Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ
  • Παρ 19 Απρ 2024, 22:38
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  (Αναγνώστηκε 114353 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος bill82

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιαν 2007
  • Τόπος: Αθήνα -> Κατερίνη
  • Μηνύματα: 5698
Και για τα 5 ραδιόφωνα που βγαίνουν από ρητίνη : 90,2 / 95,3/ 96,3/ 104,2/106,7  ισχύει πως ακούγονται καλά μέχρι την είσοδο του Λιτοχώρου , στο στρατόπεδο . Μέσα στο χωριό ζορίζονται.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος gamiseta

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2020
  • Μηνύματα: 220

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4562
Εγώ τώρα πάντως δεν βλέπω τίποτα καινούριο, το ίδιο rds με πριν

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος gamiseta

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2020
  • Μηνύματα: 220

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4562
Έχει από μόνο του το Jazler δυνατότητα μετατροπής των ελληνικών σε λατινικούς χαρακτήρες αν θυμάμαι καλά για να εμφανίζονται στο rds

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kostas_iw

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2018
  • Μηνύματα: 5
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Κάποια τραγούδια τα έβγαζε αλαρμπουνεζικα και άκυρο για τώρα. Μέχρι να γίνουν όλα τα τραγούδια σε greeklish mp3 tag μπορεί να αργήσει λίγο.


Υπάρχει ειδική ρύθμιση στον jazler να το κάνει αυτόματα.


Όπως είσαι στο Studio πατάς το εικονίδιο του RDS και από την νέα καρτέλα που θα σου ανοίξει πατάς Ιδιότητες RDS εκεί έχει επιλογή για μετατροπή Ελληνικών χαρακτήρων σε λατινικά.


Επειδή πιο πάνω μου έδωσες μία ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΗ απάντηση πάνε και άλλαξε αυτό για την έκδοση του Jazler. Υπάρχουν άνθρωποι που δουλεύουν επάνω σε αυτά τα προγράμματα. (Μην επεκταθώ περισσότερο)

Αποσυνδεδεμένος Valuable Inform

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2018
  • Τόπος: Ελλάδα
  • Μηνύματα: 1188
Εγώ από ότι είδα στο site του Jazler η beta version του Soho που θα είναι διαθέσιμη μέχρι τον Ιούλιο κάνει 675 ευρώ.



Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος gamiseta

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2020
  • Μηνύματα: 220

Αποσυνδεδεμένος kostas_iw

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2018
  • Μηνύματα: 5


Το Jazler Radio Star που χρησιμοποιείς είναι ακόμα διαθέσιμο και βγάζουν και update για διορθώσεις. Δεν ανέφερα πουθενά να πας στη νεότερη έκδοση (Soho) που είναι ακόμα σε πειραματικό στάδιο, απλά να κάνεις αναβάθμιση του Radio Star για να μην έχεις πρόβλημα.


Σχετικά με το κόστος ε τώρα δλδ τι να λέμε εάν τα 558€ με ΦΠΑ είναι πολλά για ένα πρόγραμμα αυτοματισμού που κάνει και λίστες τι να πω...


Το RadioJar είναι για online σχεδιασμένο μην τα μπερδεύεις.


Προσωπικά δεν με νοιάζει εάν έχεις μη εξουσιοδοτημένο πρόγραμμα απλά ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ.


Τώρα όσον αφορά το RDS έκανες αυτά που σου έγραψα πιο πάνω για να βγει ο τίτλος στα λατινικά?
Α και από οτι βλέπω πρέπει να έχει πολύ λίγη ισχύ στο rds γιατί δεν δείχνει τπτ.(Κέντρο Κατερίνης που τσέκαρε με το αμάξι)

Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29829
gamiseta το μυαλο σου μαλλον ειναι σε φαση αυτο που λεει το nickname σου

οι σοβαροι ραδιοφονιαδες θα παιζουν με οριτζιναλ προγραμμα για να κανουν σωστα τη δουλεια τους και να μην εχουν θεματα με τη ροη προγραμματος τους. μετα θα ναι και διαφοροι μπααλακηδες σαν εσενα που βαζουν σπασμενα προγραμματα και μετα αναρωτιουνται γιατι μειναμε με φερον σημα και γιατι δε τρεχει σωστα το rds κλπ κλπ κλπ

οι αλλοι ας παιζουν με παλιο προγραμμα με αυτο βολευονται και αυτο ξερουν να χρησιμοποιουν τοσα χρονια, τι ζορια τραβας εσυ δεν μπορω να καταλαβω.

το radiojar που λες και κατι αλλα τετοια cloud ειναι καλες λυσεις αλλα για ιντερνετικα ραδιοφωνα που απλα παιζουν μουσικη και ενα σποτ του σηματος τους. οι κανονικοι ραδιοσταθμοι θελουν πισι για να παιζουν τις διαφημισεις τους και να επεμβαινουν στη ροη οταν πρεπει.


