Προσθήκες - Προβλήματα Καναλιών στη Nova
  • Παρ 20 Σεπ 2024, 02:51
Like us on our Facebook page "https://www.facebook.com/Satleo"
Email επικοινωνίας του Satleo Forum: "forum@satleo.gr"

Αποστολέας Θέμα: Προσθήκες - Προβλήματα Καναλιών στη Nova  (Αναγνώστηκε 237615 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gab

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαρ 2006
  • Τόπος: Ρόδος
  • Μηνύματα: 32
Καλημέρα
Ευχομαι καλό Πάσχα σε όλους

Παιδιά σήμερα ανακάλυψα πως στο κανάλι Chasse & Peche μπορείς να ενεργοποιήσεις ελληνικούς υπότιτλους. Πως και έγινε αυτό; Ξέρει κανείς τίποτα; Υπάρχουν και άλλα κανάλια με αυτή την δυνατότητα;

Φιλικά
Γαβριήλ

Αποσυνδεδεμένος gab

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαρ 2006
  • Τόπος: Ρόδος
  • Μηνύματα: 32
Φίλοι μου
Σας πληροφορώ πως δεν έχω νοβα και αυτή την στιγμή βλέπω με ελληνικούς υπότιτλους

Αποσυνδεδεμένος ocean

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2005
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 14
Καλημέρα......
Απλά οι Γάλλοι δίνουν στον αέρα και τους Ελληνικούς υπότιτλους λόγω νόβα οπότε όποιος το βλέπει ('ολοι δηλαδή) 'εχει την δυνατότητα να επιλέξει μέσω του δέκτη τον υποτιτλισμό που θέλει....ουσιαστικά 2 audio υποστυρίζει αυτή την στιγμή..
γαλλικά ή Ελληνικά....
Φιλικά, Γρηγόρης

\'\'\'\'Δεν ελπίζω τίποτα ,δεν φοβαμαι τίποτα ,είμαι ελεύθερος.....
...\"ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ\"...

Αποσυνδεδεμένος gab

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαρ 2006
  • Τόπος: Ρόδος
  • Μηνύματα: 32
Δεν νομίζω οτι έχει κάτι ο δέκτης μου απλώς εκπέμπει και ελληνικους υπότιτλους το κανάλι
Δεν θα το πιστέψεις , αλλά πήγα και στο motors tv και πατώντας το audio (subtitle) κουμπί  υπάρχει επιλογή για ελληνικούς υπότιτλους την οποία ενεργοποίησα αλλά αυτή την στιγμή επειδή έχει αγώνα αυτοκινήτων και όχι κάποια εκπομπή που να μιλάνε και δεν μου έχει βγάζει τίποτα.
Πίστευω όμως ότι θα βγάλει :lol:

Φιλικά Γαβριήλ

Αποσυνδεδεμένος kgial

  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2005
  • Τόπος: KOMOTHNH
  • Μηνύματα: 1002
Tο Chasse & Peche στον δικο μου δεκτη (ΗUMAX IRCI-5400z) μου δινει την δυνατοτητα για ελληνικους υποτιτλους (οπως και τους επιλεγω οποτε το παρακολουθω),τα ιδια και στο ΜΟΤORS TV.  :)
Έχω εν υπηρεσια τον δέκτη: EDISION  Proton S2. σταθερό στις 13°E

Συνταξιοδοτημένοι: Edision Argus VIP - HUMAX IRCI 5400z - VISIONNET VN8000 - YUMATU MX PLUS - ECHOLINK EL3200

Αποσυνδεδεμένος beonex

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2006
  • Τόπος: Germany
  • Μηνύματα: 56
Σε μενα δεν εχει ελληνικους υποτιτλους

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΑΧΝΟΣ

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαρ 2006
  • Τόπος: Κορινθία
  • Μηνύματα: 404
Το δικό μου τηλεχειριστήριο στο κουμπί subtitle μού βγάζει NO DATA στο δε LANG. (γλωσσα) μου βγάζει LANG 1 μόνο.
Ελληνικά σαν επιλογή έχω μόνο στα κανάλια  ESP Greek & ESP Cyprus τα οποία και ακούω στα Ελληνικά. Κάποτε ήταν και ένα θρησκευτικό πού είχε και Ελληνική γλώσσα αλλά εχει χαθεί.
Γηράσκω αεί διδασκόμενος!!!

