Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ - page 1 - Αθλητικές Μεταδόσεις - SATLEO FORUM
  • Οκτώβριος 30, 2020, 05:38:58 πμ
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  (Αναγνώστηκε 120215 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ
« Αρχή θέματος: Αύγουστος 05, 2011, 07:50:05 πμ »
Παρασκευή,05 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 NOVASPORTS 1 Τσάμπιονς Λιγκ: Κλήρωση Πλέι οφ
14:30 NOVASPORTS 1 Γιουρόπα Λιγκ: Κλήρωση Πλέι οφ
21:00 ΣΠΟΡ+ IAAF Diamond League: Λονδίνο (Στίβος)
21:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Ντόρτμουντ - Αμβούργο
00:45 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Κ20: Ουρουγουάη - Καμερούν

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #1: Αύγουστος 06, 2011, 09:15:49 πμ »
Σάββατο,06 Αύγουστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


09:00 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Ρωσία - Ν. Ζηλανδία
11:00 NOVASPORTS 3 Διεθνές τουρνουά Stankovic Cup: Κίνα - Ανγκόλα
12:45 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Ρεάλ Μαδρίτης - Τιανχίν (περιοδεία Κίνα)
14:30 NOVASPORTS 1 Ιταλία: Μίλαν - Ίντερ (Σούπερ Καπ)
16:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Βέρντερ - Καϊζερσλάουτερν
16:30 ΝΕΤ Meeting IAAF Diamond League: Στίβος
16:30 CONN-X SPORT1 Γερμανία: Στουτγκάρδη - Σάλκε
16:30 CONN-X SPORT 3 Γερμανία: Κολωνία - Βόλφσμπουργκ
19:00 EUROSPORT 2 Τουρνουά Μπάσκετ: ΣΚΟΠΙΑ - Μαυροβούνιο
19:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Χέρτα - Νυρεμβέργη
21:00 CONN-X SPORT 1 Φιλικό: ΑΕΚ - Χετάφε
22:00 NOVASPORTS 1 Γαλλία: Παρί Σεν Ζερμέν - Λοριάν
22:00 EUROSPORT 2 Τουρνουά Μπάσκετ: Κροατία - Μαυροβούνιο

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #2: Αύγουστος 10, 2011, 01:29:31 μμ »
Τετάρτη,10 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:45 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Κ20: Φάση των "16"
16:00 EUROSPORT 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Κ20: Φάση των "16"
18:15 ΝΕΤ Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης
19:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Rogers Cup: Τένις
20:00 NOVASPORTS 2 Φιλικό: Ατρόμητος - Παναιτωλικός
21:30 CONN-X SPORT3 Φιλικό: ΑΕΚ - ΑΕ Λεμεσού
21:45 CONN-X SPORT 1 Φιλικό: Γερμανία - Βραζιλία
22:00 CONN-X SPORT 2 Φιλικό: Γαλλία - Χιλή

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #3: Αύγουστος 11, 2011, 08:48:59 πμ »
Πέμπτη,11 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:15 ΝΕΤ Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης
19:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Rogers Cup: Τένις
21:00 CONN-X SPORT 2 Φιλικό: Ανόρθωση - ΠΑΟΚ

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #4: Αύγουστος 12, 2011, 08:26:37 πμ »
Παρασκευή,12 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



18:15 NET Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης
19:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Rogers Cup: (A&B προημιτελικός) Τένις
21:30 CONN-X SPORT 2 Β' Γερμανίας: Μπόχουμ - Σαν Πάουλι
00:30 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Rogers Cup: (Γ&Δ προημιτελικός) Τένις

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #5: Αύγουστος 13, 2011, 02:27:26 μμ »
Σάββατο,13 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 CONN-X SPORT 2 Β' Γερμανίας: Πάντερμπορν - Γκρόιτερ Φιρτ
14:55 ΣΚΑΙ Moto GP (δοκιμαστικά)
16:30 CONN-X SPORT 3 Γερμανία: Χόφενχαιμ - Ντόρτμουντ
16:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Σάλκε - Κολωνία
16:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Βόλφσμπουργκ - Μπάγερν
17:00 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Τότεναμ - Έβερτον
17:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Λίβερπουλ - Σάντερλαντ
19:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Γκλάντμπαχ - Στουτγκάρδη
19:30 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Νιούκαστλ - Άρσεναλ
20:00 NOVASPORTS 3 Γαλλία: Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν
21:00 NOVASPORTS 2 Φιλικό: ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #6: Αύγουστος 14, 2011, 04:34:23 μμ »
Κυριακή,14 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:30 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Στόουκ - Τσέλσι
16:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Καϊζερσλάουτερν - Άουγκσμπουργκ
18:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Γουέστ Μπρόμιτς - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
18:00 NOVASPORTS 2 Γαλλία: Οσέρ - Μαρσέιγ
18:30 CONN-X SPORT 2 Γερμανία: Λεβερκούζεν - Βέρντερ
22:00 NOVASPORTS 3 Τουρνουά Rogers Cup: (Τελικός) Τένις
22:00 NOVASPORTS 1 Ισπανία: Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα (Σούπερ Καπ)

