Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]
  • Σαβ 21 Σεπ 2024, 03:30
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  (Αναγνώστηκε 212078 φορές)

0 μέλη και 18 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος marios1234

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2007
  • Τόπος: Ιστιαία (Β. Εύβοια)
  • Μηνύματα: 3172
Δηλαδη το ASTRA στην ψηφιακη εποχη θα εκπεμπει αποκλειστικα και μονο απο Δοβρουτσι ή στην αναλογικο/ψηφιακη εποχη θα παιζει απο κει και αργοτερα θα εκπεμψει και απο αλλα κεντρα εκπομπης?

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Για το μεταβατικό είναι αυτές οι συχνότητες Μάριε, παράλληλη ψηφιακή εκπομπή με την αναλογική. Η συνέχεια είναι όπως την γράφεις.  :)


Αποσυνδεδεμένος achilleas1978

  • Διαγραμμένο Μέλος
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2006
  • Τόπος: ?
  • Μηνύματα: 1994
τον Ιανουαριο τα ιδιωτικα καναλια θα εκπεμπουν ψηφιακα στην λαρισα :wink:  :wink:

Αποσυνδεδεμένος expresser

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2005
  • Μηνύματα: 1167
ρε σεις. κατεβάζετε τπτ στην 42 απο Πήλιο? Γιατί έχω σήμα αλλά δεν μου βγάζει κανάλι

Αποσυνδεδεμένος achilleas1978

  • Διαγραμμένο Μέλος
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2006
  • Τόπος: ?
  • Μηνύματα: 1994
PilGalanis: 42UHF παιζουν κανονικα τα ψηφιακα

Αποσυνδεδεμένος expresser

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2005
  • Μηνύματα: 1167
οκ. μάλλον δεν μου ρχεται καλά το σήμα της 42 έχω 55% ενω την 53 έχω 68%

Αποσυνδεδεμένος expresser

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2005
  • Μηνύματα: 1167
Την επόμενη φορά που θα ταξιδέψω προς Τρίκαλα και ενώ θα περνάω τη Λαρισα στο σημείο του Βελεστίνου που έιχα πιάσει 4E, ΝΕΤ κ άλλα απο Θεσσαλονίκη θα κάνω έλεγχο για τα ψηφιακά στην 25 και 29 αν και θα έρχεται ο Alpha απο Πήλιο (μάλλον) στην 25 και θα σας ενημερώσω

Αποσυνδεδεμένος expresser

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2005
  • Μηνύματα: 1167

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183


Αποσυνδεδεμένος expresser

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοε 2005
  • Μηνύματα: 1167
Σιγουρα? γιατι η 22 εχει το ΕΤ-1 και η 29 τη Βουλή για Σωρό, Στο Δοβρούτσι έχουν 22 ALPHA, 29 STAR

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Για Δοβρούτσι έχουν οριστεί. Ο Σωρός αρχικά είναι εκτός.


Συνδεδεμένος marios1234

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2007
  • Τόπος: Ιστιαία (Β. Εύβοια)
  • Μηνύματα: 3172
Ξεθαβω το θεμα μιας και θελω να αναφερω κατι σχετικα με τα ψηφιακα της ΕΡΤ.Ειχα γραψει και σε καποιο αλλο φορουμ για το προβλημα της συχνοτητας 53 την οποια εχει κανει SFN με τον Σωρο η ΕΡΤ.Προσφατα λοιπον πηρα μια καινουρια τηλεοραση(συγκεκριμενα Samsung LE40C550) και ειδα την σταθμη σηματος των ψηφιακων.Εχουμε και λεμε:

53UHF Επιπεδο σηματος 99%(κολλημενο) αλλα το bit σφαλματος επαιζε παρα πολυ!Ειναι η αποδειξη για τα σκαμπανεβασματα του σηματος και τα παγωματα στην εικονα.Για καποια δευτερολεπτα εφτασε στην τιμη 2000 και εγινε κοκκινη ολη η μπαρα με αποτελεσματα να υπαρχουν στιγμιαιες διακοπες και παγωματα.Αυτο συμβαινει παντα και δεν νομιζω πως παιζει ρολο το 902 στην ιδια συχνοτητα απο Λιχαδα.