περασαν τα χρονια και μυαλο δεν εβαλες αντωνακηηηηηη
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Valuable Inform

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2018
  • Τόπος: Ελλάδα
  • Μηνύματα: 1188
Νεκτάριε, επί της ευκαιρίας μπορούμε με κάποιον τρόπο οι χρήστες του forum να αλλάξουμε τα nickname?


Επιπλέον νομίζω το Κόκκινο 105.5 και διάφοροι άλλοι σταθμοί στην επικράτεια χρησιμοποιούν το radiojar εκτός και αν έχουν διαφορετική ροή στα FM μπορεί να κάνω και λάθος.

Αποσυνδεδεμένος gamiseta

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2020
  • Μηνύματα: 220

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17304
Μπήκε pty folk! Καμία άλλη διαφορά

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος gamiseta

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2020
  • Μηνύματα: 220

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4562
Καλά τσουλαει απλά στο RT πάντα ή όλα κεφάλαια ή όλα μικρά, κατά προτίμηση όλα κεφάλαια, είναι καλύτερα έτσι. Στο PS που έχεις και τα 2 σάιτ με σκρολ να φανταστώ θα φύγει το ένα;

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος gamiseta

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2020
  • Μηνύματα: 220

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17304
Στην Κατερίνη μέσα ο Μάνος εκπέμπει και σε δεύτερη συχνότητα 107.9 με χαμηλό σήμα!

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος gamiseta

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2020
  • Μηνύματα: 220

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17304
Ο ΣΚΑΪ 92.6 εδώ και 2 εβδομάδες παίζει μονοφωνικός χωρίς RDS! Μου φαίνεται θα ακολουθήσει το χάλι του 92.2!
Πρωτίστως όμως RDS πρέπει να αποκτήσει ο 95.3...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Pierios

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2019
  • Μηνύματα: 47
O ήχος του Πανόραμα 100,8 έχει γίνει άθλιος . Είναι σαν να παίζει τρανζίστορ. Λίγο καλύτερος έγινε ο ήχος του Διόνυσου 89,2

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17304
Εντάξει δεν είναι και τόσο χάλια αλλά σίγουρα χάλασε αρκετά, το πιο μεγαλο πρόβλημα είναι ο διαχωρισμός του στέρεο κατ' εμέ!
Παρεμπιπτόντως ο 107.9 πειρατής είναι, προφανώς χθες μετέδιδε το Μάνο!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Pierios

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2019
  • Μηνύματα: 47
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Εντάξει δεν είναι και τόσο χάλια αλλά σίγουρα χάλασε αρκετά, το πιο μεγαλο πρόβλημα είναι ο διαχωρισμός του στέρεο κατ' εμέ!
Παρεμπιπτόντως ο 107.9 πειρατής είναι, προφανώς χθες μετέδιδε το Μάνο!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δεν είναι τόσο χάλια; Πλάκα κάνεις ε;

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17304
Κρίνω μόνο από αυτό που ακούω στο κινητό μου με τα ακουστικά μου! Και αυτό που ακούω προσωπικά σίγουρα δεν είναι καλό αλλά δεν είναι και τραγικό. Δεν μπορώ να ξέρω από εκεί και πέρα πώς και τι ακούει ο καθένας με τα δικά του αυτιά!
Σίγουρα θέλει φτιάξιμο, αλλά έχω ακούσει και σταθμούς με πολύ χειρότερο ήχο!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Pierios

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2019
  • Μηνύματα: 47
Αυτιά σίγουρα δε μπορείς να αλλάξεις οπότε άλλαξε ακουστικά. Και γενικά είναι κακό να δίνετε λάθος εντυπώσεις από εδώ έχοντας σαν εξοπλισμό τα ακουστικά του κινητού σας!

Αποσυνδεδεμένος thanost

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2011
  • Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
  • Μηνύματα: 4562
Ντάξει μην μαλωνετε τώρα για τον 100.8 να πούμε, μια ζωή τον πιο άθλιο ήχο σε όλη την Κατερίνη είχε. Μαζί με Όλυμπο 101.5 έχουν μακράν την καλύτερη κάλυψη αλλά από ήχο ο πανόραμα είναι βραστα


Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17304
Ή μπορεί να έχω πολύ καλά ακουστικά...
Ας ακούσει και κάνας άλλος να μας πει τη γνώμη του. Και επαναλαμβάνω, τη γνώμη του! Τα υπόλοιπα απλά ασχολίαστα....

