HbbTV/Hybrid - Οι υβριδικές υπηρεσίες στην ελληνική ψηφιακή τηλεόραση
  • Πεμ 28 Μάρ 2024, 20:49
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"
Λυπούμαστε Επισκέπτης, αλλά σας έχει απαγορευθεί η αποστολή δημοσίων και προσωπικών μηνυμάτων σε αυτό το φόρουμ.
Αυτός ο αποκλεισμός δεν έχει ημερομηνία λήξης.

Αποστολέας Θέμα: HbbTV/Hybrid - Οι υβριδικές υπηρεσίες στην ελληνική ψηφιακή τηλεόραση  (Αναγνώστηκε 88393 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17292
Όλα είναι μέσα στα κρυφά μενού του ERT hybrid!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος VasilisSat

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Άγιοι Ανάργυροι - Αθήνα
  • Μηνύματα: 2127
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Στις φωτογραφίες του ΣΚΑΙ φαίνεται και χωριστή επιλογή big brother. Λέτε να δίνει μέσα από την υβριδική κανάλι με 24ωρη ροή όπως είχε κάποτε στη nova;


πάντως εάν είναι να γίνει αυτό δεν θα αργήσει να ενεργοποιηθεί η υβριδική αφού μέχρι τα μέσα Μαρτίου θα έχει ξεκινήσει το συγκεκριμένο πρόγραμμα
Δέκτες: Edision OS Mio 4K,VU+ Zero 4k,Skystar 2 eXpress 
LNB: Inverto Black Ultra 0,2dB
Κάτοπτρο: Triax 120X110
Motor:PowerTech DG380
Τόξο: 30W - 62E

Αποσυνδεδεμένος Απόστολος Παπαγεωργίου

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2007
  • Τόπος: Καβάλα
  • Μηνύματα: 368
Επειδή δεν καταλαβαίνω και πολλά, έχω μία tv Samsung UE43M5522, μπορείτε να μου πείτε τί να κάνω για να δω όλα τα παραπάνω? Έχω ενεργοποιήσει την ΕΡΤ HYBRID, ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος hercoulis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Βόλος
  • Μηνύματα: 1404
Αυτό που κατάλαβα είναι ότι όταν πας σε ένα κανάλι της ΕΡΤ, πατάς το 0 και σου ανοίγει ένα μενού.

Εγώ από το πολύ το ψάξιμο βρήκα κάτι καρτέλες πληροφοριών της υβριδικής της ερτ, και θα τις ανεβάσω λίγο αργότερα.
Εν συντομία, μέσα από την υβριδική θα μπορούν να βγάζουν πιο ασφαλή συμπεράσματα τηλεθέασης.
vu solo2 - 1.25cm - 85E-45W

Αποσυνδεδεμένος NetSurfer_g7

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2013
  • Μηνύματα: 681
    • Τσεκάρετε και το blog μου
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Αυτό που κατάλαβα είναι ότι όταν πας σε ένα κανάλι της ΕΡΤ, πατάς το 0 και σου ανοίγει ένα μενού.

Εγώ από το πολύ το ψάξιμο βρήκα κάτι καρτέλες πληροφοριών της υβριδικής της ερτ, και θα τις ανεβάσω λίγο αργότερα.
Εν συντομία, μέσα από την υβριδική θα μπορούν να βγάζουν πιο ασφαλή συμπεράσματα τηλεθέασης.
Tωρα δεν υπαρχει το κρυφο μενου.Το εμφανιζε για λιγες ωρες το μεσημερι.Φανταζομαι οτι καποιο λαθος θα εκαναν στο κοντρολ και το εβγαλαν στην φορα

Αποσυνδεδεμένος angelalex

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2018
  • Τόπος: Χαλάνδρι Αττικής
  • Μηνύματα: 72
Πάντως αν είναι να βγει έτσι η υβριδική στον σκαι είναι καλό δουλεμένη

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος NetSurfer_g7

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2013
  • Μηνύματα: 681
    • Τσεκάρετε και το blog μου
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Στις φωτογραφίες του ΣΚΑΙ φαίνεται και χωριστή επιλογή big brother. Λέτε να δίνει μέσα από την υβριδική κανάλι με 24ωρη ροή όπως είχε κάποτε στη nova;
Κι εγω το ιδιο ακριβως σκευτηκα οταν ειδα την επιλογη "big brother"

Αποσυνδεδεμένος hercoulis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Βόλος
  • Μηνύματα: 1404
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Αυτό που κατάλαβα είναι ότι όταν πας σε ένα κανάλι της ΕΡΤ, πατάς το 0 και σου ανοίγει ένα μενού.

