Η Ε.Ρ.Τ. στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)
  • Παρ 19 Απρ 2024, 09:53
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Η Ε.Ρ.Τ. στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)  (Αναγνώστηκε 256816 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Mihalis_Creta

  • SatLeo V. I. P.
  • Έμπειρο Μέλος
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Antennas park
  • Μηνύματα: 262
    • http://www.tvcreta.gr
Για τεταρτη συνεχη ημερα ( απο το βραδυ του Σαββατου που ξεκινησε η κακοκαιρια ) ολα τα καναλια και τα ραδιοφωνα της Ε.Ρ.Τ. που βρισκονται στο Κ.Ε. Αχεντρια ειναι κλειστα  :!:  :!:
Το κερασακι στην τουρτα ειναι οτι επισης κλειστα ειναι και τα δυο συνδρομητικα καναλια που συστεχαζονται  :shock:
Γεννητρια (Η/Z) εγκαταστηθηκε προσφατα καινουργια αλλα δεν δουλεψε ποτε  :evil:
Η Δ.Ε.Η. υπολογιζει να επισκευασει τις ζημιες της μαλλον αυριο το απογευμα εαν προλαβει αλλιως μεθαυριο.
Κατα τα αλλα το DVB τους μαρανε τρομαρα τους  :evil:
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Anonymous

  • Επισκέπτης
Παράθεση από: "ΕΥΤΥΧΗΣ"
Κύριοι διαχειριστές πότε θα μπορούμε να επισυνάψουμε πάλι φωτογραφίες??

Λόγω των άθλιων υπηρεσιών που μας προσφέρει η εταιρία που μας φιλοξενεί (με ακριβό αντίτιμο) δεν γίνεται να επισυνάπτεται ορχεία.
Δεν είναι στο χέρι μας, απλά η εταιρία επειδή δεν μπόρεσε (είτε ανικανότητα είτε ο,τι άλλο) να αντιμετωπίσει κάποιες δυσκολιες, αποφάσισε να απαγορεύσει αυτή την δυνατότητα στο server).

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Η NET 30UHF από Χορτιάτη από την περασμένη Δευτέρα βγαίνει θαμπή και το teletext σπάει παρόλο που εκπέμπει με την ίδια ισχύ όπως πρώτα.
Το αντίστοιχο παρουσιάζει και το Mega από Χορτιάτη.


Αποσυνδεδεμένος NIKOSP

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2006
  • Τόπος: Ορχομενός Βοιωτία
  • Μηνύματα: 764
Απο το Χλωμο η αναμεταδοση του ραδιοφωνου της ΝΕΤ στους 107,4 και αυτη της ΕΡΑ 2 στους 101,3 εχει διακοπει απο το Δεκεμβριο αν θυμαμαι καλα. Απο το κεντρο εκπομης του Χλωμού καλυπτεται η Βοιωτία, η Αν. Φθιωτιδα, η Β. Ευβοια και η ΒΔ Αττικη μεχρι τη Μαλακάσα. Να σημειωσω οτι αυτες οι δυο συχνοτητες δεν ειχαν τη λειτουργια AF ετσι ωστε να γινετε αυτοματος συντονισμος. Αποτελεσμα της διακοπης ειναι η πολη της Λιβαδειας πλεον για να κανει κακη ληψη απο Παρνηθα και σε καποιες περιπτωσεις απο Πηλιο.
Στην υπολοιπη επαρχια Λιβαδειας ειναι καλη η ληψη απο Παρνηθα, Υμηττο και Γερανια αναλογα με την τοποθεσια. Αναμενουμε επισκευη απο το αρμοδιο τμημα της ΕΡΤ.

Αποσυνδεδεμένος dghnews

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2007
  • Τόπος: Χαλκίδα
  • Μηνύματα: 27
Αναφορά από Χαλκίδα (λήψη από Πάρνηθα) :
Υπάρχει διακοπή λήψης (πιθανόν προσωρινή) από σήμερα αργά το βράδυ της ΕΤ1 από τις συχνότητες 11 VHF και 44 UHF.

Αποσυνδεδεμένος gravis

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Μηνύματα: 168
εχω παρατηρησει στις καινουριες LCD τηλεορασεις, οταν κανεις αυτοματη αναζητησει καναλιων, βρισκει τα τρια καναλια τις ερτ (ΕΤ1 ,Νετ, Ερτ3) με την περιγραφη απο διπλα. δηλαδη και στα τρια εμφανιζει την περιγραφει ΝΕΤ, και τα τοποθετει πρωτα πρωτα. Σε κανενα αλλο καναλι ιδιωτικο δεν το εχει δει αυτο.
τι επιπλεον πληροφορια στελνουν τα κρατικα σε σχεση με τα αλλα ιδιωτικα?

Αποσυνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29825
Na γίνεται μέσω teletext?Αλλά θα το είχαν και τα άλλα κανάλια γιατί σε πολλές τηλεοράσεις βλέπεις που βγάζει το μήνυμα πχ mega teletext, ERT teletext κλπ.
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3116
    • http://www.telenovelas.gr
Δε νομίζω να είναι μέσω teletext Νεκτάριε. Και σε εμένα το βγάζει αυτό, στην οθόνη του βίντεο (phillips). Μάλιστα η ΝΕΤ από το Πήλιο εμφανίζεται ως ΕΤ1. Αν ήταν από το teletext, θα έγραφε ΝΕΤ ή ΕRT Teletext όπως έγραψες. Μόνο με τα κρατικά ελληνικά κανάλια και μόνο από το Πήλιο μου γίνεται αυτό. Στα ξένα κανάλια της δορυφορικής, το έχω παρατηρήσει στα bbc-cnn, τα ιταλικά και τα πολωνικά και στο δορυφορικό της τουρκίας που εμφανίζεται ως trt1!

Anonymous

  • Επισκέπτης
Οι πληροφορίες της ονομασίας  του καναλιού είναι μέσω TELETEXT.
Πολλές τηλεοράσεις ανακτούν την ονομασία και αποθηκεύουν τα κανάλια με βαση την πληροφορία αυτή.

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3116
    • http://www.telenovelas.gr
Γιατί όμως αυτό συμβαινει μόνο με τα κρατικά αφού και τα ιδιωτικά έχουν τέλετεξτ;

Αποσυνδεδεμένος marios1234

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2007
  • Τόπος: Ιστιαία (Β. Εύβοια)
  • Μηνύματα: 3162
Εγω που εχω τηλεοραση στον υπολογιστη και κανω ληψη απο το Πηλιο,εχω στη ΝΕΤ και ΕΤ1->ΕΤ1,ΕΤ3 κανονικα,και μου βγαζει το ονομα ολων των ιδιωτικων κανονικα εκτος απο το ΣΚΑΙ και το ΜΑΚ.TV(τα οποια δεν εχουν teletext).αρα μαλλον παιζει ρολο το teletext...ακομη και το ASTRA Θεσσαλιας μου βγαζει ονομα!

Αποσυνδεδεμένος pstratos

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2005
  • Μηνύματα: 47
Έχει να κάνει με μια συγκεκρριμένη σελίδα του TELETEXT. Νομίζω η 334  έχει την πληροφορία ονόματος. Δεν ξέρω σε τι φορματ όμως.....

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3116
    • http://www.telenovelas.gr
Το μακεδονία κανονικά έχει τέλετεξτ, δεν ξέρω αν δεν έχει από Πήλιο γιατί δε το λαμβάνω.

Πάντως, δεν ξέρω τι συμβαίνει ακριβώς. Το tv tuner του υπολογιστή μου αποθηκεύει τα κανάλια όντως με το όνομα που εμφανίζεται στο τέλετεξτ, ωστόσο αυτό δεν συμβαίνει στο βίντεο και το dvd όπου όπως είπα και πιο πάνω τα μόνα που αναγνωρίζει με όνομα είναι τα κρατικά και ορισμένα δορυφορικά.

pstratos η εκδοχή αυτή μου φαίνεται πιο κοντά στην λύση του μυστηρίου. Δηλαδή ορισμένες συσκευές να βαφτίζουν τα κανάλια βάση της αρχικής σελίδας 100, και άλλες να τα βαφτίζουν από άλλη σελίδα που δεν έχου όλα τα τέλετεξτ.

Αποσυνδεδεμένος expresser

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2005
  • Μηνύματα: 1167
ΤΟ ΜΑΚ απο Πήλιο στο 21 δεν έχει Teletext,αλλά ναι stereo. Σκέτο το αφήσανε. Στο 27 απο Σωρό έχω Teletext αλλά δεν εκπέμπει stereo.
Ότι θέλουν κάνουν...

Αποσυνδεδεμένος ΕΥΤΥΧΗΣ

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2006
  • Τόπος: Νυρεμβέργη-Γερμανία
  • Μηνύματα: 718
Στην νέα μου Philips τηλεόραση όλα τα κανάλια που εκπέμπουν με teletext αποθηκευτηκαν με την ονομασία τους.Τα περιφερειακα που δεν είχαν,τους τα πέρασα εγώ χειροκίνητα.Μεχρι εδώ όλα καλά.Μετά απο μερικές μέρες διεπίστωσα προς μεγάλη μου έκπληξη ότι το το όνομα του Ένα Λαμίας είχε αλλάξει σε Mad Tv.Aυτό πως έγινε αφού το Ενα δεν έχει teletext και ούτε κατα την δικτύωση του με το Mad παρατήρησα να αναμεταδίδεται το teletext του Mad tv.Ακομα και τώρα σαν όνομα μου έχει το ΜAD....
Κάτοπτρο:Tecatel 1.1m
Lnb:Inverto Black Ultra
Mοτέρ:Stab Usals HH120
Δέκτης:Yumatu 3602 Full HD Combo
Πεδιόμετρο:Trimax SM 2500

Αποσυνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29825
Παράθεση από: "ΕΥΤΥΧΗΣ"
Στην νέα μου Philips τηλεόραση όλα τα κανάλια που εκπέμπουν με teletext αποθηκευτηκαν με την ονομασία τους.Τα περιφερειακα που δεν είχαν,τους τα πέρασα εγώ χειροκίνητα.Μεχρι εδώ όλα καλά.Μετά απο μερικές μέρες διεπίστωσα προς μεγάλη μου έκπληξη ότι το το όνομα του Ένα Λαμίας είχε αλλάξει σε Mad Tv.Aυτό πως έγινε αφού το Ενα δεν έχει teletext και ούτε κατα την δικτύωση του με το Mad παρατήρησα να αναμεταδίδεται το teletext του Mad tv.Ακομα και τώρα σαν όνομα μου έχει το ΜAD....

Otan αναμεταδίδουν το mad κλείνουν την κονσόλα και περνάνε το σήμα από τον δέκτη κατευθείαν στον πομπό.Το ίδιο γίνονταν και με τοπικό σταθμό στην Αρτα πριν χρόνια ότι δορυφορικό έβαζε έβγαινε και το τελετέξτ του.
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος ΕΥΤΥΧΗΣ

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2006
  • Τόπος: Νυρεμβέργη-Γερμανία
  • Μηνύματα: 718
Παράθεση από: "nektarios 1451"
Παράθεση από: "ΕΥΤΥΧΗΣ"
Στην νέα μου Philips τηλεόραση όλα τα κανάλια που εκπέμπουν με teletext αποθηκευτηκαν με την ονομασία τους.Τα περιφερειακα που δεν είχαν,τους τα πέρασα εγώ χειροκίνητα.Μεχρι εδώ όλα καλά.Μετά απο μερικές μέρες διεπίστωσα προς μεγάλη μου έκπληξη ότι το το όνομα του Ένα Λαμίας είχε αλλάξει σε Mad Tv.Aυτό πως έγινε αφού το Ενα δεν έχει teletext και ούτε κατα την δικτύωση του με το Mad παρατήρησα να αναμεταδίδεται το teletext του Mad tv.Ακομα και τώρα σαν όνομα μου έχει το ΜAD....

Otan αναμεταδίδουν το mad κλείνουν την κονσόλα και περνάνε το σήμα από τον δέκτη κατευθείαν στον πομπό.Το ίδιο γίνονταν και με τοπικό σταθμό στην Αρτα πριν χρόνια ότι δορυφορικό έβαζε έβγαινε και το τελετέξτ του.

Βρε Νεκτάριε αν το σήμα περάσει by-pass απο την κονσόλα πού φορτώνεται τότε το λογότυπο του καναλιού Ενα?Απο τα φοιτητικά μου χρόνια θυμάμαι ότι το λογότυπο μιξάρεται με την εικόνα στο presentation mixer του mcr εκεί που καταλήγουν όλες οι πηγές όπως  και η έξοδος του LMS.Απο κει βγαίνει το pgm out που καταλήγει στο λίνκ για εκπομπή....Μπορεί βέβαια στους μικρότερους σταθμούς τα πράγματα να είναι λίγο διαφορετικά....Δεν ξέρω οι φίλοι ας μας δώσουν τα φώτα τους....
Κάτοπτρο:Tecatel 1.1m
Lnb:Inverto Black Ultra
Mοτέρ:Stab Usals HH120
Δέκτης:Yumatu 3602 Full HD Combo
Πεδιόμετρο:Trimax SM 2500

Αποσυνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29825
Θα ρωτήσω πως το έκαναν το κόλπο αυτό παλιά στην Δημοτική τηλεόραση και θα σας πω.
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Συνεχίζεται η θολούρα στην εικόνα της ΝΕΤ από το 30UHF του Χορτιάτη σε σχέση καί με τη ΝΕΤ από Multichoice (!!!!) καί με την ΝΕΤ 39UHF αλλά και με τα ΕΤ1, ΕΤ3 & ΒΟΥΛΗ. Κοντεύει 2 μήνες αυτή η κατάσταση.


Αποσυνδεδεμένος channelos

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 717
Κλειστός ο πομπός της ΕΤ1 στη Θεσσαλονίκη στο 49 από το Φιλίππειο!