42UHF Επιπεδο σηματος 92% και bit σφαλματος μεταξυ 350-550 χωρις να κανει ιδιαιτερα σπασιματα η εικονα(σιγουρα οχι οσα στην αλλη συχνοτητα) και συνηθως δεν κανει καθολου σπασιματα.Και να φανταστειτε οτι το STAR στην ιδια συχνοτητα απο Λιχαδα ειναι παρα πολυ δυνατο(ισως ετσι εξηγειται και το 92% σημα).

Συμπερασματικα λοιπον,νομιζω πως η ΕΡΤ εχει προβλημα απο Πηλιο και ισως να φταιει το SFN με τον Σωρο,αν και δεν το πολυπιστευω!Το θεμα ομως δεν ειναι το τωρα αλλα ΟΤΑΝ εκπεμψουν ψηφιακα τα τρια κρατικα θα πρεπει οπωσδηποτε να διορθωσει το προβλημα η ΕΡΤ.

Υ.Γ Αν τελικα φταιει η εγκατασταση μου και δεν εχει προβλημα η ΕΡΤ ζητω συγγνωμη...

Αποσυνδεδεμένος achilleas1978

  • Διαγραμμένο Μέλος
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2006
  • Τόπος: ?
  • Μηνύματα: 1994
μαριε, εγω στην 53UHF παλια ειχα αρκετα σπασιματα στην εικονα αλλα εδω και λιγο καιρο δεν εχω σπασιματα στην εικονα  σπανια γεινετε αυτο, αλλα στην 42UHF δεν ειχα και δεν εχω μεχρι τωρα σπασιματα στην εικονα ολλα καλα, εχω καλυτερο σημα στην 42, ενω η 53 το σημα ειναι λιγο πιο χαμηλο.

μαριε εσυ στην 42 εχεις δει σπασιματα στην 42; γιατι εγω ειμαι μια χαρα

Αποσυνδεδεμένος mix21

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2005
  • Τόπος: Βόλος
  • Μηνύματα: 514
στο κεραμείδι έχουμε λήψη της digea...θα κοιτάξω συχνότητα και θα ενημερώσω.λογικά απο χλκιδική που είναι απέναντι
Η πιο όμορφη θάλασσα
είναι αυτή που δεν έχουμε ακόμη ταξιδέψει
Τις πιο όμορφες μέρες μας
δεν τις έχουμε ζήσει ακόμα
Κι αυτό που θέλω να σου πω  το πιο όμορφο απ΄ όλα, δε στο΄ χω πει ακόμα.  Ναζίμ Χικμέτ

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17445
Δεν υπάρχουν ψηφιακοί πομποί στη Χαλκιδική! Ο Χορτιάτης θα περνάει! 8)
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3230
    • http://www.telenovelas.gr
Satleo.gr:

► Ξεκίνησε η ψηφιακή εκπομπή των κρατικών καναλιών ΕΡΤ, ΝΕΤ, ΕΤ3, Βουλή, σε Αθήνα, Θεσ/νίκη Πήλιο.

Δυστυχώς, δεν ισχύει.

Συνδεδεμένος marios1234

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2007
  • Τόπος: Ιστιαία (Β. Εύβοια)
  • Μηνύματα: 3172
Ανακαλυψα επιτελους απο που προερχονται τα σπασιματα που εχω εδω και ενα χρονο σχεδον στην 53UHF στα PLUS!!!!Τελικα ΔΕΝ φταιει ο 902 που εκπεμπει απο Λιχαδα στην ιδια συχνοτητα,κατι που το ειχα καταλαβει γιατι και στην 42 που υπαρχει το STAR απο Λιχαδα ουδεποτε ειχα προβλημα με τ ψηφιακα!!Αυτος που ευθυνεται ΚΑΙ γιάυτο(εκτος απ'το οτι σταματησε η μεταδοση του 2ου πακετου απο Πηλιο) ειναι ο ΣΚΑΙ!!!! απο την συχνοτητα 54 του Πηλιου!

Και εξηγω:εδω και ενα χρονο(ισως και παραπανω) ειχα παρατηρησει οτι στην συχνοτητα 52 που εκπεμπει ο ΑΝΤ1 απο Λιχαδα εχω πολυ συχνα καποιου ειδους παρεμβολη...