Εγώ από το πολύ το ψάξιμο βρήκα κάτι καρτέλες πληροφοριών της υβριδικής της ερτ, και θα τις ανεβάσω λίγο αργότερα.
Εν συντομία, μέσα από την υβριδική θα μπορούν να βγάζουν πιο ασφαλή συμπεράσματα τηλεθέασης.


Αυτό
vu solo2 - 1.25cm - 85E-45W

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17292
Σε μένα πάντως μπαίνει στο DEV πατώντας το 3, και έπειτα στα test hybrids με το 0!
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος VasilisSat

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Άγιοι Ανάργυροι - Αθήνα
  • Μηνύματα: 2127
Εμένα σε δέκτη και τηλεόραση μου δούλεψε με αυτόν τον τρόπο:

1)Πατάμε κόκκινο κουμπί για να εμφανιστεί η υβριδική του καναλιού
2)Πατάμε κόκκινο κουμπί και μας βγάζει στο αρχικό μενού της υβριδικής
3)Πατάμε το 3 και μας βάζει αυτομάτως στην υβριδική εμφανίζοντας πάνω ψηλά με κόκκινο χρώμα ON DEV (εικόνα 1)
4)Πατάμε το μπλέ στο τηλεκοντρόλ και επιλέγουμε από την πλαϊνή μπάρα Πρόγραμμα ή πράσινο και μπαίνουμε κατευθείαν στο πρόγραμμα
5)Πατάμε το 0 και εμφανίζεται το ERT Developer (εικόνα 2)
6)Εκεί υπάρχουν 2 υπηρεσίες υβριδικής ΣΚΑΙ & ΕΡΤ ενώ στο test υπάρχει η υβριδική του ΡΙΚ

*To βήμα 1 το κάνουμε μόνο όσοι μπαίνουμε από enigma 2 δέκτες - Από την τηλεόραση ξεκινάμε από το βήμα 2


Στην τηλεόραση μου λειτουργεί και η υβριδική του ΣΚΑΙ αλλά μόνο εάν πατήσω το κόκκινο κουμπί την ώρα που γράφει παρακαλώ περιμένετε.

Update:Στην υβριδική του ΣΚΑΙ υπάρχουν 2-3 προβλήματα φαντάζομαι θα τα διορθώσουν κάποια στιγμή

@mcelliot_g  :thumbup:
Δέκτες: Edision OS Mio 4K,VU+ Zero 4k,Skystar 2 eXpress 
LNB: Inverto Black Ultra 0,2dB
Κάτοπτρο: Triax 120X110
Motor:PowerTech DG380
Τόξο: 30W - 62E

Αποσυνδεδεμένος tasoskonst

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2016
  • Μηνύματα: 19
Και εμένα δεν δουλεύουν τα media του ΣΚΑΙ και ΡΙΚ στην τηλεόραση

Αποσυνδεδεμένος hercoulis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Βόλος
  • Μηνύματα: 1404
Βασίλη έπιασε!
Αλλά δεν ανοίγει το σκαι :lol:
Αυτό που κατάλαβα σε μένα είναι πως ενώ έχω ασύρματα 10μβς, στο access point ths tv τρέχει με 6,5 στη καλύτερη και πρέπει να αλλαχθεί.
vu solo2 - 1.25cm - 85E-45W

Αποσυνδεδεμένος VasilisSat

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Άγιοι Ανάργυροι - Αθήνα
  • Μηνύματα: 2127
Λοιπόν κατάφερα να ανοίξω και του ΣΚΑΙ στην τηλεόραση απλά θέλει μόλις εμφανίσει το παρακαλώ περιμένετε (εικόνα 1) να πατήσετε το κόκκινο κουμπί.  :D  Αντιθέτως με τον δέκτη μετά το παρακαλώ περιμένετε εμφανίζεται ο ΣΚΑΙ (iptv σε 720p) από το πουθενά και σε ειδοποιεί να πατήσεις το κόκκινο κουμπί (εικόνα 2) (:
Δέκτες: Edision OS Mio 4K,VU+ Zero 4k,Skystar 2 eXpress 
LNB: Inverto Black Ultra 0,2dB
Κάτοπτρο: Triax 120X110
Motor:PowerTech DG380
Τόξο: 30W - 62E

Αποσυνδεδεμένος D_Satellite

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2008
  • Τόπος: Κόρινθος
  • Μηνύματα: 886
Μέσα στην υβριδική της ΕΡΤ παίζει ο ΣΚΑΙ, δύο γερμανικοί ραδιοσταθμοί, ο "Sunshine Live", και ο Schlagerparadies Radio, κάτι κανάλια της FIFA τα οποία δεν παίζουν μέχρι στιγμής, είδα και το τεστ σηματακι που είπατε πιο πριν για το ΡΙΚ, που γράφει κάτω δεξιά στην οθόνη "πατήστε το κόκκινο κουμπι".. lol, μάλλον θα κάνουν δοκιμές.

