HbbTV/Hybrid - Οι υβριδικές υπηρεσίες στην ελληνική ψηφιακή τηλεόραση
  • Πεμ 25 Απρ 2024, 12:16
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: HbbTV/Hybrid - Οι υβριδικές υπηρεσίες στην ελληνική ψηφιακή τηλεόραση  (Αναγνώστηκε 89140 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος D_Satellite

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2008
  • Τόπος: Κόρινθος
  • Μηνύματα: 886
Σε εμένα, (έχω LG TV) και τα τρία περιφερειακά κανάλια μέσα απο το "Channel Hub" του Open, παίζουν κομπλέ χωρίς κολλήματα.

Αποσυνδεδεμένος tekilakos

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2010
  • Μηνύματα: 98
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Κατάφερε κανείς να δει σωστά το hbbtv του Open με enigma2 δέκτη?
εδώ με 2 δεκτες enigma2 και openATV 6.4 δεν δείχνει σωστά.1x OCTAGON 4008 4k1x AXAS HIS 4K Combo 

Αποσυνδεδεμένος vasilisp

  • Αναλυτής Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2013
  • Τόπος: Xαλκίδα
  • Μηνύματα: 3901
Εμένα σε σαμσουνγκ τηλεόραση δείχνει μόνο τα παραθυρα και τις κατηγορίες του ΗΒΒ του ΟΡΕΝ. Δεν παίζει τα βίντεο και τα καναλια. Αντίθετα της ΕΡΤ το υβριδικό παίζει ΟΚ.

Αποσυνδεδεμένος tasoskonst

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2016
  • Μηνύματα: 19
Ομοίως από Philips Android TV, μόνο παράθυρα και κατηγορίες, δεν παίζει το υλικό ενώ της ΕΡΤ κανονικά όλα.

Αποσυνδεδεμένος VasilisSat

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Άγιοι Ανάργυροι - Αθήνα
  • Μηνύματα: 2127
Δυστυχώς το Open χρησιμοποιεί την τελευταία έκδοση hbbtv version 2.0.2 (2018) και δεν βλέπω φώς για τις συσκευές που δεν λειτουργεί.Σε VU+ Zero 4K και σε Edision OS Mio 4K με OpenATV 6.4 δεν λειτουργεί.Στον VU+ Zero 4K υπάρχει συμβατότητα μέχρι και την έκδοση 2.0.1 (2016).
Δέκτες: Edision OS Mio 4K,VU+ Zero 4k,Skystar 2 eXpress 
LNB: Inverto Black Ultra 0,2dB
Κάτοπτρο: Triax 120X110
Motor:PowerTech DG380
Τόξο: 30W - 62E

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17307
Έτσι όμως έχουν ελαχιστοποιήσει τη συμβατότητα με τεράστιο αριθμό τηλεοράσεων/δεκτών!
Για το enigma2 πρέπει κάποιος να βγάλει συμβατότητα, αλλά μιας και ο κώδικας του hbbtv είναι κλειστός και παίζει μόνο στους δέκτες για τους οποίους το φτιάχνει ο κατασκευαστής, πρέπει να ασχοληθούν οι ίδιοι και αυτό... χλωμό!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος VasilisSat

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Άγιοι Ανάργυροι - Αθήνα
  • Μηνύματα: 2127
Ας πρόσεχαν στο Open δεν πας κατευθείαν στην τελευταία έκδοση. Μου κάνει εντύπωση πάντως που τόσες μέρες με ενεργοποιημένη την υπηρεσία δεν έχω δει ούτε ένα trailer.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δέκτες: Edision OS Mio 4K,VU+ Zero 4k,Skystar 2 eXpress 
LNB: Inverto Black Ultra 0,2dB
Κάτοπτρο: Triax 120X110
Motor:PowerTech DG380
Τόξο: 30W - 62E

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17307
Κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι. Τι παραπάνω έχει το hbbtv του OPEN που δεν θα μπορούσε να παίξει σε βερσιόν 1.4 ή 1.5? Δεν είναι ότι παίζουν HDR ή κάτι αντίστοιχο....
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος kostas2005

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2008
  • Μηνύματα: 77
ούτε που το ειχα σκεφτεί αυτο με τις version.
Για σκέτους δέκτες δηλαδή που σκεφτόμουν τώρα θα ειναι ακόμα δυσκολότερο να βρούμε τον συμβατό αλλά και αυτόν που θα παίρνει αναβαθμίσεις.