Κοιταξτε τις εικονες



Δεν μπορουσα να καταλαβω αυτη την περιεργη παρεμβολη,την οποια εχω και στις 55UHF και 56UHF αλλοτε πιο πιο ισχυρη αλλοτε οχι,και δεν της ειχα δωσει και μεγαλη σημασια.Μεχρι που ειδα πως προκειται για τον ΣΚΑΙ,προφανως απο την 54UHF!Τοτε σκεφτηκα οτι για να επηρεαζει τις 52,55,56 θα επηρεαζει και την 53(κι ας ειναι ψηφιακη)!

Ετσι εκανα ενα τεστ!Παρακολουθουσα τον ΑΝΤ1 στην 52 και μολις εβλεπα την παρεμβολη εβαζα αμεσως το SPOR+ απ'την 53UHF να δω τι γινεται!Τα αποτελεσματα?

Χωρις την ''περιεργη'' παρεμβολη στην 52

Ισχυς σηματος 98-100%

Επιπεδο bit σφαλματος 0 (οι μετρησεις σε samsung με ενσωματωμενο δεκτη)

Με την εμφανιση της παρεμβολης

Ισχυς σηματος 98-100%

Επιπεδο bit φαλματος να παιζει απο 500 εως 2000(που ειναι η μεγαλυτερη τιμη) και φυσικα στην τιμη 2000 μαυρη εικονα!!!!!!

Για να σας προλαβω,εχω ενισχυτη,ομως εχω παρατηρησει την ιδια παρεμβολη και σε εγκατασταση χωρις ενισχυτη.Δεν ξερω αν λογω του ενισχυτη ''ενισχυεται'' και αυτη η παρεμβολη,ομως σιγουρα υπαρχει προβλημα,και σιγουρα δεν προερχεται απο την ΕΡΤ!

Αποσυνδεδεμένος mix21

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2005
  • Τόπος: Βόλος
  • Μηνύματα: 514
τελικά εκπέμπει απο το πήλιο τα ετ1 νετ κτλ??
Η πιο όμορφη θάλασσα
είναι αυτή που δεν έχουμε ακόμη ταξιδέψει
Τις πιο όμορφες μέρες μας
δεν τις έχουμε ζήσει ακόμα
Κι αυτό που θέλω να σου πω  το πιο όμορφο απ΄ όλα, δε στο΄ χω πει ακόμα.  Ναζίμ Χικμέτ

Αποσυνδεδεμένος Thanassis

  • SatLeo V. I. P.
  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2006
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 784
    • http://www.ikusi.gr
Παράθεση από: "marios1234"
Ανακαλυψα επιτελους απο που προερχονται τα σπασιματα που εχω εδω και ενα χρονο σχεδον στην 53UHF στα PLUS!!!!Τελικα ΔΕΝ φταιει ο 902 που εκπεμπει απο Λιχαδα στην ιδια συχνοτητα,κατι που το ειχα καταλαβει γιατι και στην 42 που υπαρχει το STAR απο Λιχαδα ουδεποτε ειχα προβλημα με τ ψηφιακα!!Αυτος που ευθυνεται ΚΑΙ γιάυτο(εκτος απ'το οτι σταματησε η μεταδοση του 2ου πακετου απο Πηλιο) ειναι ο ΣΚΑΙ!!!! απο την συχνοτητα 54 του Πηλιου!

Και εξηγω:εδω και ενα χρονο(ισως και παραπανω) ειχα παρατηρησει οτι στην συχνοτητα 52 που εκπεμπει ο ΑΝΤ1 απο Λιχαδα εχω πολυ συχνα καποιου ειδους παρεμβολη...

Κοιταξτε τις εικονες

...
Η φωτογραφίες σου δείχνουν ενδοδιαμόρφωση.
Με απλά λόγια κάποιο κανάλι (ή κανάλια) έχει μεγάλη στάθμη στη λήψη σου, με αποτέλεσμα να υπεροδηγεί τον ενισχυτή - δηλαδή να τον υποχρεώνει να βγάλει σήμα περισσότερο από αυτό που μπορεί.
Η ενδοδιαμόρφωση ενοχλεί τα αναλογικά κανάλια με επίδραση στην εικόνα σαν και αυτή που δείχνουν οι φώτο σου, ενώ στην ψηφιακή δημιουργεί πολλά λάθη στη μετάδοση, με αποτέλεσαμ ξανά αυτό που περιγράφεις.
Πολύ πιθανό να είναι ο ΣΚΑΙ υπεύθυνος για αυτή την υπεροδήγηση ...

