Το MEGA στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)
  • Παρ 19 Απρ 2024, 21:04
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Το MEGA στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)  (Αναγνώστηκε 286733 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2015
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 1281
vasillisp Απ' ότι κατάλαβα δεν έχει γίνει κάποια περαιτέρω ψηφιακή επεξεργασία, κοινώς βλέπουμε την ίδια κόπια που βλέπαμε και στο MEGA της ΤΗΛΕΤΥΠΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Valuable Inform

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2018
  • Τόπος: Ελλάδα
  • Μηνύματα: 1188
Μετά την ΕΡΤ και το Mega, περιμένουμε να δούμε στην πορεία μπας και γίνει επανεκκίνηση του Alter και του Tempo.

Αποσυνδεδεμένος NetSurfer_g7

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2013
  • Μηνύματα: 683
    • Τσεκάρετε και το blog μου
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Μετά την ΕΡΤ και το Mega, περιμένουμε να δούμε στην πορεία μπας και γίνει επανεκκίνηση του Alter και του Tempo.
 :morons
Ναι , ειδικά το Tempo σίγουρα.Ουρα κάνουν οι μεγαλοεφοπλιστες ποιος θα το πρωτοαγορασει.

Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29829
καλα κανεις δεν πηρε γραμμη το σημα καταλληλοτητας που ειναι διαφανες και ωραιο? το ποιο διακρητικο απο ολα αν και οταν εχει τιτλο απο πισω του πχ καποια απευθειας συνδεση χανεται
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2015
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 1281
Είναι όμως ελαφρώς "γκουμούτσα" όπως και του ALPHA

Συνδεδεμένος georgeZ

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2011
  • Τόπος: Κόρινθος
  • Μηνύματα: 1842
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Μετά την ΕΡΤ και το Mega, περιμένουμε να δούμε στην πορεία μπας και γίνει επανεκκίνηση του Alter και του Tempo.


Και το ΙΤΑ 8 για να βλέπει ο κόσμος "εκπαιδευτική τηλεόραση" μέρα μεσημέρι.

Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 29829
to mega ηταν καναλι με μεγαλη ιστορια και ταινιοθηκη οποτε δεν υπηρχε περιπτωση να παει χαμενο. τα τεμπο και αλτερ πως να γυρισουν πισω? μνημειο των σκουπιδο εκπομπών εινα αυτο και εχουν αφησει κληρονομια πισω σε οπεν σκαι σταρ που βαζουν τετοιες εκπομπες τωρα
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2015
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 1281
Βλέποντας και το "Εμείς κι εμείς" είμαι πλέον απόλυτα σίγουρος ότι παίζουν τις "κόπιες" της ΤΗΛΕΤΥΠΟΣ... Άλλωστε και η μαύρη γραμμή που καλύπτει το κάτω μέρος της εικόνας είναι ένα ακόμη χαρακτηριστικό όταν έπαιζε παλιές σειρές το παλιό MEGA (ακόμα και τα Κλεμμένα Όνειρα με αυτή τη "μαύρη γραμμή" έπαιζαν που λογικά δεν είναι γραμμένα σε κασέτα μιας και στην πρώτη τους προβολή το 2012 δεν υπήρχε τέτοιο θέμα)

Αποσυνδεδεμένος ANDREASSAT

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2016
  • Τόπος: Καλλιθέα , Αθήνα , ΕΛΛΑΔΑ
  • Μηνύματα: 1844
  • TECHNISAT RDR FMDAB,FELIX FXV1046"10,INNOVATOR D12
Το πολωνικό περιοδικό δορυφορικής SATKURIER έγραψε στην ιστοσελίδα του στις 12/2/2020 για την επιστροφή του MEGA CHANNEL στην Ελλάδα για τις 17/2/2020 .