Αποσυνδεδεμένος beonex

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2006
  • Τόπος: Germany
  • Μηνύματα: 56
Σιγουρα θα εννοεις το Words of Peace. Αυτο εκεπεμπει ακομα στα 11785 Η

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΑΧΝΟΣ

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαρ 2006
  • Τόπος: Κορινθία
  • Μηνύματα: 404
Ναί φίλε beonex αυτό είναι. Πάντως δέν πήραμε απάντηση γιά το τί συμβαίνει γενικά μέ τη λήψη μεταγλώτησης.
Εδώ δέν υπάρχει μεταγλώτηση γιά το EURO NEWS πού το βρίσκω νά περιέχει οκτώ ευρωπαικές γλώσσες/ εκτός
από Ελληνικά.
Γηράσκω αεί διδασκόμενος!!!

Αποσυνδεδεμένος ocean

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2005
  • Τόπος: Αθήνα
  • Μηνύματα: 14
Δοκιμάστε να σβήσετε την συγκεκριμένη συχνότητα και να την ξαναφορτώσετε στον δέκτη.........
Φιλικά, Γρηγόρης

\'\'\'\'Δεν ελπίζω τίποτα ,δεν φοβαμαι τίποτα ,είμαι ελεύθερος.....
...\"ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ\"...

Αποσυνδεδεμένος teodgeor

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2005
  • Τόπος: Αγρίνιο
  • Μηνύματα: 74
και σε μενα δοκιμασα σε premiumx-neotion3000-dsn7100 δεν βγαζει ελληνικους υποτιτλους. πεσ τε μας ρε παιδια τη δεκτεs εχετε που βγαζουν ελληνικους υποτιτλους , μπορει καποιοι να ενδιαφερονται για τα δυο αυτα καναλια μιας και τα βλεπουμε!!!!!
teo

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΑΧΝΟΣ

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαρ 2006
  • Τόπος: Κορινθία
  • Μηνύματα: 404
Φίλε OCEAN υποθέτω ότι όσοι κάνουν λήψη Ελληνικών υποτιτλων στο  CHASSE & PESHE ,αναφέρονται
 σε αυτό πού περιέχεται στο πακέτο της ΝΟΒΑ και οχι στο ιδιο που εκπέμπει από το πακέτο AB SAT & TPS(11681 H 27500)
 Εγώ πάντως δέν έχω ΝΟΒΑ και ούτε θα έχω ποτέ. Οσο τουλάχιστον έχουν αυτά τα μυαλά.
 Γιά παράδειγμα το πιό πάνω πακέτο AB SAT γιά 19 κανάλια θεματικά ζητάει 13 ευρω το μήνα (βλέπε ΑΒ SAT PROMO).
Γηράσκω αεί διδασκόμενος!!!

Αποσυνδεδεμένος teodgeor

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2005
  • Τόπος: Αγρίνιο
  • Μηνύματα: 74
φιλε Γιωργο αν διαβασες πιο πανω οι φιλοι μας γραφουν οτι δεν αναφερονται στο καναλι της no*a. τελικα ετσι ειναι?
teo

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΑΧΝΟΣ

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαρ 2006
  • Τόπος: Κορινθία
  • Μηνύματα: 404
Νά σας πώ και ενα άλλο τρελλό. Παρακολουθήστε στα ξένα κανάλια όταν έχουν τηλεψηφοφορία με γραμμές χρονοχρέωσης
 (090........). Θά δείτε 0,35-0.40 ευρω ανά τηλεφώνημα η SMS.
 Εχετε δεί εδώ πόσο χρεώνουν αντιστοιχες υπηρεσίες?  1,49 ευρώ.
 Δέν είναι μόνο η ΝΟΒΑ.
Γηράσκω αεί διδασκόμενος!!!

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS05

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουλ 2005
  • Τόπος: ΠΑΤΡΑ
  • Μηνύματα: 42
εγώ με DSN GR8350 βλέπω κανονικά υπότιτλους στο συγκεκριμένο κανάλι και ορισμένες φορές και στο MOTORS TV
LOST IN THE SPACE!!!