Οι λύσεις πολλές - με πρώτη και απλούστερη να δοκιμάσεις να μειώσεις λίγο την απολαβή του ενισχυτή.
Θανάσης Κυριακόπουλος
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος achilleas1978

  • Διαγραμμένο Μέλος
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2006
  • Τόπος: ?
  • Μηνύματα: 1994
διαβαζω  στην κεντρικη σελιδα του satleo οτι (Ετοιμαζονται Προεδρικα Διαταγματα για ΜΜΕ) λεει οτι θα εχουμε τον οριστικο ψηφιακο χαρτη, δηλαδη θα βαλουν και το ΠΗΛΙΟ μεσα; για πειτε μου, αν και εγω νομιζω οτι και η ΚΥΑ να αλαξει παλι το πηλιο εκτος θα μεινει :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Το Πήλιο με την Καλαμπάκα είναι μέσα στο ψηφιακό χάρτη του Μετσόβιου (SFN2, ΕΠΨΕ4), με καταχωρημένες (GE06 registered) 12 ψηφιακές συχνότητες.


Αποσυνδεδεμένος achilleas1978

  • Διαγραμμένο Μέλος
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2006
  • Τόπος: ?
  • Μηνύματα: 1994
φιλε ntwork24, ειναι μεσα το πηλιο ε, λοιπον ειμαι απολυτα σιγουρος οτι και η KYA να αλλαξει για την μεταβατικη περιοδο το ΠΗΛΙΟ δεν θα ειναι μεσα, τωρα αν καποτε θα δουμε ψηφιακα και ξερει καπιος κατι ας μου πει, λετε 2015; 20; 30; και βαλε, ο θεος ειναι μεγαλος ελπιζουμε σε ενα θαυμα


ERT,DIGEA,KYA ειστε ******  :twisted:  :twisted:  :twisted:  ειλικρινα το λεω μεσα απο την καρδια μου




Προσοχή στις εκφράσεις. Γνωρίζετε τους κανόνες.


Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17445
Άλλο η μεταβατική και άλλο η ψηφιακή εποχή μετά το 2015.... :wink:
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος webradio

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2009
  • Τόπος: Τρίκαλα
  • Μηνύματα: 260
Για Θεσσαλία κάποιο νέο ???  :?   Μου αρέσει που θα ήταν κι από τις πρώτες περιοχές... :roll:

Αποσυνδεδεμένος jinkostas

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2006
  • Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ
  • Μηνύματα: 17
Για την Θεσσαλία εχουμε κανένα νέο??? πότε θα ενεργοποιηθει η Digea?

Αποσυνδεδεμένος giorgosk

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2008
  • Μηνύματα: 166
Να δούμε πότε θα αξιωθούν να αρχίσουν την εκπομπή των ψηφιακών καναλιών στη Θεσσαλία.

Αποσυνδεδεμένος chrisk7

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2007
  • Μηνύματα: 1089
Θα ξεκινήσουν φίλε μέσα στο 2011, μόνο και μόνο επειδή είναι η Λάρισα, το 3ο-4ο μεγαλύτερο αστικό κέντρο. Αλλιώς δε θα βλέπατε ούτε σε 10 χρόνια. Τα ίδια φυσικά ισχύουν και για Πάτρα.

Συνδεδεμένος marios1234

  • Γενικός συντονιστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2007
  • Τόπος: Ιστιαία (Β. Εύβοια)
  • Μηνύματα: 3172
---Πραγματοποιήθηκε σήμερα η τρίτη συνάντηση της Ομάδας Εργασίας για τη Μετάβαση στην Επίγεια Ψηφιακή Τηλεόραση, η οποία συστάθηκε με πρωτοβουλία του Υφυπουργού Υποδομών, Μεταφορών και Δικτύων Σπύρου Βούγια, με πρόεδρο τον Γενικό Γραμματέα Δικτύων Σωκράτη Κάτσικα.