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #7: Αύγουστος 15, 2011, 11:01:53 πμ »
Δευτέρα,15 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


21:15 CONN-X SPORT 2 Β' Γερμανίας: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Φορτούνα Ντίσελντορφ
22:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Μάντσεστερ Σίτι - Σουάνσι

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #8: Αύγουστος 16, 2011, 11:23:36 μμ »
Τετάρτη,17 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



03:00 NOVASPORTS 2 Αργεντινή: Μπόκα Τζούνιορς - Ουνιόν
18:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις
20:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις
21:00 NOVASPORTS 3 Φιλικό: Ολυμπιακός - Γαλατασαράι
21:45 NET Τσάμπιονς Λιγκ: Βίσλα Κρακοβίας - ΑΠΟΕΛ (πλέι-οφ)
21:45 NOVASPORTS 4 Τσάμπιονς Λιγκ: Οντένσε - Βιγιαρεάλ (πλέι-οφ)
21:45 NOVASPORTS 7 Τσάμπιονς Λιγκ: Μακάμπι Χάιφα - Γκενκ (πλέι-οφ)
21:45 NOVASPORTS 1 Τσάμπιονς Λιγκ: Μπάγερν - Ζυρίχη (πλέι-οφ)
23:55 NOVASPORTS 1 Ισπανία: Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης (Σούπερ Καπ-επαναληπτικός)

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #9: Αύγουστος 18, 2011, 04:18:55 μμ »
Πέμπτη,18 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



18:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις
20:30 CONN-X SPORT 2 Γιουρόπα Λιγκ: Μακάμπι Τελ Αβίβ - Παναθηναϊκός (πλέι οφ)
21:00 NOVASPORTS 1 Γιουρόπα Λιγκ: ΠΑΟΚ - Καρπάτι (πλέι οφ)
21:00 NOVASPORTS 4 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις
21:45 EUROSPORT Γιουρόπα Λιγκ: Xαρτς - Τότεναμ (πλέι οφ)
21:45 CONN-X SPORT 1 Γιουρόπα Λιγκ: ΑΕΚ - Ντιναμό Τιφλίδας (πλέι οφ)

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #10: Αύγουστος 19, 2011, 08:39:55 πμ »
Παρασκευή,19 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

18:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις (Α,Β,Γ ημιτελικός)
18:30 CONN-X SPORT 3 Τουρνουά SuperCup: Ελλάδα - Τουρκία (Μπάσκετ)
21:15 CONN-X SPORT3 Τουρνουά SuperCup: Γερμανία - Βέλγιο (Μπάσκετ)
21:30 CONN-X SPORT 1 Γερμανία: Γκλάντμπαχ - Βόλφσμπουργκ

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #11: Αύγουστος 20, 2011, 08:48:20 πμ »
Σάββατο,20 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Σάντερλαντ - Νιούκασλ
14:45 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Άρσεναλ - Λίβερπουλ
16:30 CONN-X SPORT1 Γερμανία: Μπάγερν - Αμβούργο
16:30 CONN-X SPORT2 Γερμανία: Ντόρτμουντ - Νιρεμβέργη
16:30 CONN-X SPORT3 Γερμανία: Βέρντερ - Φράιμπουργκ
17:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Άστον Βίλα - Μπλάκμπερν
18:30 CONN-X SPORT3 Τουρνουά SuperCup: Γερμανία - Ελλάδα (Μπάσκετ)
19:30 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Τσέλσι - Γουέστ Μπρόμιτς
20:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά Western and Southern Open: Τένις (Α,Β ημιτελικός)
22:00 NOVASPORTS 3 Γαλλία: Καέν - Λιλ

