλοιπα κανάλια όχι. Δεν με νοιάζει για την digea αλλά ελπίζω σύντομα να βάλουν κ τα υπόλοιπα κανάλια της ΕΡΤ (τηλεορασης-ραδιοφωνου)
Έχω εν υπηρεσια τον δέκτη: EDISION  Proton S2. σταθερό στις 13°E

Συνταξιοδοτημένοι: Edision Argus VIP - HUMAX IRCI 5400z - VISIONNET VN8000 - YUMATU MX PLUS - ECHOLINK EL3200

Συνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3225
Εμένα δεν μου βγάζει κάποιο λογότυπο το EPG στα κρατικά

Αποσυνδεδεμένος NetSurfer_g7

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2013
  • Μηνύματα: 698
    • Τσεκάρετε και το blog μου
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Παρατήρησα σε σκαν που έκανα, τα τρια κανάλια της ΕΡΤ (1-2-3) έχουν κ το λογότυπο τους στην μπαρα πληροφοριων του προγράμματος κ στην επιλογή του καναλιού, ενώ τα υπόλοιπα κανάλια όχι. Δεν με νοιάζει για την digea αλλά ελπίζω σύντομα να βάλουν κ τα υπόλοιπα κανάλια της ΕΡΤ (τηλεορασης-ραδιοφωνου)
Σε τι δεκτη εμφανιζει λογοτυπο?Τηλεοραση ή εξωτερικο αποκωδικοποιητη?Στις 2 τηλεορασεις που εχω στο σπιτι (Sony και Samsung) δεν παρατηρησα κατι τετοιο και δεν ξερω καν αν υποστηριζεται τετοια δυνατοτητα γιατι γενικα δεν εχω ποτε δει σε κανενα καναλι να εμφανιζεται λογοτυπο στο epg

Αποσυνδεδεμένος nogyo.exe

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2023
  • Τόπος: Αττική
  • Μηνύματα: 477
Τα είχα δει κι εγώ σε F&U τηλεόραση όταν ήμουν κάπου. Νομίζω αναφέρεται σε πολύ ελάχιστες μάρκες τηλεοράσεων που όντως το κάνουν.
👩 she/her
📸 @nogyo.exe
▶️ @nogyo, αρχείο ελληνική τηλεόρασης (inactive)
discord @nogyo_


 


* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (01:15)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (01:12)
* Απ: Ειδήσεις - Νέα σχετικά με τη Nova  Μέλος: winlink Φόρουμ: NOVA 18/09/2024 (22:45)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΙΑ   Μέλος: scannerfm Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (22:34)
* Απ: Ειδήσεις - Νέα σχετικά με τη Nova  Μέλος: xantono Φόρουμ: NOVA 18/09/2024 (21:59)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Palmwoods Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (21:16)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΙΑ   Μέλος: robi1994 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (21:05)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΙΑ   Μέλος: pythvenn Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (20:59)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  Μέλος: pythvenn Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (20:58)
* Απ: Πρόβλημα λήψη καναλιών σε επίγειο αποκωδικοποιητή  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/09/2024 (20:19)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΙΑ   Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (19:27)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 18/09/2024 (19:26)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: RFXprt Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (17:52)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: robi1994 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (17:40)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΙΑ   Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (16:43)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/09/2024 (14:37)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΙΑ   Μέλος: mostwebradio Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (14:18)
* Απ: Ανάπτυξη δικτύων ψηφιακής επίγειας τηλεόρασης  Μέλος: mostwebradio Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/09/2024 (14:10)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: eliascomtest Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (13:58)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/09/2024 (08:55)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 18/09/2024 (08:18)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: aorguru Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (04:00)
* Απ: Μετακινήσεις δορυφόρων  Μέλος: ANDREASSAT Φόρουμ: Ειδήσεις και νέα από το δορυφορικό στερέωμα 17/09/2024 (23:50)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/09/2024 (23:23)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/09/2024 (23:07)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΡΗΤΗ  Μέλος: a11 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/09/2024 (21:51)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/09/2024 (21:34)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Palmwoods Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/09/2024 (20:18)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/09/2024 (14:21)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: johnpapad24 Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/09/2024 (14:06)