SATKURIER
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

HIRSCHMANNCSR1500B,UNIDENSQ400E,NOKIA9800S/9600S/9200S,ECHOSTAR-AD3600IP,SKYSTAR2PCI/USB,MANHATTANPLAZAST300,QUALITV1080IR,VANTAGEX221TSCI/HD8000S,TECHNOMATE5400SUPER,AZBOXPREMIUMHD,GOLDENINTERSTARHYPRO,CLARKETECHHD265/4100+,OCTAGONSX88/+/SX8HD/SF8008COMBO/SF2028HDOPTIMA3D 85,100,120CM.KU85.2E-45.0W

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3118
    • http://www.telenovelas.gr
Είναι τόσο ξεκάθαρο στα μάτια μου ότι τα γραφικά, οι γραμματοσειρές και τα σούπερ είναι One Channel και όχι Mega, όπως επίσης το άλλο που με ξενίζει στην ροή είναι ότι οι διαφημίσεις παίζουν back to back ενώ στο παλιό Mega έπεφτε μαύρο ανάμεσα στα διαφημιστικά για κλάσματα του δευτερολέπτου ώστε να ξεχωρίζει η μία από την αλλη.
Δεν αντιλαμβάνομαι την επιστροφή στα idents Mega Mou αντί για την τελευταία καμπάνια Mega Mega (εφόσον δεν προλάβαιναν να βγουν με κάποια καινούρια, η δεν ήθελαν με τη νέα σεζόν). Είναι τόσο παλιά αυτά τα Mega Mou που όταν πρωτοείχαν βγει στον αέρα, έπαιζαν σε 4:3. Μου θυμίζει την επιστροφή της ΕΡΤ το 2015 που έβγαζε το δελτίο στη νοηματική με το σήμα της ΝΕΤ του 2004.

Για τις σειρές θαύματα τύπου remastering δεν περίμενα, δεν γίνεται αυτό, σε beta ήταν γραμμένες, αλλά, το εμείς και εμείς που είδα δεν είχε την ίδια ζωηράδα στα χρώματα με το παλιό Mega. Επίσης η εικόνα ήταν θολή, σαν να ήταν συμπιεσμένη ψηφιακά, ενώ στο παλιό Mega η εικόνα ήταν πιο οξεία (Sharp).
Αυτά για αρχή.

Αποσυνδεδεμένος ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2015
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 1281
Αυτό που λες με το σήμα του δελτίου νοηματικής της ΕΡΤ το 2015 βγήκε με το παλιό μόνο την 11η Ιουνίου, μετά έπαιζε με το καινούριο που ήταν στο ίδιο μοτίβο με τα άλλα σήματα (ειδήσεις, καιρός, αθλητικά κλπ)

Αποσυνδεδεμένος tasoskonst

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2016
  • Μηνύματα: 19
Ο ήχος στο σήμα του δελτίου απαίσιος.. Και το σήμα δεν το βρήκα καθόλου εντυπωσιακό από γραφιστική άποψη..

Αποσυνδεδεμένος Valuable Inform

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2018
  • Τόπος: Ελλάδα
  • Μηνύματα: 1188
Δεν είναι το μόνο κανάλι που παίζει back to back τις ρεκλάμες, καθώς την ίδια ροή την βλέπουμε σε ΣΚΑΪ και Open. Εγώ θυμάμαι και παλαιότερα από το Youtube όταν πρωτοξεκίνησαν τα ιδιωτικά κανάλια έπαιζαν οι διαφημίσεις με αυτό το σύστημα και στην πορεία μπήκε ανάμεσα το μαύρο...