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #12: Αύγουστος 21, 2011, 08:40:57 μμ »
Κυριακή,21 Αύγουστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:30 CONN-X SPORT3 Τουρνουά SuperCup: Βέλγιο - Ελλάδα (Μπάσκετ)
15:30 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Νόριτς - Στόουκ
16:00 NOVASPORTS 1 Αγγλία: Γουλβς - Φούλαμ
16:30 CONN-X SPORT2 Γερμανία: Μάιντς - Σάλκε
18:00 NOVASPORTS 2 Αγγλία: Μπόλτον - Μάντσεστερ Σίτι
18:30 CONN-X SPORT2 Γερμανία: Ανόβερο - Χέρτα
19:00 NOVASPORTS 1 Φιλικό: Ίντερ - Ολυμπιακός
21:45 NOVASPORTS 1 Φιλικό (Trofeo Luigi Berlusconi): Μίλαν - Γιουβέντους
22:00 NOVASPORTS 2 Γαλλία: Μαρσέιγ - Σεντ Ετιέν
23:55 NOVASPORTS 2 Αργεντινή: Νιούελς - Μπόκα Τζούνιορς

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #13: Αύγουστος 26, 2011, 02:58:10 μμ »
Παρασκευή,26 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



14:00 ANT1 NOVASPORTS 1 EUROSPORT Κλήρωση ομίλων | Ποδόσφαιρο | Europa League
17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος της Ισπανίας
19:00 CONN-X 2 Μπόχουμ - Γκρόιτερ Φιρθ | Ποδόσφαιρο | Γερμανία 2
21:30 CONN-X 1 Χέρτα - Στουτγκάρδη | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
21:45 ΝΕΤ Μπαρτσελόνα - Πόρτο | Ποδόσφαιρο | Ευρωπαϊκό Σούπερ Καπ
22:00 CONN-X 3 Βερόνα - Πεσκάρα | Ποδόσφαιρο | Ιταλία 2

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #14: Αύγουστος 30, 2011, 07:46:54 πμ »
Τρίτη,30 Αυγούστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:00 ET1 Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
18:00 EUROSPORT 2 Tένις | US OPEN
20:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Γαλλία | Πόλο | Παγκόσμιο Νέων
20:15 EUROSPORT Tένις | US OPEN

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #15: Αύγουστος 31, 2011, 01:46:15 μμ »
Τετάρτη,31 Αύγουστου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


17:00 EUROSPORT Tένις | US OPEN
18:00 EUROSPORT 2 Tένις | US OPEN
18:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Βοσνία/Ερζεγοβίνη | Ευρωμπάσκετ
20:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Πουέρτο Ρίκο | Πόλο | Παγκόσμιο Νέων
21:00 ΣΙΝΕΣΠΟΡ + Κροατία - Φινλανδία | Ευρωμπάσκετ
21:45 CONN-X 1 Τορίνο - Τσιταντέλα | Ποδόσφαιρο | Ιταλία 2

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #16: Αύγουστος 31, 2011, 09:37:14 μμ »
Πέμπτη,01 Σεπτεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



03:15 CONN-X 2 Λανούς - Γκοντόι Κρουζ | Ποδόσφαιρο | Κόπα Σουνταμερικάνα
04:00 ΕΤ1 Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
04:00 ΕΤ1 Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
18:00 EUROSPORT 2 Tένις | US OPEN
18:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Φινλανδία | Ευρωμπάσκετ
20:15 EUROSPORT Tένις | US OPEN
21:00 ΣΙΝΕΣΠΟΡ + Σκόπια - Κροατία | Ευρωμπάσκετ
21:45 CONN-X 2 Τορίνο - Τσιταντέλα | Ποδόσφαιρο | Ιταλία 2

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #17: Σεπτέμβριος 04, 2011, 07:44:52 πμ »
Κυριακή,04 Σεπτεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