Αποσυνδεδεμένος vasilisp

  • Αναλυτής Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2013
  • Τόπος: Xαλκίδα
  • Μηνύματα: 3901
Δεν ηξερα ότι και για το υβριδικό υπάρχουν εκδόσεις. Αμα βγαίνει το κάθε καναλι στη δική του εκδοση την πατήσαμε άσχημα.. Στο μόνο που ελπίζουμε είναι μηπως ειναι δοκιμαστική φαση αυτή του ΟΡΕΝ και στο τελος συντονιστει με την ΕΡΤ για να εχει και αποτέλεσμα στο κοινό η κινησή του.

Αποσυνδεδεμένος stellio40

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2011
  • Τόπος: Σέρρες
  • Μηνύματα: 77
Έμενα σε Sony KD65XF7596 65" ΕΡΤ & OPEN παίζουν όλα κανονικά.

Αποσυνδεδεμένος D_Satellite

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2008
  • Τόπος: Κόρινθος
  • Μηνύματα: 886
Εγώ το έχω ξαναγράψει, ότι με την δική μου τηλεόραση LG, μοντέλο του 2016, παίζει χωρίς το παραμικρό πρόβλημα το HBBTV του OPEN, και φυσικά και το αντίστοιχο της ΕΡΤ. Μέχρι στιγμής δεν έχω δει κάποιο κόλλημα σε κανένα σημείο του μενού/βίντεο,κτλ.. Επίσης χρησιμοποιώ και το δορυφορικό tuner της TV (DVB-S2) και όσα free-to-air κανάλια απο 19.2e έχουν υπηρεσίες HBBTV, μου ανοίγουν όλες. (Αυτη τη στιγμή στο Gibertini έχω μόνο 1 lnb προς Astra)

Μου κάνει εντύπωση που τελευταία μοντέλα δορυφορικών δεκτών (όπως έγραψε απο πάνω ο VasilisSat) δεν έχουν πρόσβαση σε υβριδικές υπηρεσίες. Επίσης το HBBTV του Open, ανοίγει και στις DVB-T HD συχνότητες, δηλαδή και μέσα απο το Open HD.

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17307
Σε τηλεοράσεις δεν μου κάνει εντύπωση ότι παίζει σωστά, ειδικά στα νεότερα μοντέλα, ακόμα και αυτά της τριετίας αν παίρνουν ενημερώσεις. Σε τηλεόραση LG 55 750 του ξαδελφού μου δεν έπαιζε το Open σωστά αλλά δεν της έκανε και ποτέ ενημέρωση, κάναμε και όλα μια χαρά!
Στους δέκτες με enigma2 όμως δεν έχει αυτό σημασία, πρέπει οι κατασκευαστές να ενδιαφερθούν, αλλά ούτε που τους νοιάζει φαίνεται καθώς κάποιοι βολεύονται σε χακεριές σε επίπεδο software από διάφορους developers που όμως και πάλι δουλεύουν με ό,τι έχουν διαθέσιμο στον κλειστό κώδικα. Αν κανείς δεν βγάλει νέο κώδικα να υποστηρίζει βερσιόν 2+, δεν πρόκειται να δούμε σωστό HbbTV στο Open όσοι νέοι δέκτες και να κυκλοφορήσουν!
Τώρα μην σας κάνει εντύπωση το HbbTV ενός καναλιού να παίζει και δορυφορικά και επίγεια και οπουδήποτε. Αν το κανάλι εκπέμπει την πληροφορία (ουσιαστικά μια διεύθυνση URL στο AIT) θα παίζει όπου υπάρχει συμβατότητα!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος D_Satellite

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2008
  • Τόπος: Κόρινθος
  • Μηνύματα: 886
Εννοείται, όταν βγαίνει αναβάθμιση λογισμικού κάνω κατευθείαν!  Απο τότε που αγόρασα την τηλεόραση θα έχω κανει καμια 10αριά αναβαθμίσεις...