Συνδεδεμένος maarinos

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2010
  • Τόπος: Κεφαλονιά
  • Μηνύματα: 1918
Στο Stream, στην HD έκδοση πάνω αριστερά στο μεσημεριανό δελτίο ειδήσεων (λογικά έχει πάει το logo MEGA κάτω αριστερά) έχει μείνει το HD
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2015
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 1281
Το "MEGA Γεγονότα" είναι ενιαίο στο σουπεράκι, μην μπερδεύεσαι με τον ΣΚΑΪ που μέχρι το 2018 όταν έφευγε το logo πάνω αριστερά εμφανιζόταν την ίδια ακριβώς στιγμή το σουπεράκι "ΣΚΑΪ Ειδήσεις" με το ρολόι από κάτω

Αποσυνδεδεμένος Παναγιώτης

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούν 2016
  • Τόπος: Αττικη (Πετρουπολη)
  • Μηνύματα: 549
Παιδια περασε ολο το αρχειο του σταθμου στην Alter Ego.Λογικο να χρησιμοποιησει παλια σηματα της Τηλετυπος  το πρωτο καιρο και σιγα σιγα ειτε θα γινει remastering και σε σηματα και σε σειρες ειτε θα φτιαξουν νεα σηματα.Μεσα σε 1.5 μηνες βγαλαν καναλι .Επισης ειναι απολυτως λογικο γραφικα κλπ πραγματα να ειναι του αδερφου ONE.Δεν ηθελε πολυ σκεψη ειδικοτερα απο εμπειρα μελη τουυ FORUM οτι θα συνεβαινε.
Για το φιλο με το ALTER  και το TEMPO θα ευχηθω ευτυχισμενο 1990.Οπως ειπε και ο GeorgeZ αντε και ΙΤΑ 8 με τον Λεωνιδα  τις ψησταριες του στην Πειραιως αν θυμαμαι καλα και την συντροφο του ΑΝΝΑ ΜΑΡΩΝΗ να μας τραγουδα " Μπερδεματα Μπερδεματα"

Αποσυνδεδεμένος panostvtv

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Αύγ 2008
  • Μηνύματα: 532
παντως αρκετη καλη προσπαθεια τα mega γεγονοτα
γρηγοροι ρυθμοι
πολλες ζωντανες συνδεσεις
καλη η τζιμα...
δεν ξερω αν ταιριαζει το συνεχες ορθιο γιατι φερνει μια αμηχανια οταν μπαινουν και αλλοι μεσα στο στουντιο

Αποσυνδεδεμένος panos456

  • Ερευνητές Επίγειων Λήψεων
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2011
  • Τόπος: Πύργος Ηλείας
  • Μηνύματα: 3477
    • FMLIST - Παγκόσμια βάση δεδομένων για FM, TV, DAB+
Και μια μεγαλύτερη εγγραφή του ξεκινήματος του Mega, σήμερα στις 6 το πρωί:

Καλή αρχή στη νέα ζωή του Mega και από εμένα!
Εξοπλισμός DX: SDRPlay RSP1A με λογισμικό HDSDR, Sangean ATS-909X, Sangean DPR-69+
Κεραία: Scanmaster D1300 Discone

Διαδικτυακός δέκτης για τον Πύργο Ηλείας μέσω του GlobalTuners (ενεργός για ορισμένες ώρες της ημέρας): Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Συνδεδεμένος giannis 6

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2016
  • Τόπος: Πάτρα
  • Μηνύματα: 3029
Αυτο με τις διαφημισεις το μαυρο αναμεσα το εχει κρατησει μονο ο ant1

Αποσυνδεδεμένος Valuable Inform

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2018
  • Τόπος: Ελλάδα
  • Μηνύματα: 1188
Νομίζω το μαύρο το έχουν και τα κανάλια Alpha, Star και Μακεδονία.

Αποσυνδεδεμένος giannisk_

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2018
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ
  • Μηνύματα: 125
Αυτό που ξεκίνησε με λογότυπο HD και τώρα έχει γίνει χάλια δεν το καταλαβαίνω. Μόλις ξεκίνησε τα βίντεο παρασκευη βγάινει σαν διπλότυπο με σκιά..