Εγώ στην LG πάτησα πρώτα το κόκκινο κουμπι για να μπώ στο μενού,  μετα το 3, μετά το μπλέ κουμπί, μετά απο τις επιλογες αριστερα επέλεξα το "archive-2" και μετα OK, μετά το μηδέν, και βγαίνει η λίστα με "Barker Channel", "TEST", "ΣΚΑΙ.gr", κτλ..

Αποσυνδεδεμένος VasilisSat

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Άγιοι Ανάργυροι - Αθήνα
  • Μηνύματα: 2127
στην υβριδική του ΡΙΚ λειτουργούν κανονικά το tv program και το Audio on demand και μένει να φτιάξουν το videoondemand
Δέκτες: Edision OS Mio 4K,VU+ Zero 4k,Skystar 2 eXpress 
LNB: Inverto Black Ultra 0,2dB
Κάτοπτρο: Triax 120X110
Motor:PowerTech DG380
Τόξο: 30W - 62E

Αποσυνδεδεμένος VasilisSat

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Άγιοι Ανάργυροι - Αθήνα
  • Μηνύματα: 2127
Υπάρχει πρόοδος με την υβριδική του ΣΚΑΙ προστέθηκαν σήμερα 2 σειρές στην κατηγορία Σειρές που μέχρι χθές δεν λειτουργούσε όταν πατούσες το ok.Επίσης προστέθηκε το live στο 24news και στο Big Brother.
Δέκτες: Edision OS Mio 4K,VU+ Zero 4k,Skystar 2 eXpress 
LNB: Inverto Black Ultra 0,2dB
Κάτοπτρο: Triax 120X110
Motor:PowerTech DG380
Τόξο: 30W - 62E

Αποσυνδεδεμένος andrewp97

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2014
  • Μηνύματα: 422

Αποσυνδεδεμένος VasilisSat

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Άγιοι Ανάργυροι - Αθήνα
  • Μηνύματα: 2127
προς το παρόν όχι γιατί είναι υπό κατασκευή
Δέκτες: Edision OS Mio 4K,VU+ Zero 4k,Skystar 2 eXpress 
LNB: Inverto Black Ultra 0,2dB
Κάτοπτρο: Triax 120X110
Motor:PowerTech DG380
Τόξο: 30W - 62E

Αποσυνδεδεμένος andrewp97

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2014
  • Μηνύματα: 422
Μακάρι να ακολουθήσουν και τα υπόλοιπα κανάλια!

Αποσυνδεδεμένος Απόστολος Παπαγεωργίου

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2007
  • Τόπος: Καβάλα
  • Μηνύματα: 368
Μου φαίνεται σταμάτησε να δουλεύει

Αποσυνδεδεμένος NIKOSP

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2006
  • Τόπος: Ορχομενός Βοιωτία
  • Μηνύματα: 764
Λοιπόν οι δικές μου παρατήσεις είναι οι εξής:
Της ΕΡΤ στη Sony bravia kdl που έχω παίζει κανονικά. Του Open δυστυχώς βγάζει στα video ότι είναι μη συμβατός ο τύπος τους με συνέπεια να μην φορτώνονται. Παίζοντας με το μενού του Hybrid της ΕΡΤ μου έβγαλε ένα μενού με ταινίες το οποίο θα ήθελα να ανεβάσω σε φώτο αλλά δεν θυμάμαι πώς γίνεται 😆🤣😆

Αποσυνδεδεμένος NIKOSP

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2006
  • Τόπος: Ορχομενός Βοιωτία
  • Μηνύματα: 764
Την ανέβασα με tapatalk τελικά.

Οι ταινίες παίζουν κανονικά.
Δυστυχώς όσο και αν ξανά προσπάθησα να βρω τι πάτησα και άνοιξε το μενού δεν το κατάφερα.

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29716
Στον octagon sf8008 τα hbb tv δουλευαν καλα ακομα και του οπεν εκτος απο καππια σημεια που δεν καταφερα να μπω αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν εφταιγε ο δεκτης
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος NetSurfer_g7

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2013
  • Μηνύματα: 681
    • Τσεκάρετε και το blog μου
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Την ανέβασα με tapatalk τελικά. [IMG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200223/204922048b0d26cc8b5f8ee208367442.jpg

Οι ταινίες παίζουν κανονικά.
Δυστυχώς όσο και αν ξανά προσπάθησα να βρω τι πάτησα και άνοιξε το μενού δεν το κατάφερα.