Αποσυνδεδεμένος hercoulis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Βόλος
  • Μηνύματα: 1404
Με το που βάζεις το οπεν δε σου εμφανίζει ενημερωτικό καρτελάκι στην οθόνη, αν δε το γράφατε εδώ εγώ χαμπάρι δε θα έπαιρνα.
Στην Panasonic παίζει κανονικά, όμως στο δέκτη vu solo2 όχι, μόνο η ερτ.
vu solo2 - 1.25cm - 85E-45W

Αποσυνδεδεμένος kostas2005

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2008
  • Μηνύματα: 77
μια απο τα ιδια σε μια αρχαία Panasonic. νομίζω του 13. ισως και παλιότερη.
δεν βγαζει ταμπελακι αλλα ένα επεισόδιο απο μια εκπομπή που εβαλα ξεκίνησε κανονικά.

Συγχώνευση: Τρι 22 Οκτ 2019, 12:38
το μπρος πισω μαλλον δεν δουλεύει.

Αποσυνδεδεμένος tech_lover

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2016
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 594
Τα περιφερειακά είναι μόνιμη συνεργασία ή έχουν μπει δοκιμαστικά άραγε; Υποθέτω πάντως ότι τα λαμβάνουν μέσω CosmoteTV

Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29848
απο τα ιντερνετ στριμ λογικα γιατι καποια απο αυτα εχουν φυγει απο οτε
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος NetSurfer_g7

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2013
  • Μηνύματα: 683
    • Τσεκάρετε και το blog μου
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Με το που βάζεις το οπεν δε σου εμφανίζει ενημερωτικό καρτελάκι στην οθόνη, αν δε το γράφατε εδώ εγώ χαμπάρι δε θα έπαιρνα.

Εμενα μου εμφανιζει ενημερωτικο παντως που γραφει "Πατα το κοκκινο κουμπι"

Αποσυνδεδεμένος Απόστολος Παπαγεωργίου

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2007
  • Τόπος: Καβάλα
  • Μηνύματα: 368
Εγώ πάντως που έχω ενεργοποιημένη την αυτόματη αναβάθμιση λογισμικού πάλι δεν παίζει καλά η υβριδική του Όπεν αντίθετα της ΕΡΤ παίζει χωρίς προβλήματα

Αποσυνδεδεμένος NetSurfer_g7

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2013
  • Μηνύματα: 683
    • Τσεκάρετε και το blog μου
Στο οπεν,στο ημερησιο προγραμμα που εμφανιζεται μεσα απο την υβριδικη ολα τα προγραμματα εμφανιζονται 1 ωρα πισω απο τοτε που αλλαξε η ωρα.Δεν το εχουν διορθωσει.

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17307
Εδώ δεν παίζουν στις μισές και πάνω τηλεοράσεις με την απόφασή τους να παίξουν σε βερσιόν 2.1....
Γενικά όμως όλο το εγχείρημα μου θυμίζει δοκιμαστική φάση. Έως τώρα δεν είχαμε ούτε μία διαφήμιση που να ενημερώνει για την ύπαρξή του!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος maarinos

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2010
  • Τόπος: Κεφαλονιά
  • Μηνύματα: 1920
Η έχει γίνει λάθος στο πρόγραμμα η, νέο κανάλι ΕΡΤ play 5 (Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε) βγάζει 404 αλλά θα λογικά θα ενεργοποιηθεί μέσα στις επόμενες μέρες, στο πρόγραμμα (Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε) για της 15:45 7 Δεκεμβρίου ΕΚΟ BASKET LEAGUE: 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑ - ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS (Z)
Να κάνω και μια πρόβλεψη στο stream
Δεν παίζει για τώρα (Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε)

Συγχώνευση: Παρ  6 Δεκ 2019, 13:03

Online η ΕΡΤ PLAY 5

Αποσυνδεδεμένος man24s

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2016
  • Τόπος: athens
  • Μηνύματα: 10
Σήμερα ενεργοποίησα την υβριδική εξ αποστάσεως στην περυσινή μου samsung.  1o συμπέρασμα-η υβριδική της ΕΡΤ παίζει άψογα. Αντίθετα, του Open λειτουργούν μόνο οι κατηγορίες και το μενού, ενώ δεν παίζει ούτε τα βίντεο, ούτε τα κανάλια της επαρχίας. Ουσιαστικά,άχρηστο δηλαδή.