Αποσυνδεδεμένος dimitris_p

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2005
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 95
Λοιπών εγω εχω να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΧΑΛΙΑ, σε ότι αφορά την ποιότητα της εικόνας. Δεν ξέρω που οφείλεται σε λάθος ρυθμίσεις η σε θέμα εξοπλισμού μηχανημάτων. Δεν πρόλαβα να δω live, (εχω γράψει κάτι και θα το δω μετά) αλλα ειναι απαράδεκτοι.Το mega αν και ήταν σε sd ποιότητα, η εικόνα του ήταν η ανέκαθεν η καλύτερη από όλα τα κανάλια ακόμα και όταν προβαλλόταν σειρές 25 και 30 χρονών. .Πχ βλεπω την νταντά τώρα σε από το sd και δεν βλέπετε.....Θα έπρεπε να ντρέπονται που προβάλουν αυτή την άθλια εικόνα.  :crazy:

Για του λόγου το αληθές, εχω κρατήσει από παλιά πολλες σειρές γραμμένες σε .TS που ειναι χωρείς συμπίεση. Περιμένω να της ξανά παίξουν να κάνω εγγραφή και να ανεβάζω video να δειτε την τεράστια διαφορά......... 

Αποσυνδεδεμένος geoavlonitis

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Φεβ 2014
  • Τόπος: Κέρκυρα/Ξάνθη
  • Μηνύματα: 1585
Εγώ γιατί δεν βλέπω καμία διαφορά;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος dimitris_p

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2005
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 95
Ισως επειδη δεν θυμάσαι την ποιότητα. Αν μπορέσω θα ανεβασω ενα μικρο απόσπασμα από καποια σειρά από το παλιό mega.

Αποσυνδεδεμένος giannisk_

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2018
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ
  • Μηνύματα: 125
Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
Λοιπών εγω εχω να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΧΑΛΙΑ, σε ότι αφορά την ποιότητα της εικόνας. Δεν ξέρω που οφείλεται σε λάθος ρυθμίσεις η σε θέμα εξοπλισμού μηχανημάτων. Δεν πρόλαβα να δω live, (εχω γράψει κάτι και θα το δω μετά) αλλα ειναι απαράδεκτοι.Το mega αν και ήταν σε sd ποιότητα, η εικόνα του ήταν η ανέκαθεν η καλύτερη από όλα τα κανάλια ακόμα και όταν προβαλλόταν σειρές 25 και 30 χρονών. .Πχ βλεπω την νταντά τώρα σε από το sd και δεν βλέπετε.....Θα έπρεπε να ντρέπονται που προβάλουν αυτή την άθλια εικόνα.  :crazy:

Για του λόγου το αληθές, εχω κρατήσει από παλιά πολλες σειρές γραμμένες σε .TS που ειναι χωρείς συμπίεση. Περιμένω να της ξανά παίξουν να κάνω εγγραφή και να ανεβάζω video να δειτε την τεράστια διαφορά.........
Είναι ακριβώς όπως τα λες.... στα live είναι οκ ικανοποιητικά αλλά δεν καταλαβαίνω το γύρω χάλια ,λογότυπο τρέιλερ

Συνδεδεμένος georgeZ

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάρ 2011
  • Τόπος: Κόρινθος
  • Μηνύματα: 1842
Ισχυει, η εικονα του παλιου Mega ηταν πιο φωτεινη και τα χρωματα πιο ζωντανα, δεν εχει καμια σχεση με τωρα.

Αποσυνδεδεμένος dimitris_p

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιούλ 2005
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 95
Πχ το τρέιλερ σπο της σαββατογεννημενες που είδα πριν λίγο ήταν ότι χειρότερο από πλευράς εικόνας εχω δει.... Να είναι η ιδέα μου?  O.o

Αποσυνδεδεμένος giannisk_

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2018
  • Τόπος: ΑΘΗΝΑ
  • Μηνύματα: 125
Το θέμα με το λογότυπο το έχουν και τα σούπερ των εκπομπών

Αποσυνδεδεμένος Latinsoapsfever

  • SatLeo V. I. P.
  • SatLeo Legend
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μάι 2005
  • Τόπος: Λήμνος / Αθήνα
  • Μηνύματα: 3118
    • http://www.telenovelas.gr
Υπάρχει τεράστια διαφορά στα χρώματα σε σχέση με τις εγγραφές από το παλιό Μέγκα. Επιβεβαιώνω και εγώ. Όλα μου φαίνονται πολύ πιο θολά και σκοτεινά και τα χρώματα είναι σκούρα.