Αποσυνδεδεμένος gab

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαρ 2006
  • Τόπος: Ρόδος
  • Μηνύματα: 32
Καλησπέρα φίλοι μου
Εγω έχω dreambox 7020 και βλέπω με υπότιτλους.
Δεν έχω νοβα άρα μιλάμε για το γαλλικό. Απλώς  κάθε φορά που επιλέγω το κανάλι chasse&peche
πατάω το κουμπί audio και στο παράθυρο που βγαίνει στην οθόνη αλλάζω την επιλογή no subtitles σε greek modern (ετσι το αναφέρει).
Υπότιτλους έχω δει και στους Arion.

Φιλικά , Γαβριήλ

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΑΧΝΟΣ

  • Έμπειρο Μέλος
  • ***
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαρ 2006
  • Τόπος: Κορινθία
  • Μηνύματα: 404
Επιτέλους βρήκα και εγώ Ελληνικά στο MOTOR TV ,αλλά ακόμα δέν τα άκουσα.......
 Οσο γιά το  Κυνηγι-Ψάρεμα ακόμα τίποτα..
Γηράσκω αεί διδασκόμενος!!!

Αποσυνδεδεμένος freewind1964

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2005
  • Μηνύματα: 5
Ελληνικοί υπότιτλοι    CHASSE & PECHE (11681 H 27500):

 --> Στο ProgDVB (θέλει graph)

 --> Στον DreamBox (DM 500)

 :lol:  :lol:  :lol:
KAON KSC570-XTREME 520 ANV-TWINHAN VP1022A-GIBERTINI 1.00, INVACOM 0.3, SUPERJACK H-H DG-120+

Αποσυνδεδεμένος freewind1964

  • Αρχάριο μέλος
  • Ημερομηνία εγγραφής: Σεπ 2005
  • Μηνύματα: 5
Chase&Peche στο ProgDVB

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε
KAON KSC570-XTREME 520 ANV-TWINHAN VP1022A-GIBERTINI 1.00, INVACOM 0.3, SUPERJACK H-H DG-120+

Αποσυνδεδεμένος teodgeor

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2005
  • Τόπος: Αγρίνιο
  • Μηνύματα: 74
το παραπανω:      ProgDVB (θέλει graph)
που χρησιμοποιειται? ειναι για καποιον συγκεκριμενο δεκτη?
teo

Αποσυνδεδεμένος gab

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαρ 2006
  • Τόπος: Ρόδος
  • Μηνύματα: 32
Αν βλέπετε το γαλλικό chasse&peche χωρίς υπότιτλους, πατάτε το κουμπί audio και στο παράθυρο που θα σας βγάλει στο κάτω μέρος υπάρχει η επιλογή "no subtitles". Το επιλέγετε και με το δεξί κουμπί του σταυρού κάνετε την επιλογή "greek modern".
Εγώ εχω το gemini 2.8  φορτωμένο με camd3.49

Αποσυνδεδεμένος manosat

  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Μαΐ 2006
  • Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης
  • Μηνύματα: 746
Τελικά ο νέος ραδιοφωνικός σταθμός Χατζηνικολάου Τράγκα κτλ προτίμησε την ακατανόμαστη αντί για τον Hellassat.
 :(

Αποσυνδεδεμένος foivos

  • Νέο Μέλος
  • *
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2006
  • Τόπος: Athens
  • Μηνύματα: 27
Ναι και ΕΓΩ σημερα το ειδα .Βυσματα ειναι αυτα...

Αποσυνδεδεμένος beonex

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2006
  • Τόπος: Germany
  • Μηνύματα: 56
Το θεμα ειναι για τι προτιμησαν την Νοβα και οχι τον ελληνικο δορυφορο  :?:

Αποσυνδεδεμένος X-treme

  • Διαγραμμένο Μέλος
  • Satleo Maniac
  • ****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2005
  • Τόπος: ΔΥΤΙΚΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
  • Μηνύματα: 653
Την απόφαση να μπει στην τριsk@t@ρατη της Κάντζας δεν την πήρε ο Χατζηνικολάου.
Την πήρε ο Ανδρέας Κουρής (γνωστός για τα φιλο-novaϊκά του αισθήματα).

Μόνο την οικογένεια του δεν ξελπούλησε ακόμα στην ακατονόμαστη.
5 θεματικά μουσικά, MAD (χωρίς ιδιαίτερο πρόγραμμα πλήν τριχών κατσαρών), LOVE.... Aπέκτησε και τον Real και αυτόν τον ξεπούλήσε στην ακατονόμαστη.