12:00 EUROSPORT Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
12:15 ΕΤ1 Στίβος | Παγκόσμιο πρωτάθλημα
17:30 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος Ισπανίας
18:00 ΕΤ1 Μαυροβούνιο - Ελλάδα | Ευρωμπάσκετ
18:00 EUROSPORT 2 Τένις | US Open
19:30 ΕΤ3 Ελλάδα - Βοσνία/Ερζεγοβίνη | Βόλεϊ | Προολυμπιακό
20:00 ΕΤ1 Πόλο | Παγκόσμιο πρωτάθλημα νέων | Τελικός
20:15 EUROSPORT Τένις | US Open
20:45 EUROSPORT 2 Τένις | US Open
21:00 ΣΙΝΕΣΠΟΡ+ Βοσνία/Ερζεγοβίνη - Κροατία | Ευρωμπάσκετ
00:10 NOVASPORTS 2 Ιντεπεντιέντε - Μπόκα Τζούνιορς | Ποδόσφαιρο | Αργεντινή

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #18: Σεπτέμβριος 05, 2011, 08:14:19 πμ »
Δευτέρα,05 Σεπτεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


18:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Κροατία | Ευρωμπάσκετ
18:00 EUROSPORT Τένις | US Open
21:00 ΣΙΝΕΣΠΟΡ+ Βοσνία/Ερζεγοβίνη - ΠΓΔΜ | Ευρωμπάσκετ

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #19: Σεπτέμβριος 09, 2011, 08:26:49 πμ »
Παρασκευή,09 Σεπτεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


15:30 ΣΙΝΕΣΠΟΡ+ Ισπανία - Σερβία | Ευρωμπάσκετ | Β' Φάση
17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος Ισπανίας
18:00 ΕΤ1 Γερμανία - Τουρκία | Ευρωμπάσκετ | Β' Φάση
19:00 CONN-X 3 Γκρόιτερ Φιρτ - Ντούισμπουργκ | Ποδόσφαιρο | Γερμανία 2
20:00 NOVASPORTS 1 Ολυμπιακός - ΟΦΗ | Ποδόσφαιρο | Φιλικό
21:00 ΕΤ1 Λιθουανία - Γαλλία | Ευρωμπάσκετ | Β' Φάση
21:00 EUROSPORT Τένις | US Open | Ημιτελικά Γυναικών
21:30 CONN-X 2 Άουγκσμπουργκ - Λεβερκούζεν | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
21:45 CONN-X 1 Μίλαν - Λάτσιο | Ποδόσφαιρο | Ιταλία
21:45 CONN-X 3 Πάντοβα - Μπάρι | Ποδόσφαιρο | Ιταλία

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #20: Σεπτέμβριος 10, 2011, 08:28:07 πμ »
Σάββατο,10 Σεπτεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 CONN-X 2 Κότμπους - Άιντραχτ Φρανκφούρτης | Ποδόσφαιρο | Γερμανία 2
14:45 CONN-X 3 GP Ιταλίας | Formula 1 | Επίσημα Δοκιμαστικά
15:30 ΣΙΝΕΣΠΟΡ+ Γεωργία - Φινλανδία | Ευρωμπάσκετ | Β' Φάση
16:30 CONN-X 1 Μπάγερν Μονάχου - Φράιμπουργκ | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
16:30 CONN-X 2 Ντόρτμουντ - Χέρτα | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
17:00 NOVASPORTS 1 Μάντσεστερ Σίτι - Γουίγκαν | Ποδόσφαιρο | Αγγλία
17:00 NOVASPORTS 3 Άρσεναλ - Σουόνσι | Ποδόσφαιρο | Αγγλία
17:00 EUROSPORT Ποδηλασία | Γύρος Ισπανίας
17:15 NOVASPORTS 2 Παναιτωλικός - Πανιώνιος | Ποδόσφαιρο | Ελλάδα
17:50 NOVASPORTS 4 Στίβος | Διεθνές Μίτινγκ Ριέτι
18:00 ΕΤ1 ΠΓΔΜ - Σλοβενία | Ευρωμπάσκετ | Β' Φάση
18:45 EUROSPORT Τένις | US Open | Ημιτελικά Ανδρών
19:00 CONN-X 1 Ρεάλ Σοθιεδάδ - Μπαρτσελόνα | Ποδόσφαιρο | Ισπανία
19:30 NOVASPORTS 2 Εργοτέλης - ΠΑΟΚ | Ποδόσφαιρο | Ελλάδα
19:30 NOVASPORTS 1 Μπόλτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ | Ποδόσφαιρο | Αγγλία
19:30 CONN-X 2 Βέρντερ - Αμβούργο | Ποδόσφαιρο | Γερμανία
21:00 CONN-X 1 Ρεάλ Μαδρίτης - Χετάφε | Ποδόσφαιρο | Ισπανία
21:00 ΕΤ1 Ελλάδα - Ρωσία | Ευρωμπάσκετ | Β' Φάση
21:45 CONN-X 2 Τσεζένα - Νάπολι | Ποδόσφαιρο | Ιταλία
22:00 NOVASPORTS 1 Μαρσέιγ - Ρεν | Ποδόσφαιρο | Γαλλία
23:00 CONN-X 1 Βαλένθια - Ατλέτικο Μαδρίτης | Ποδόσφαιρο | Ισπανία
23:00 CONN-X 3 Κάνσας Σίτι - Χιούστον Νταϊνάμο | Ποδόσφαιρο | ΗΠΑ