Αποσυνδεδεμένος gefo

  • Banned
  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2006
  • Μηνύματα: 29
Επιτέλους εδώ και λίγο καιρό λειτούργησε αναμεταδότης της ΕΤ 3 στο κανάλι 28 στον Πύργο Ηλείας ( Φραγκοπήδημα)  με καλή εικόνα  ( μέσω ΝΟΒΑ ) και μονοφωνική ήχο.

   Ευχαριστίες στον κ. Γαζιδέλη

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Ο πομπός της ΝΕΤ στην συχνότητα 30 UHF του Χορτιάτη παρουσιάζει στιγμιαίες διακοπές στο σήμα του ανά πεντάλεπτο περίπου.


Αποσυνδεδεμένος anastazio

  • Διαγραμμένο Μέλος
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: Ιωάννινα
  • Μηνύματα: 3060
Χωρίς ΝΕΤ απο χθές το απόγευμα τα Ιωάννινα !
Ο πομπός των Λυγγιάδων (ch 32) είναι down !
Η Μανωλιάσσα  (Ch-25) λειτουργεί κανονικά για όσους έχουν διπλή κεραία...

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Διορθώθηκε η ΝΕΤ από Χορτιάτη.


Αποσυνδεδεμένος grgmtk

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2008
  • Τόπος: Άλιμος
  • Μηνύματα: 24
από εχτές υπάρχουν παράσιτα στην εικόνα της ΕΡΤ3
που βλέπω από τον Υμηττό (UHF 31)

εικόνα ΕΡΤ3


ξέρει κανείς τι γίνετε ???

Αποσυνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29825
Ραδιοπαρεμβολές μου θυμήζουν
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5698
καλησπερα..
το απογεyμα εφυγαν οι παρεμβολες απο το sport tv(magic) και επανηλθαν πριν λιγο!!!!

Αποσυνδεδεμένος nikolakis

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2007
  • Τόπος: Αχαρνές (Μενίδι) Αττικής
  • Μηνύματα: 242
Παράθεση από: "grgmtk"
από εχτές υπάρχουν παράσιτα στην εικόνα της ΕΡΤ3
που βλέπω από τον Υμηττό (UHF 31)

εικόνα ΕΡΤ3


ξέρει κανείς τι γίνετε ???
Και εγω τις ειχα αυτες τις παρεμβολες και πιστευα οτι ειχε προβλημα η κεραι α και σκεφτομουν να ανεβω να την δω λιγο.Ελα ομως που δεν ειχα μονο εγω το προβλημα!!!

Αποσυνδεδεμένος achilleas1978

  • Διαγραμμένο Μέλος
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2006
  • Τόπος: ?
  • Μηνύματα: 1994
και απο το πηλιο UHF44 υπαρχουν αυτα τα παρασιτα στην ετ3 αλλα οχι τοσο εντονα που φαινονται στη φωτογραφια

Αποσυνδεδεμένος marios1234

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2007
  • Τόπος: Ιστιαία (Β. Εύβοια)
  • Μηνύματα: 3162
Παιδια η τηλεοραση μου στη ΝΕΤ απο κεντρο εκπομπης Λιχαδας μου βγαζει ενδειξη stereo!!ειναι πραγματικο ομως?γιατι εχω διαβασει οτι  ΕΡΤ πουθενα δεν εχει stereo ηχο!η αναμεταδοση ειναι μεσω nova...


 


* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 19/04/2024 (05:12)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: panos_panopoulos Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/04/2024 (01:34)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: mariosblackman Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (23:08)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (22:22)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: dennmtr Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 18/04/2024 (22:07)
* Απ: Επίγεια Ψηφιακή Πλατφόρμα ΡΙΚ  Μέλος: savvas70 Φόρουμ: Οι Επίγειες Λήψεις Στην Κύπρο 18/04/2024 (21:37)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: GreekTVSeries Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (20:14)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (19:12)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 18/04/2024 (18:48)
* Απ: ενημερωση περι Champions league, Εuropa league   Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/04/2024 (16:19)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: pepis68 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (14:54)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΒΟΡΕΙΟ ΙΟΝΙΟ (νομοί Κέρκυρας & Λευκάδας)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (14:42)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: first Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (14:18)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (14:17)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (13:40)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: thanost Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (12:59)
* Απ: ενημερωση περι Champions league, Εuropa league   Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/04/2024 (10:20)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/04/2024 (10:18)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: kostas_iw Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (10:14)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/04/2024 (10:13)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: andrewp97 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (09:37)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: first Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (05:59)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/04/2024 (23:36)
* Απ: Μακρινές ραδιοφωνικές λήψεις, εντός ή εκτός Ελλάδας DX  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 17/04/2024 (23:33)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/04/2024 (23:27)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: first Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/04/2024 (23:01)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/04/2024 (22:57)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 17/04/2024 (22:54)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/04/2024 (22:05)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 17/04/2024 (20:17)