Βρε δεν πάει να .......... λεω εγω???

Αποσυνδεδεμένος beonex

  • Τακτικό Μέλος
  • **
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2006
  • Τόπος: Germany
  • Μηνύματα: 56
@X-treme:

Δεν παει μονο αυτος να ... αλλα περνει και εμας μαζι που δεν εχουμε Νοβα   :D

Αποσυνδεδεμένος Olorin

  • M.T
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Ιουν 2006
  • Μηνύματα: 2911
ΔΕΝ μας παιρνει, πάει μόνος του.

προγράμματα που επιλέγουν συνδρομητικές υπηρεσίες προκειμένου να γίνουν ακροάσιμα επιλεγουν μόνα τους τον δρόμο τους, της μη εφικτής λήψης παρα απο τους λίγους.

Αν οι κυριοι επέλεξαν αυτόν τον δρόμο πρόβλημά τους.


Απλά ενας σταθμός που ανεβαίνει στην Νοβα κωδικοποιημένος ανεβαίνει στον δορυφόρο τσάμπα, ενω ενας που ανεβαίνει στον Hellasat πληρώνει 30000 ευρω τον χρόνο. Καταλάβετε την διαφορά στην τσέπη σας (για δείτε, έχει μέσα 30000 ευρώ??) και μετά στειλτε οπου θέλετε και όποιον θέλετε.
.
"Arguing with an engineer is like wrestling with a pig in the mud;
after a while you realize you are muddy and the pig is enjoying it."

Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 30417
Δεν τους νοιάζει αν θα ακούγονται δορυφορικά απ'ότι διάβασα ψάχνονται να δικτυοθούν με επαρχιακά ραδιόφωνα.
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Αποσυνδεδεμένος ntwrk24

  • Ανενεργός
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Δεκ 2006
  • Τόπος: Θεσσαλονίκη
  • Μηνύματα: 2183
Υπάρχουν κάποια ερωτήματα που αφορούν την Nova μετά την εξαγορά της από τη Forthnet σχετικά με τα κανάλια και το περιεχομενό τους.

Για παράδειγμα.

Τί θα γίνει με κανάλια της NOVA με feed από χώρες όπως Ρουμανία ή Νότια Αφρική?

National Geographic Channel: Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε ήχος αλλά trailer και διαφημίσεις στα ρουμάνικα γιατί βλέπουμε την Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε!  

The History Channel: Ενώ υπάρχει η Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε, στην Ελλάδα βλέπουμε την έκδοση της Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε.

Θα δούμε αυτά τα κανάλια από άλλες εκδόσεις π.χ. Αγγλικές?

To JΕΤΙΧ θα αλλάξει και πάλι όνομα (πρώην ΚTV & FOX Kids)?

Τί θα γίνει με τα αθλητικά - προγράμματα & αγώνες - των Νοτιοαφρικάνικων Supersports της μητρικής εταιρίας Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε από τα οποία έπαιρνε αρκετές ώρες πρόγραμμα η Multichoice Hellas για τα 7 ελληνικά Supersports? Θα συνεχίσουμε να βλέπουμε πρόγραμμα από αυτά ή θα κοπεί η συνεργασία επειδή έχουν λογότυπο το "Supersport"?

Τί θα γίνει με το θεματικό  Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε το οποίο βγαίνει από την Ελλάδα καί για χώρες της Αφρικής (Multichoice) κατόπιν συμφωνίας της Multichoice Hellas με την Metro Goldwyn Mayer ?

Η ενεργοποίηση της 5ης νέας συχνότητας της NOVA στους HOTBIRD το Δεκέμβριο του 2008 είναι για να αυξήσει την ανάλυση των ήδη υπαρχόντων καναλιών μοιράζοντας τα σε περισσότερους transponders ή καί για νέα κανάλια?