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
Re: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ
« Απάντηση #21: Νοέμβριος 11, 2011, 09:32:53 πμ »
Παρασκευή,11 Νοεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



10:50 OTE SPORT 3 Formula 1 (Δοκιμαστικά)
14:50 OTE SPORT3 Formula 1 (Δοκιμαστικά)
15:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά BNP Paribas Masters: Τένις (Α'&Β' προημιτελικός)
19:00 OTE SPORT1 Φούτμπολ Λιγκ: Πιερικός - Βέροια
19:00 NOVASPORTS 4 Βόλει Α1: Ολυμπιακός - Παμβοχαϊκός
20:30 NOVASPORTS 1 Τουρνουά BNP Paribas Masters: Τένις (Γ'&Δ' προημιτελικός)
21:30 MEGA Φιλικός αγώνας: Ελλάδα - Ρωσία
21:45 OTE SPORT2 Φιλικός αγώνας: Ουκρανία - Γερμανία
22:00 OTE SPORT1 Φιλικοί αγώνες: Γαλλία - ΗΠΑ

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
Re: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ
« Απάντηση #22: Νοέμβριος 12, 2011, 09:55:07 πμ »
Σάββατο,12 Νοεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


11:50 OTE SPORT3 Formula 1 (Δοκιμαστικά)
13:30 NOVASPORTS 4 Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης (Γυμναστική)
14:45 OTE SPORT3 Formula 1 (Κατατακτήριος αγώνας)
15:00 NOVASPORTS Τουρνουά BNP Paribas Masters: Τένις (Α'&Β' ημιτελικός)
16:00 NOVASPORTS 4 Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης (Γυμναστική)
17:00 ΕΤ3 Μπάσκετ Α1: ΠΑΟΚ - Πανιώνιος
18:00 NOVASPORTS 3 Βόλει Α1: Παναθηναϊκός - Ηρακλής
19:00 ΝΕΤ Μπάσκετ Α1: ΚΑΟ Δράμας - Άρης
20:00 OTE SPORT3 Πόλο Α1: Πανιώνιος - Εθνικός (Γ)
21:45 OTE SPORT2 Β' Ιταλίας: Πεσκάρα - Πάντοβα

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
Re: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ
« Απάντηση #23: Νοέμβριος 13, 2011, 10:03:45 πμ »
Κυριακή,13 Νοεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


13:30 NOVASPORTS 4 Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης (Γυμναστική)
14:45 ALPHA / OTE SPORT3 Formula 1: GP Αμπού Ντάμπι
16:00 NOVASPORTS 1 Τουρνουά BNP Paribas Masters: Τένις (Τελικός)
16:00 OTE SPORT2 Β' Ιταλίας: Σαμπντόρια - Βιτσέντζα
17:00 NOVASPORTS 4 Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης (Γυμναστική)
19:00 OTE SPORT3 Πόλο Α1: Βουλιαγμένη - Ηρακλής (Γ)
19:00 ΝΕΤ Μπάσκετ Α1: Ολυμπιακός - Περιστέρι
21:45 OTE SPORT2 Β' Ιταλίας: Τορίνο - Μπάρι

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
Re: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ
« Απάντηση #24: Νοέμβριος 14, 2011, 09:23:42 πμ »
Δευτέρα,14 Νοεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



19:00OTE SPORT1Φούτμπολ Λιγκ: Παναχαϊκή - Πανθρακικός


Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
Re: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ
« Απάντηση #25: Νοέμβριος 15, 2011, 08:41:18 πμ »
Τρίτη,15 Νοεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