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πρεπει να ειναι καποια γερμανικη πλατφορμα γιατι βλεπω οτι ολοι οι τιτλοι ειναι μεταφρασμενοι στα γερμανικα.Οι ταινιες παιζουν στα αγγλικα με γερμανικους υποτιτλους ή μεταγλωττισμενες στα γερμανικα(στην γερμανια το εχουν αυτο το κακο συνηθειο να μεταγλωττιζουν τα παντα)?

Αποσυνδεδεμένος VasilisSat

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Άγιοι Ανάργυροι - Αθήνα
  • Μηνύματα: 2127
σήμερα σύνδεσα την τηλεόραση με τον astra 19.2 και παρατήρησα στο epg εκτός από την περιγραφή του προγράμματος να υπάρχει και φωτογραφία.Έχω την εντύπωση ο,τι παίρνει την φωτογραφία από την υβριδική.Φυσικά σε μας εδώ ούτε στην ΕΡΤ ούτε στο Open εμφανίζεται κάτι.
Δέκτες: Edision OS Mio 4K,VU+ Zero 4k,Skystar 2 eXpress 
LNB: Inverto Black Ultra 0,2dB
Κάτοπτρο: Triax 120X110
Motor:PowerTech DG380
Τόξο: 30W - 62E

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5041
Είναι από τα TV LISTINGS της Gracenote. Απλά δεν έχει έρθει ακόμα στην Ελλάδα. Περισσότερα εδώ:

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος VasilisSat

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Άγιοι Ανάργυροι - Αθήνα
  • Μηνύματα: 2127
Μάλιστα, δεν υπάρχει γερμανικό κανάλι που να μην εμφανίζει φωτογραφία σε κάθε εκπομπή. Χθες είδα ότι το κάνει και με τσέχικα κανάλια στον Astra 23,5. Φαντάζομαι ότι τα picons των καναλιών είναι επίσης από αυτή την εταιρεία.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δέκτες: Edision OS Mio 4K,VU+ Zero 4k,Skystar 2 eXpress 
LNB: Inverto Black Ultra 0,2dB
Κάτοπτρο: Triax 120X110
Motor:PowerTech DG380
Τόξο: 30W - 62E

Αποσυνδεδεμένος arva

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Πεύκη, Αττική
  • Μηνύματα: 5041
Ναι έχει τα πάντα μέσα.

[ Τα συνημμένα δεν εμφανίζονται στους επισκέπτες ]

[ Τα συνημμένα δεν εμφανίζονται στους επισκέπτες ]
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Απόστολος Παπαγεωργίου

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2007
  • Τόπος: Καβάλα
  • Μηνύματα: 368
Επικοινώνησα με Samsung για το πρόβλημα με την υβριδική του Open, μου είπαν δεν μπορούν να κάνουν κάτι είναι θέμα του καναλιού, έστειλα mail στο open με αγνόησαν, προφανώς δεν τους ενδιαφέρει να λειτουργήσει σε όλες τις τηλεοράσεις!

Αποσυνδεδεμένος NetSurfer_g7

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2013
  • Μηνύματα: 681
    • Τσεκάρετε και το blog μου
Καινουριο feature που ανακαλυψα κατα τυχη στην υβριδικη του Open:Οταν η τηλεοραση ειναι συντονισμενη στο open,πατωντας το κεντρικο κουμπι επιλογης(ΟΚ) στο τηλεκοντρολ εμφανιζεται πλαισιο παρομοιο με το EPG με πληροφοριες σχετικα με το μεταδιδομενο προγραμμα,μαζι με μπαρα χρονικης προοδου και τι ακουλουθει μετα.


 


* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 28/03/2024 (20:35)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (20:16)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (19:45)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (19:42)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: paksat Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (19:01)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (18:50)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: humax8100 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (16:31)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (16:17)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (15:48)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: NetSurfer_g7 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (15:34)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: paksat Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (15:30)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: ANDREASSAT Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (15:20)
* Απ: Eutelsat 36D @ 36° E  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Δορυφορικές λήψεις γενικά 28/03/2024 (14:08)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: gewrgios Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (13:06)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: NetSurfer_g7 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 28/03/2024 (12:25)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 28/03/2024 (10:56)
* Απ: Ψηφιακοί ραδιοφωνικοί δέκτες - παρουσιάσεις, απορίες, προβλήματα, λύσεις  Μέλος: tbaruzzo Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Ραδιόφωνο (DAB, DAB+, DMB) 28/03/2024 (10:30)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (08:48)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Palmwoods Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (06:25)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: humax8100 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (03:07)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (02:55)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: tbaruzzo Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (00:54)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: humax8100 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (00:03)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 28/03/2024 (00:00)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: humax8100 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 27/03/2024 (23:53)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 27/03/2024 (23:51)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: humax8100 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 27/03/2024 (23:45)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (23:14)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: gewrgios Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (23:12)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 27/03/2024 (23:03)