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Pierios

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2019
  • Μηνύματα: 47
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Ή μπορεί να έχω πολύ καλά ακουστικά...
Ας ακούσει και κάνας άλλος να μας πει τη γνώμη του. Και επαναλαμβάνω, τη γνώμη του! Τα υπόλοιπα απλά ασχολίαστα....

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αν ήταν καλά τα ακουστικά θα έλεγες το προφανές. Σε καμία περίπτωση δεν έχω την προδιάθεση να μαλώσω εννοείται. Την άποψη μας λέμε απλά θα πρέπει να στέκει κιόλας. Οντως το Πανόραμα πάντα είχε χάλια και μουντό ήχο. Και όπως λέει και ο φίλος από πλευράς εμβέλειας μαζί με τον Όλυμπο έχουν την μεγαλύτερη στην Πιερία.

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17304
Σωστά, δεν θέλεις να μαλώσεις λες, αλλά είσαι τόσο ισχυρογνώμων που δεν διαβάζεις καν αυτά που γράφω. Σου λέω από την αρχή ότι ο ήχος δεν είναι καλός και έχει χειροτερέψει, αλλά υπάρχουν και χειρότερα. Ο Πανόραμα δεν έχει ήχο της προκοπής αλλά αν τον συγκρίνεις με αηδίες του τύπου North και Flash που όντως ακούγονται σαν τρανζίστορ, δεν φτάνει ως εκεί.
Αν τώρα το να μη μαλώνεις είναι να επιβάλλεις τη γνώμη σου στον άλλο και να γίνεσαι αγενής και ειρωνικός τι να σου πω, σώνει και καλά πρέπει να συμφωνεί κάποιος με τη δική σου γνώμη? Βρίσκεις τον ήχο του Πανόραμα σαν τρανζίστορ, δικαίωμά σου. Από εκεί και πέρα άσε τον άλλο να έχει και τη δική του γνώμη. Δημοκρατία το λένε... :stick
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Pierios

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2019
  • Μηνύματα: 47
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Σωστά, δεν θέλεις να μαλώσεις λες, αλλά είσαι τόσο ισχυρογνώμων που δεν διαβάζεις καν αυτά που γράφω. Σου λέω από την αρχή ότι ο ήχος δεν είναι καλός και έχει χειροτερέψει, αλλά υπάρχουν και χειρότερα. Ο Πανόραμα δεν έχει ήχο της προκοπής αλλά αν τον συγκρίνεις με αηδίες του τύπου North και Flash που όντως ακούγονται σαν τρανζίστορ, δεν φτάνει ως εκεί.
Αν τώρα το να μη μαλώνεις είναι να επιβάλλεις τη γνώμη σου στον άλλο και να γίνεσαι αγενής και ειρωνικός τι να σου πω, σώνει και καλά πρέπει να συμφωνεί κάποιος με τη δική σου γνώμη? Βρίσκεις τον ήχο του Πανόραμα σαν τρανζίστορ, δικαίωμά σου. Από εκεί και πέρα άσε τον άλλο να έχει και τη δική του γνώμη. Δημοκρατία το λένε... :stick


Οτι πεις! Από τα γραφόμενα σου καταλαβαίνω πολλά... Να σαι καλά

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17304
Εγώ να δεις...  :hug:
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε


 


* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΒΟΡΕΙΟ ΙΟΝΙΟ (νομοί Κέρκυρας & Λευκάδας)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 19/04/2024 (22:05)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 19/04/2024 (20:15)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: savvas70 Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/04/2024 (19:15)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 19/04/2024 (17:39)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/04/2024 (17:28)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στις ΣΕΡΡΕΣ  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 19/04/2024 (17:13)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: first Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 19/04/2024 (17:09)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στις ΣΕΡΡΕΣ  Μέλος: studio76 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 19/04/2024 (16:27)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/04/2024 (14:47)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: gewrgios Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/04/2024 (12:46)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: dennmtr Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 19/04/2024 (12:26)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 19/04/2024 (12:22)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/04/2024 (12:16)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 19/04/2024 (10:49)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 19/04/2024 (10:02)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 19/04/2024 (05:12)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: panos_panopoulos Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/04/2024 (01:34)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: mariosblackman Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (23:08)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (22:22)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: dennmtr Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 18/04/2024 (22:07)
* Απ: Επίγεια Ψηφιακή Πλατφόρμα ΡΙΚ  Μέλος: savvas70 Φόρουμ: Οι Επίγειες Λήψεις Στην Κύπρο 18/04/2024 (21:37)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: GreekTVSeries Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (20:14)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (19:12)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 18/04/2024 (18:48)
* Απ: ενημερωση περι Champions league, Εuropa league   Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/04/2024 (16:19)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: pepis68 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (14:54)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΒΟΡΕΙΟ ΙΟΝΙΟ (νομοί Κέρκυρας & Λευκάδας)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (14:42)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: first Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (14:18)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (14:17)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (13:40)