21:05 OTE SPORT3 Euro 2012: Κροατία - Τουρκία (Προκριματικά-μπαράζ)
21:30 OTE SPORT1 Φιλικός αγώνας: Ελλάδα - Ρουμανία
21:45 OTE SPORT1 Φιλικός αγώνας: Γερμανία - Ολλανδία
23:00 OTE SPORT3 Euro 2012: Πορτογαλία - Βοσνία (Προκριματικά-μπαράζ)

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
Re: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ
« Απάντηση #26: Νοέμβριος 16, 2011, 08:20:10 πμ »
Τετάρτη,16 Νοεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



18:15 NOVASPORTS 3 Euroleague ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΟΥΝΙΚΑΧΑ
20:15 NOVASPORTS 4 Euroleague ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ ΟΥΛΚΕΡ - ΚΑΝΤΟΥ
21:30 NOVASPORTS 3 Euroleague ΚΑΧΑ ΛΑΜΠΟΡΑΛ - ΜΠΙΛΜΠΑΟ
21:45 NOVASPORTS 7 Euroleague ΚΚ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ
22:05 NET Euroleague ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΣΛΟΥΚ ΝΑΝΣΙ

Sport-fm.gr
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
Re: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ
« Απάντηση #27: Νοέμβριος 21, 2011, 09:36:45 πμ »
Δευτέρα,21 Νοεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ



21:15 OTEsport 2 Bundesliga 2: Μπόχουμ-Κότμπους
21:45 OTEsport 3 Serie B: Αλμπινολέφε-Ρετζίνα
22:00 Novasports 1 Premier League: Τότεναμ-Άστον Βίλα
22:00 OTEsport 1 Primera Division: Σανταντέρ - Μάλαγα

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
Re: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ
« Απάντηση #28: Νοέμβριος 21, 2011, 11:49:36 μμ »
Τρίτη,22 Νοεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 OTE SPORT 1 Κύπελλο Ελλάδας: Οικονόμος - Πανσερραϊκός
17:00 OTE SPORT1 Κύπελλο Ελλάδας: Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής
19:00 NOVASPORTS 1 Tσάμπιονς Λιγκ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λιλ
19:45 ΕΤ3 Γιουροκάπ Μπάσκετ: ΠΑΟΚ - Σολέ
20:30 NOVASPORTS 4 Πόλο Α1: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
21:45 NOVASPORTS 6 Tσάμπιονς Λιγκ: Λιόν - Άγιαξ
21:45 NOVASPORTS 3 Tσάμπιονς Λιγκ: Μπάγερν - Βιγιαρεάλ
21:45 MEGA Tσάμπιονς Λιγκ: Νάπολι - Μάντσεστερ Σίτι
21:45 NOVASPORTS 1 Tσάμπιονς Λιγκ: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπενφίκα
21:45 NOVASPORTS 7 Tσάμπιονς Λιγκ: Ρεάλ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ

Sport24
Xristos

Αποσυνδεδεμένος korn

  • Επιμελητής Αθλητικών
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Νοέ 2006
  • Μηνύματα: 1512
Re: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ
« Απάντηση #29: Νοέμβριος 23, 2011, 08:38:24 πμ »
Τετάρτη,23 Νοεμβρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ


14:00 OTE SPORT1 Κύπελλο Ελλάδας: Ρούβας - ΑΕΛ
17:00 OTE SPORT1 Κύπελλο Ελλάδας: Απόλλων Σμύρνης - Πανθρακικός
18:15 NOVASPORTS 7 Γιουρολίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ζαλγκίρις Κάουνας
19:00 NOVASPORTS 3 Γιουρολίγκα: Ολυμπιακός - Μπιλμπάο
19:00 OTE SPORT3 Πόλο Α1: Βουλιαγμένη - Πανιώνιος
19:00 NOVASPORTS 1 Tσάμπιονς Λιγκ: Ζενίτ - ΑΠΟΕΛ
19:00 NOVASPORTS 4 Σούπερ Λίγκα: ΑΕΚ - Λεβαδειακός
20:05 NOVASPORTS 7 Γιουρολίγκα: Αναντολού Εφές - Παρτιζάν Βελιγραδίου
21:45 NOVASPORTS 1 Tσάμπιονς Λιγκ: Μίλαν - Μπαρτσελόνα
21:45 NOVASPORTS 6 Tσάμπιονς Λιγκ: Σαχτάρ - Πόρτο
21:45 NOVASPORTS 4 Tσάμπιονς Λιγκ: Άρσεναλ - Ντόρτμουντ
21:45 ΝΕΤ Tσάμπιονς Λιγκ: Μαρσέιγ - Ολυμπιακός
21:45 NOVASPORTS 3 Γιουρολίγκα: Μοντεπάσκι Σιένα - Ούνιξ Καζάν