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος D_Satellite

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2008
  • Τόπος: Κόρινθος
  • Μηνύματα: 886
Σε ένα γρήγορο τσεκάρισμα που έκανα, νομίζω ότι το MEGA έχει ίσως λίγο καλύτερη εικόνα σε σχέση με τα υπόλοιπα πανελλαδικά κανάλια, ακόμα και στην SD έκδοση. Δηλαδή βλέπω λίγο πιο ζωηρά χρώματα σε σxέση με τα άλλα κανάλια, χωρίς όμως να είναι υπερβολικά και να κουράζουν. Οι πρωινές live εκπομπές σε HD, ήταν άψογες στην εικόνα.

Όντως τα γραφικά-σούπερ-σήματα,κτλ, θυμίζουν λίγο ONE, αλλά απο την στιγμή που είναι σύγχρονα και digital-HD, σίγουρα πολύ καλύτερα έτσι, απο τα προηγούμενα παλιά SD γραφικά του MEGA. Δηλαδή τα πρωινά γραφικά στις live εκπομπές μου άρεσαν αρκετά.

Τώρα, για τις παλιές SD σειρές π.χ. Ρετιρε, η εικόνα το πρωί δεν ήταν καλή, και αυτό είναι λογικό, λόγω τις παλιάς και απλής τεχνολογίας της εποχής. Δηλαδή δεν μπορεί να γίνει remastering-HD στην εικόνα. Όπως βλέπουμε, απλά έχουν κάνει μία μικρή επεξεργασία απο 4:3 που ήταν η εικόνα, σε 16:9, ώστε να μην φαίνονται οι μαύρες μπάρες αριστερά και δεξιά, αλλά και πάλι η εικόνα δεν είναι έτσι σωστή γιατί είναι λίγο τραβηγμένη προς αριστερά και δεξιά..


 


* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 19/04/2024 (20:15)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: savvas70 Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/04/2024 (19:15)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 19/04/2024 (17:39)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/04/2024 (17:28)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στις ΣΕΡΡΕΣ  Μέλος: Valuable Inform Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 19/04/2024 (17:13)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: first Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 19/04/2024 (17:09)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στις ΣΕΡΡΕΣ  Μέλος: studio76 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 19/04/2024 (16:27)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/04/2024 (14:47)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: gewrgios Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/04/2024 (12:46)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: dennmtr Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 19/04/2024 (12:26)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 19/04/2024 (12:22)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/04/2024 (12:16)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 19/04/2024 (10:49)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 19/04/2024 (10:02)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 19/04/2024 (05:12)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: panos_panopoulos Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/04/2024 (01:34)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: mariosblackman Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (23:08)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟ (νομοί Άρτας & Πρέβεζας)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (22:22)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΑΤΤΙΚΗ, ΣΑΡΩΝΙΚΟ & ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 09]  Μέλος: dennmtr Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 18/04/2024 (22:07)
* Απ: Επίγεια Ψηφιακή Πλατφόρμα ΡΙΚ  Μέλος: savvas70 Φόρουμ: Οι Επίγειες Λήψεις Στην Κύπρο 18/04/2024 (21:37)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: GreekTVSeries Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (20:14)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: bill82 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (19:12)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 18/04/2024 (18:48)
* Απ: ενημερωση περι Champions league, Εuropa league   Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 18/04/2024 (16:19)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: pepis68 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (14:54)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΒΟΡΕΙΟ ΙΟΝΙΟ (νομοί Κέρκυρας & Λευκάδας)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (14:42)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: first Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (14:18)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: nogyo.exe Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 18/04/2024 (14:17)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΕΥΒΟΙΑ  Μέλος: Chris_S Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (13:40)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο νομού ΠΙΕΡΙΑΣ  Μέλος: thanost Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/04/2024 (12:59)