Συνδεδεμένος nektarios 1451

  • Διαχειριστής
  • SatLeo Legend
  • *****
  • Ημερομηνία εγγραφής: Απρ 2007
  • Τόπος: Αρτα
  • Μηνύματα: 30417
Πιθανά σενάρια.
Για τα national geographic kai history ίσως τροφοδοτηθούν από άλλες εκδόσεις ή έχουμε δημιουργία ελληνικών.
Το Jetix είναι ελληνική έκδοση μιας και αναφέρεται ως Jetix Ηellas.
Για τα αθλητικά ίσως έχουν συμβάσεις και τις ανανεώσουν.
GATE 7
Rock Tuesdays στον Αμβρακια fm στις 21:00 Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε

Δεκτης Octagon SF8008
Clarke Tech 4100HD Plus αραχτος
LNB Mti λευκό
Hirschmann αλουμινιου 85Χ90
μοτερ SG 2100A 76.5E - 5E
Ραδιοφωνικοι δέκτες: Sencor SRD 6600, Fujitsu

Οι παραπομπές δεν είναι διαθέσιμες στους επισκέπτες. Εγγραφείτε ή Συνδεθείτε


 


* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: MCelliotG Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 20/09/2024 (01:14)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: electro Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 20/09/2024 (00:56)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (22:48)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΡΑΚΗ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΣΕΡΡΕΣ [ΠΖ 01]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 19/09/2024 (22:12)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Μέλος: katakefalos Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 19/09/2024 (20:23)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: PanosRadio Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (19:10)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (19:07)
* Απ: Ποδοσφαιρο σε FΤΑ μεταδοση  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 19/09/2024 (18:53)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: PanosRadio Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (17:59)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (16:57)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΣΠΟΡΑΔΕΣ & ΒΑ ΕΥΒΟΙΑ [ΠΖ 07]  Μέλος: Latinsoapsfever Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 19/09/2024 (16:45)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: PanosRadio Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (16:40)
* Απ: Μακρινές ραδιοφωνικές λήψεις, εντός ή εκτός Ελλάδας DX  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (16:07)
* Απ: Η ψηφιακή τηλεόραση σε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ [ΠΖ 02-03]  Μέλος: eliascomtest Φόρουμ: Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ) 19/09/2024 (16:03)
* Απ: Δωρεάν Ελληνικά κανάλια μέσα από το Ιντερνετ  Μέλος: eliascomtest Φόρουμ: IPTV Γενικά 19/09/2024 (15:55)
* Απ: Μακρινές ραδιοφωνικές λήψεις, εντός ή εκτός Ελλάδας DX  Μέλος: nektarios 1451 Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (15:43)
* Απ: Μακρινές ραδιοφωνικές λήψεις, εντός ή εκτός Ελλάδας DX  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (15:20)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: gewrgios Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/09/2024 (14:10)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: palis Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 19/09/2024 (12:29)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: palis Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (11:39)
* Απ: Η Ε.Ρ.Τ. σε ψηφιακή μετάδοση  Μέλος: Απόστολος Παπαγεωργίου Φόρουμ: Ψηφιακή λήψη - Τηλεόραση γενικά (DVB-T/T2) 19/09/2024 (10:25)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στο ΒΟΡΕΙΟ ΙΟΝΙΟ (νομοί Κέρκυρας & Λευκάδας)  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 19/09/2024 (09:53)
* Απ: Αθλητικές μεταδόσεις ΣΗΜΕΡΑ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αθλητικές Μεταδόσεις 19/09/2024 (09:44)
* Απ: Eutelsat 36D @ 36° E  Μέλος: ANDREASSAT Φόρουμ: Δορυφορικές λήψεις γενικά 19/09/2024 (09:28)
* Απ: Δέκτης TEF6686: Αναβαθμίσεις, ρυθμίσεις, λειτουργία  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (01:15)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στα ΑΜ  Μέλος: babis3g Φόρουμ: Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο 19/09/2024 (01:12)
* Απ: Ειδήσεις - Νέα σχετικά με τη Nova  Μέλος: winlink Φόρουμ: NOVA 18/09/2024 (22:45)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στη ΘΕΣΣΑΛΙΑ   Μέλος: scannerfm Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (22:34)
* Απ: Ειδήσεις - Νέα σχετικά με τη Nova  Μέλος: xantono Φόρουμ: NOVA 18/09/2024 (21:59)
* Απ: Ραδιοφωνικό τοπίο στην ΑΤΤΙΚΗ  Μέλος: Palmwoods Φόρουμ: Τα ραδιοφωνικά τοπία της Ελλάδας ανά νομούς/περιοχές 18/09/2024 (21:16)