Αναφορικά με την πορεία μετάβασης από την αναλογική στη ψηφιακή εκπομπή, επετεύχθη συμφωνία για την από κοινού έναρξη ψηφιακής εκπομπής από την περιοχή του Θεσσαλικού κάμπου (κέντρο εκπομπής «Δοβρούτσι»), στις 20 Μαΐου 2011, από τους ΕΡΤ, DIGEA, Digital Union, καθώς και όσους περιφερειακούς σταθμούς είναι σε θέση να εκπέμψουν ψηφιακά.

Επιπλέον, η ομάδα εργασίας ασχολήθηκε με το πλάνο ενημέρωσης του κοινού για την ψηφιακή μετάβαση.

Στο πλαίσιο αυτό το Ι.Ο.Μ. (Ινστιτούτο Οπτικοακουστικών Μέσων) παρουσίασε σχετική μελέτη, ενώ παράλληλα συστάθηκε υπο-ομάδα εργασίας με αντικείμενο την κατάρτιση επικοινωνιακής στρατηγικής και τη λήψη συγκεκριμένων δράσεων ανά γεωγραφική περιοχή.

Οι δράσεις ενημέρωσης που θα αναληφθούν σχετικά με το κέντρο εκπομπής «Δοβρούτσι» θα ανακοινωθούν το αμέσως επόμενο διάστημα.

Πηγη:avclub,euro2day---


Μηπως ξερει καποιος σε ποιες συχνοτητες θα βγουν??

Αποσυνδεδεμένος MCelliotG

  • Αναλυτής Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2005
  • Τόπος: ΒΔ Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 17445
Μάριε δεν έχουμε καταρράκτη, βλέπουμε!! :lol:  :lol:  :lol:
Άντε να βγουν από το Δοβρούτσι (για Digea συχνότητες 22 και 29) να δούμε τι θα δούμε!
Θέλω να πω και μια σκέψη μου αλλά ας περιμένω καλύτερα (αφορά το Πήλιο)...
Δέκτες:Mut@nt HD51, Edision OSmio 4K, TBS5925
LNB:Inverto Black Ultra Twin
Κάτοπτρο:MABO 130X144/Dragonsat DS-3000 motor
Τόξο:45W - 95E
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος giorgosk

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2008
  • Μηνύματα: 166
Άντε επιτέλους να δούμε και εδώ τέλεια εικόνα.


 


* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ, ΑΙΤΩΛΙΑ, ΦΩΚΙΔΑ, ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ, ΚΥΘΗΡΑ [ΠΖ 06]  Μέλος: besttvpatra1 Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 21/09/2024 (02:10)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 21/09/2024 (01:41)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 21/09/2024 (01:37)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 21/09/2024 (01:10)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: neoktistos Φόρουμ: IPTV Γενικά 21/09/2024 (01:00)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 21/09/2024 (00:31)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 20/09/2024 (23:37)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΡΑΚΗ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΣΕΡΡΕΣ [ΠΖ 01]  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 20/09/2024 (23:30)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 20/09/2024 (23:21)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: hercoulis Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 20/09/2024 (23:02)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: eliascomtest Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 20/09/2024 (22:53)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: hercoulis Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 20/09/2024 (22:49)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 20/09/2024 (21:53)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 20/09/2024 (20:55)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΝΟΤΙΟ ΙΟΝΙΟ (νομοί Κεφαλληνίας & Ζακύνθου)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 20/09/2024 (20:54)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: hercoulis Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 20/09/2024 (20:23)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 20/09/2024 (20:16)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: hercoulis Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 20/09/2024 (19:44)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 20/09/2024 (18:37)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 20/09/2024 (18:27)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Palmwoods Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 20/09/2024 (17:28)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: maarinos Φόρουμ: IPTV Γενικά 20/09/2024 (17:02)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: RFXprt Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 20/09/2024 (16:38)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 20/09/2024 (16:25)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: tbaruzzo Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 20/09/2024 (16:05)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: RFXprt Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 20/09/2024 (15:58)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: tbaruzzo Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 20/09/2024 (15:19)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΠΑΤΡΑ - ΝΟΜΟ ΑΧΑΪΑΣ  Μέλος: giannis 6 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 20/09/2024 (13:38)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΠΑΤΡΑ - ΝΟΜΟ ΑΧΑΪΑΣ  Μέλος: electro Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 20/09/2024 (13:32)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: electro Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 20/09/2024 (13:30)