Αποσυνδεδεμένος NetSurfer_g7

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2013
  • Μηνύματα: 683
    • Τσεκάρετε και το blog μου
Αλλαξε το μενου στην υβριδικη εφαρμογη του open με πιο πλουσια γραφικα,αφαιρεθηκε ομως η δυνατοτητα θεασης περιφερειακων καναλιων που ειχε στην προηγουμενη εκδοση.

Αποσυνδεδεμένος Απόστολος Παπαγεωργίου

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2007
  • Τόπος: Καβάλα
  • Μηνύματα: 368
Και στην Samsung της ΕΡΤ παίζουν μια χαρά στου OPEN μου γράφει the media could not be loaded, γνωρίζουμε αν θα κάνουν κάποια διόρθωση?

Αποσυνδεδεμένος vasilisp

  • Αναλυτής Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2013
  • Τόπος: Xαλκίδα
  • Μηνύματα: 3901
Δυστυχως ουτε στη δικη μου σαμσουγκ παιζουν τα βιντεο στο υβριδικο του ΟΡΕΝ. Λεγεται οτι φταιει το προηγμενο τεχνολογικα μοντελο υβριδικης του ΟΡΕΝ. Δεν μπορω να καταλάβω ομως γιατι βλεπουμε τα μενου κι οχι την κινουμενη εικονα.

Αποσυνδεδεμένος Απόστολος Παπαγεωργίου

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2007
  • Τόπος: Καβάλα
  • Μηνύματα: 368
Δηλαδή ένα μοντέλο του 2017 θεωρείται ξεπερασμένο? Άρα δεν θα παίζει ούτε στο 15% των τηλεοράσεων

Αποσυνδεδεμένος panosmin

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2012
  • Τόπος: θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 460
Σε μοντελα του 2018 premium δεν υπαρχει μαλλον προβλημα π.χ σε εμενα σε Q8FN  ανοιγει κανονικα .Το δε hbb tv υπαρχει και κατεβαινει κανονικα απο το application store της samsung.

Αποσυνδεδεμένος Απόστολος Παπαγεωργίου

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2007
  • Τόπος: Καβάλα
  • Μηνύματα: 368
Επειδή δεν το κατάλαβα, μπορώ να κάνω κάτι για να έχω πρόσβαση στην υβριδική του open?


 


* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 25/04/2024 (11:50)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 25/04/2024 (11:41)
* Απ: Ειδήσεις - Νέα σχετικά με τη Nova  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: NOVA 25/04/2024 (09:45)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (07:38)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο νομό ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (01:22)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 25/04/2024 (01:09)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (23:42)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΡΑΚΗ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΣΕΡΡΕΣ [ΠΖ 01]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 24/04/2024 (23:22)
* Απ: CB Radio   Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 24/04/2024 (23:12)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:44)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:11)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (22:09)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (21:08)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: cocu Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:58)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: jinn42 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:19)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο νομό ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:13)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:03)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: Thodoris_Z Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (19:01)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 24/04/2024 (16:30)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στον ΕΒΡΟ  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (16:03)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 24/04/2024 (11:31)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 24/04/2024 (11:25)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (11:09)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: deepbluesky Φόρουμ: IPTV Γενικά 24/04/2024 (09:16)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα SW   Μέλος: tbaruzzo Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 24/04/2024 (08:48)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: Kalos Φόρουμ: IPTV Γενικά 24/04/2024 (04:05)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: robi1994 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (02:29)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 24/04/2024 (01:48)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (23:35)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: channelos Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 23/04/2024 (22:36)