Sport24
Xristos


 


* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: winlink Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 30/10/2020 (01:32)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: johnpapad24 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 30/10/2020 (00:02)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: sat-user Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 29/10/2020 (23:03)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: gewrgios Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 29/10/2020 (22:54)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: sat-user Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 29/10/2020 (22:50)
* Απ: Κέντρα εκπομπής: Εισάγετε όλες τις νέες πληροφορίες εδώ   Μέλος: johnpapad24 Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Τηλεόραση 29/10/2020 (22:44)
* Απ: Υπαρχει δορυφορικος αποκωδικοποιητης που να παιζει 4:.2.2  Μέλος: EGOIST Φόρουμ: Ανταλλαγή απόψεων για δορυφορικά συστήματα 29/10/2020 (21:57)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: EGOIST Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 29/10/2020 (21:42)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)  Μέλος: Ilias_ Φόρουμ: Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα 29/10/2020 (20:25)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: sat-user Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 29/10/2020 (20:07)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)  Μέλος: panosmin Φόρουμ: Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα 29/10/2020 (20:02)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)  Μέλος: sigipp1972 Φόρουμ: Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα 29/10/2020 (19:30)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: sigipp1972 Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 29/10/2020 (19:24)
* Απ: HellasSat 3 / 4 στις 39°E (λήψεις - αναφορές)  Μέλος: adonis1 Φόρουμ: Λήψη HellasSat (39° East) 29/10/2020 (18:30)
* Απ: Λήψη Intelsat 901 @ 27.5° West  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Δορυφορικές λήψεις γενικά 29/10/2020 (17:25)
* Απ: Λήψη Intelsat 901 @ 27.5° West  Μέλος: panorama Φόρουμ: Δορυφορικές λήψεις γενικά 29/10/2020 (16:51)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)  Μέλος: tech_lover Φόρουμ: Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα 29/10/2020 (15:40)
* Απ: Αναβάθμιση windows mobile 8.1 σε windows mobile 10  Μέλος: tech_lover Φόρουμ: Υπολογιστές - Διαδίκτυο - Τηλεφωνία - Παιχνιδομηχανές 29/10/2020 (15:36)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)  Μέλος: giannis 6 Φόρουμ: Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα 29/10/2020 (14:58)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: VasilisSat Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 29/10/2020 (14:20)
* Απ: Αναβάθμιση windows mobile 8.1 σε windows mobile 10  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Υπολογιστές - Διαδίκτυο - Τηλεφωνία - Παιχνιδομηχανές 29/10/2020 (13:59)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. στην Ελλάδα (αναφορές - προβλήματα)  Μέλος: VasilisSat Φόρουμ: Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα 29/10/2020 (13:57)
* Απ: Αναβάθμιση windows mobile 8.1 σε windows mobile 10  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Υπολογιστές - Διαδίκτυο - Τηλεφωνία - Παιχνιδομηχανές 29/10/2020 (13:55)
* Απ: Κέντρα εκπομπής: Εισάγετε όλες τις νέες πληροφορίες εδώ   Μέλος: thodorisk Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Τηλεόραση 29/10/2020 (12:49)
* Απ: Κέντρα εκπομπής: Εισάγετε όλες τις νέες πληροφορίες εδώ   Μέλος: bill82 Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Τηλεόραση 29/10/2020 (12:38)
* Απ: Κέντρα εκπομπής: Εισάγετε όλες τις νέες πληροφορίες εδώ   Μέλος: thodorisk Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Τηλεόραση 29/10/2020 (11:57)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 29/10/2020 (11:27)
* Αναβάθμιση windows mobile 8.1 σε windows mobile 10  Μέλος: tasos.cz Φόρουμ: Υπολογιστές - Διαδίκτυο - Τηλεφωνία - Παιχνιδομηχανές 29/10/2020 (07:23)
* Απ: Eutelsat 3B @ 3E  Μέλος: stamelos Φόρουμ: Λήψη Eutelsat 3B (3° East) 29/10/2020 (00:24)
* Απ: Eutelsat 3B @ 3E  Μέλος: sat-user Φόρουμ: Λήψη Eutelsat 3B (3° East) 29/10/2020 (00:19)